Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Oftalmologija bulica pod očesom

bulica pod očesom

Pred 3 meseci sem imela vneto levo oko. Ko je vnetje izginilo se mi je pod očesom pojavila majhna bulica, ki pa je po 3 mesecih vedno bolj opazna. Bila sem pri zdravnici, ki pa mi je predpisala mazilo Tobrex in rekla da če nebo boljše bom mogla it na rezanje. Mislite da bi rezanje pomagalo? In kako poteka? Najlepša hvala za odgovor. Lp Tina

Gre za majhno očesno operacijo v lokalni anesteziji, tako da vas ne boli. Ko se odstrani bulico pa ni cisto sigurno, da se se kdaj ne ponovi. Pa ni nujno da na istem mestu lahko nekje cisto drugje.

mag. Kristina Mikek, dr.med. spec. oftalmologije Morela okulisti d.o.o. Center za očesno refraktivno kirurgijo Tehnološki park 21, stavba D, 3.nadstropje Ljubljana Tel: 01 5102340 www.morelaokulisti.si

Po operaciji lahko že normalno vse delam? Ali se mora kaj počivati? Najlepša hvala za odgovor. 😉

Po operaciji moraš kaj počivat, al lahko vse počneš? Pa še nekaj me zanima, kako dolgo traja rezanje? Najlepša hvala za odgovor. Lp

Takoj po operaciji je bolje da si vzamete malo počitka in predel grejete s toplimi obkladki nekajkrat na dan. Sicer pa ste naslednji dan lahko v redu, seveda pa je odvisno kako velik je poseg. Sama operacija traja 10 do 15 minut lahko tudi manj, odvisno kako veliko je.

mag. Kristina Mikek, dr.med. spec. oftalmologije Morela okulisti d.o.o. Center za očesno refraktivno kirurgijo Tehnološki park 21, stavba D, 3.nadstropje Ljubljana Tel: 01 5102340 www.morelaokulisti.si

New Report

Close