Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bolecina v modih

Bolecina v modih

Lep pozdrav!

Imam problem – bolecine v modih. Te se mi pojavljajo ze skoraj pol leta. Sele zdaj sem
(vsaj mislim tako) ugotovil, kaj jih povzroca – sedenje na stolu. Veliko delam z racunalnikom
in ta cas moram sedeti. Ce sedim dobro uro, je bolecina ze rahlo neprijetna. Ce pa sedim
dlje casa, me ze zelo boli. Zanimivo je da se pri sedenju na kavcu to ne pojavlja. H zdraviniku
se nisem sel, vendar imam obcutek, da bo to potrebno.

Upam, da mi boste lahko svetovali. Hvala.

Spoštovani!

Pol leta je dolga doba, tako da težko rečem, da bi bil vzrok v vnetju obmodka, kar je najpogostejši razlog za bolečine v modu. Sedenje pa nekako izključuje preponsko kilo. Vsekakor bo potrebno do zdravnika

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Mene pa zanima, v kolikem času se poveča bula na modih, če gre za maligno tvorbo! Lahko ostane pol leta nespremenjeno?
Hvala!

Spoštovani!

Lahko v kratkem času, največkrat pa traja tudi več let, zato je prav, da vsako spremembo, ki jo opazite na modu, pokažete vašemu zdravniku. To še posebno velja za mlade fante in mlajše moške, vsekakor pa si morajo moda dobro pretipati tisti, ki so bili v mladosti operirani zaradi zastalega moda v trebušni votlini, ker je pri njih možnost tumorja še večja, kot pri ostalih.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close