Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Bolečine v nogah pri 2,5 let staremu otroku

Bolečine v nogah pri 2,5 let staremu otroku

Pozdravljeni,

 

zadnji mesec mi sin joka, da ga bolijo noge, kadar je krajsi cas v pocepu (5-15min).

Prvic, ko se je to zgodilo, je bil zimsko oblecen za ven in sem predvidevala, da so mu mogoce zacele mravljincit noge, ker ga je mogoce stiskalo kaksno oblacilo ali skornji.

Potem me je opozorila se mami, da ko ga je dedi nesel na ramenih (stuporamo), da je enako zacel jokati, da ga boli. Joka kaksnih 5 min, potem se umiri in hodi normalno.

Drugace teka, lazi in skace povsod na veliko, tudi na poganjalcku se normalno vozi.

Ko sem brala o bolecinah pri otrocih opisujejo rastne bolecine, ampak se mi ne zdi, da bi bil tu problem.
Je pa alergicen na mleko, tako da tega ne uziva. Smo pa delali teste in se ne kaze pomanjkanje kalcija, kar bi tudi lahko privedlo do bolecin v nogah.

Se je mogoce kdo srecal s podobnim primerom?

Kot razumem, se obračate na mnenja staršev, ki so imeli podobe težave?
Kaj pa pravi otrokov pediater?

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close