Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Bioenergetik iz Grosuplja

Bioenergetik iz Grosuplja

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem našla g. Šušnjaro preko tega foruma. Čeprav sem nekje na sredini med tistimi, ki verjamejo v bioenergijo oziroma ne, sem se odločila, da poskusim pri njemu odpraviti težave z groznimi bolečinami v levem ramenu, ker so mi ugotovili kalcinacijo ramena. Ne pomagajo fizioterapije, katere sedaj izvajam, zato sem se odločila in sem bila danes prvič pri njemu v Grosupljem. Prav tako mož, ki ima težave z prostato.
Po vsem tem pisanju sodeč, ko prebiram ta forum, upam da bo tudi meni kaj pomagalo.

Kaj več pa javim v četrtek, ko končava terapijo.

Z možem sva se pred novim letom odločila, da morava nekaj ukreniti glede najinega zdravja. Odločila sva se, na priporočilo moževega brata, da obiščeva bioenergetika Šušnjara v Grosuplju.

Jaz imam MS že 14 let z redkimi zagoni, največja težava pa so moje noge, malo *telečje* in stalni mravljinci. Po končani terapiji mravljincev ni bilo nič več, noge so postale tople in veliko lažje.

Mož (47) pa je imel precejšne težave s prostato ( povečana kljub vsem možnim zdravilom ), ponoči je moral lulat tudi petkrat-šestkrat, tako da se ni pošteno naspal že vsaj 5 let. Sedaj je minilo 1,5 meseca od končane terapije, moj mož pa gre na stranišče samo še enkrat na noč, pa še to ne vsako noč. Ker ni več kronično zaspan, je precej manj zoprn in spet poje pod tušem.

A ima morda kdo izkušnjo z zdravljenjem ALS (amiotrofične lateralne skleroze) pri g. Šušnjara, ki je neozdravljiva in hitro napredujoča bolezen in pri kateri sodobna medicina žal ne zna pomagati?
Zelo bom hvaležna za odgovor

Tudi moja mami ima diagnozo bolezen motoričnega nevrona. Ali ste že kaj izvedeli, če g. šušnjara zdravi to z bioenergijo? Hvala in lp!

Želela bi se iz srca zahvaliti g. Željkotu za vse, kar je storil zame in mojega očeta!

Ivanka iz Koroške

6 let sva se trudila zanositi, 5x na umetni, oba sva bila čisto na dnu. Potem pa se pojavi Željko,ki je nekaj mahal okoli naju in sedaj imava štirimesečnega zdravega fantka. Pošteno povedano, se nama je terapija zdela nekoliko čudno-zanimiva z nešteto pomisleki. Ampak ko sva dejansko na lastni koži začutila moč njegove energije,sva spet dobila žarek upanja. Čez dva meseca so nama potrdili nosečnost.

Pozdravljeni ima mogoče kdo kake izkušnje z zdravljenjem pri g. Željku raznih vnetij prebavil (celiakija, ulcerozni kolitis, eozenofilna gastroenteropatija..) ter alergij (pršica)– težko dihanje, “astma” ?

pa še to, zanima me, kako je v zvezi s plačilom: nekje sem zasledila, da vsak na začetku plača 36 eur,nato na koncu pa plača toliko kolikor je zmožen kot nekakšen prostovoljni prispevek po koncu 4 seans, sedaj pa sem tukaj razbrala, da je 120 eur. zanima me, ali je to fiksna cena? 🙂

res najlepša hvala!!!!

Imam en zdravstveni problem, ki se mu reče epilepsija, katera me muči že več kot 10 let. Napadi so čedalje bolj pogosti na vsake 4 mesece. Odločila sem se, da grem k g. Šušnjari, ker se nimam več moči boriti s to boleznijo. Lepo prosim, če ima kdo to bolezen in se je zdravil pri njem, naj mi napiše koliko je bilo uspeha, ali je odpravil bolezen…..
Hvala.

