Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Celjust

Celjust

Pozdravljeni, imam eno vprašanje lansko leto sem imela zlom čeljusti operirali so me in mi vstavili ploščice ter vijake… Letos marca bi mi jih morali odstranit ampak zaradi korone je bilo prestavljeno…. Zato so me zdaj v septembru operirali mi odstranili ploščice vijaki pa so trije ostali ker so se zlomile kapice in jih zdravnik ni moral odstranit… Ko se me spustili v domačo oskrbo sem naslednji dan zalo zatekla zato sem morala nazaj in seveda so ugotovili da se mi je za gnojilo zato so me ščitili dali antibiotik in to je blo to…. Odstranili so mi sive zato ker se mi prvič niso sami razgradili…. Pred dnevi sem zatekla in začela se je bolečina nakar sem opazila da imam en siv se noter in da imam če se stisnem se kr nekaj stare krvi…. Danes sem klicala v bolnišnico in sestra me je lepo odslovila zdaj pa me zanima če je možno da je bolečina in oteklina se od tega siva ki sem ga hvala bogu včeraj spravila ven ali je lahko karkoli druga… Res me boli plava sem malo zatecena(ne več kot sem bla pred dnevi ampak se vseeno) boli me za očmi in skoz sem utrujena zdaj za piko na I pa se mi je še na ustnici naredila skula Al kaj pac je to…. Hvala za odgovor

Spoštovani,

operiral vas je maksilofacialni kirurg, obrnite se na forum maksilofacialna kirurgija. Je pa možna ponovna infekcija, če rane še niso zaceljene in je v rani zastajala kri. Morda boste ponovno potrebovali antibiotik. V primeru hujše bolečine, vročine, težjega odpiranja ust se obrnite na družinskega zdravnika / dežurnega zdravnika.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close