Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Bolečine v sklepih

Bolečine v sklepih

Pozdravljeni,

Sem mamica trimesecnemu zdravemu fantku, ki se je rodil mesec in pol prezgodaj, saj sem razvila hudo preeklampsijo. Sicer je bila nosečnost zelo lepa in brez težav, še jutranjonslabost sem preskočila. Posledice preeklampsije pa so bile dolgoročne. Še vedno sem namreč na zdravilih za zbijanje pritiska. Pred mesecem dni, pa so mi noge ponovno zatekle, kot v dnevih pred porodom. Ko smo zadevo sanirali (ukinili ene izmed tablet za pritisk), pa so se pojavile bolečine v gležnjih. Te bolečine so močnejše zjutraj in ponoči, ko vstajam za hranjenje. Ko nekaj časa hodim, izginejo. Pojavijo se tudi čez dan, če nekaj časa mirujem.

Zanima me, če se po porodu lahko pojavijo bolečine v sklepih? In kako se zadevo sanira?

Naj pripomnim še, da nisem ravno suhica, imam kakšno kilo preveč. A vso težo, ki sem jo pridobila (4kg do 7 meseca in nato 15kg zaradi zastajanja vode zarafi preeklampsije), sem izgubila že po šestih tednih.

Hvala za pomoč in lep pozdrav! 🙂

New Report

Close