Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Bolečine na levi strani grla

Bolečine na levi strani grla

Pozdravljeni,

že 10 dni me boli na levi strani grla. Osebni zdravnik pravi, da ni bakterijsko. Pojavila se mi je tudi bela pika okoli pa rdečina (slika). Strah me je, da je kaj nevarno. A mi predlagate samoplačniški obisk ORL ambulante?
Hvala za odgovor.
Naty

Pozdravljeni,

že 10 dni me boli na levi strani grla. Osebni zdravnik pravi, da ni bakterijsko. Pojavila se mi je tudi bela pika okoli pa rdečina (slika). Strah me je, da je kaj nevarno. A mi predlagate samoplačniški obisk ORL ambulante?
Hvala za odgovor.
Naty[attachment=0]20190612_063236~2.jpg[/attachment]

Pozdravljeni,
pišem v imenu žene, v ustni votlini na levi strani se ji je nenadoma pojavil kot nek gnojni mozolj, je boleče in boli jo grlo.Prilagam sliko.

Za odgovor kaj bi to bilo in nasvet se vam najlepše zahvaljujem
Lp,
Marko Pregl

Spoštovani,

glede na sliko je lahko angina ali pa virusno vnetje. ne vidi se namreč celega žrela. če se slabša, ponovno obiščite osebnega zdravnika.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close