Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Bulica na ličnici zaradi slabega ugriza

Bulica na ličnici zaradi slabega ugriza

Zaradi slabih protez sem se večkrata ugriznila ličnic, potem pa še ponoči , ker spim s protezama. V višini, kjeer se stikajo gorji in spodnji zobje se mi je naredila cca 4 mm velika bunkica polna krvi. Ko jo primem – pritisnem s prstom- se njena površina zravna s površino ličnice, potem se ppa zopet izboči. Ker po 1 mesecu ne izgine, ne boli me in nadgradila sem proteze, tako da dodatnih trenj ni, sem izjemno zaskrbljena, zakaj ne poči ali se razgradi. Ali smem to sama z iglo, da bi odtekla kri ? Je običajno, da toliko časa ne izgine ? Hvala za vaš spoštovani odgovoe

Spoštovani,

obrnite se na forum stomatologija, saj je vaša težava povezana s protezama. Očitno draženje še obstaja, zato sprememba ne izgine.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close