Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija BOLEČE grlo

BOLEČE grlo

Pozdravljeni!

V torek me je začelo praskati po grlu pop.in zvečer pa MRZLICA, ampak vročine je bilo le 37.3st.C.Bolele so me VSE kosti in mišice.
Praskanje je prehajalo v bolečino, ki se je stopnjevala. Včeraj zjutraj sem ob hrkanju v izpljunku opazila kri. Včeraj ves dan se mi je v grlu nabirala sluz, kateri je bila čez ves dan ob izpljunku primešana sveža. Čez noč sem imela občutek da imam grlo povsem otečeno (mandlje imam odstranjene), da ne morem dihati.Zjutraj je bil izpljunek kepa gnoja z krvjo. Šla sem k dežurnemu zdr. ki me je hitro odpravil z Ospenom in Septolete sprejem.
Malo me skrbi…brez preiskave krvi in brisa…kaj pa če je okužba virusna? Vročine nimam, sem pa še vedno takšna “cotasta” bolijo me sklepi mišice.
A naj jemljem AB ali..
Hvala za nasvet!

Spoštovani,

bolj verjetna je res virusna okužba. Pomembno je uživati veliko tekočine, zdravila proti bolečinam in proti kašlju.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close