Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Bulica v zrelu

Bulica v zrelu

Spoštovani
Prosila bi vas ce mi lahko pomagate in sicer 2,5 leta star sin je v mesecu februarju zboleu (zelo mocno je kaslja) in sem v grlu videla da ima cez celo levo stran grla bulico(sem mislila da je mandelj) pri pediatru so mu naredili bris in ugotovili da gre za angino tako da je prejel antibiotik. Tega smo spili use po navodiloh. Po parih tednih sem zdravnico vprašala zakaj mu ni izginila in je rekla da te bulice (ce se ne motim lojnice) lahko trajajo tudi par mesecev da izginejo.. Tako da nisem vec posvecala pozornosti temu. Danes se pravi vex kot 2 meseca po tem sem videla da jo ima se zmeraj isto veliko kot je bila in me je vseeno zelo zaskrbelo… Ali mi lahko poveste ali je res to tako da lahko traja toliko mesecev ali je moznost da bi lahko slo za kaj drugega bolj nevarnega?
Vnaprej se vam zahvaljujem
Lep pozdrav

Po vašem opisu si ni možno pojasniti, za kakšno spremembo v žrelu (grlo je prenizko, ga ne vidimo) gre. Morda poslikajte in pošljite.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Razen imanjšega izpuščaja na levem nebnem loku ni videti drugih sprememb. Običajno takšni izpuščaji izzvenijo spontano v nekaj dneh, so povezano z virusnimi okužbami. če ne izzvenijo in rastejo, morate na pregled.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close