Pozdravček Tomcika

Živjo,

ker se tudi sama spopadam s to zahrbtno boleznijo, sem se odločila temu enkrat za vselej narediti konec!!!
ja vem, mislili si boste spet ena pametna, pa ni tako!! če sebe pogledam 10let nazaj in sedaj je razlika več kot očitna, samo pot je treba najti, meni pa je žal ni nihče pokazal. in ker sem sama vztrajna sem brskala, prebrala milijon knjig o MS, tudi od Judy Graham, ki pa me ni ravno prepričala. Spraševala sem se, če se rodimo zdravi, zakaj zbolimo in res kot bi me Bog uslišal mi je na pot prišla knjiga z naslovom terapija za vse bolezni-Hulda R. Clark. Knjigo sem prebrala čez noč in v trenutku mi je bilo vse jasno, kot bi brala sebe 10 let nazaj.Zakaj zbolimo, ker nas nekaj napada in to raznorazne gliste, črvi, paraziti, ki se naselijo v določen organ. Začela sem z njeno zeliščno terapijo: pelin, orehova tinktura in zmleti klinčki…uničujejo parazite in čistijo kri…v enem mesecu sem se rešila raznoraznih glivic ki sem jih imela po telesu…očistila sem si ledvica z njeno zeliščno terapijo, ledvica so zelo pomembna sploh pri bolnikih z MS, ker imajo težave z uhajanjem vode, prav tako jetra, ki so največji prečiščevalni organ.. še vedno pazim na prehrano…dala sem si odstraniti vse amalgamske zalivke in si očistila kri še s čemaževo tinkturo. dajte se tesirati na kovine: nikelj, kadmij, živo srebro… vse to se nabira v telesu okrog teh kovin pa paraziti in bakterije…ni čudno da izbrihne bolezen.
Kupite si knjigo ali si jo sposodite v knjižnici…rešila vam bo življenje, če se boste le držali tega kar piše v njej. opisane so vse bolezni: rak, aids, artritis, ms, miastenia gravis, neplodnost…Začnite sedaj!!!

če sama ne bi zbolela in prebrala te knjige ter začela s terapijo ki zahteva veliko odrekanj…ne bi nikoli verjela s čim se zastrupljamo! groza…da tega nihče ne pove javno!!

Pozdravljena!

Tudi sama sem prebrala že veliko knjigo zdravju in zeliščnih terapijah in bi vas želela vprašati še za kakšen nasvet. Ali je možno da bi vas prosila za kakšen oseben kontakt, morda e-mail naslov ali telefonsko številko. Imam namreč hčerko, ki je zbolela za Ms. Če mi lahko poveste tudi kje se je možno testirati za težke kovine.

Za kakršenkoli odgovor vam bom zelo hvaležna!
Moj e-mail: [email protected]

Lepo vas pozdravljam

Marinka

živjo Marinka,

kot prvo bi rada napisala, da zaenkrat še noben zdravilec in da govorim samo iz lastnih izkušenj. Stara sem nekaj čez 30 let in za o boleznijo sem zbolela pri dvajsetih.

Hudo je ko mlada dekleta zbolijo za tako boleznijo, vse je ozdravljivo samo verjeti moraš v to in nekaj za to narediti. Kot prvo bi vam svetovala, da poglejte v hčerino ustno votlino in če ima v zobeh kako amalgamsko zalivko naj si jo nemudoma odstrani. Vsak mesec po eno ven.
zraven pa naj sama dela kelacijo (čiščenje kovin iz telesa) z algami, alfalipoično kislino, česnom…saj živo srebro, nikelj, svinec (to so primesi v plombah) …privabljajo različne bakterije v različne organe kjer se je kovina pač nabrala in zato ti določen organ ne dela tako kot bi moral…Zakaj je MS tako neraziskana in “neozdravljiva bolezen”, ker noben sodobni medicinec ne bo sebi pluval v skledo in trdil, da je kovina škodljiva! Pa še kako je! Zaradi alergije na živo srebro in nikelj imajo ženske lahko moško plešo ali pa pospešeno izpadanje las, so bolj poraščene, pa še vejo ne, da jim to povzroča nikelj! vsa kovina se vpija skozi kožo in se nekje uskladišči, kar nato povzroči tako nerazjasneno bolezen. Seveda pa kovina ne vpliva na vse ljudi enako, nekatera telesa jo prebavljajo nekatera pa ne! V tujini (nemčija, mehika) izvajajo kelirno terapijo v bolnišnicah, vendar je kar drago.. Lahko naročite preko interneta tablete EDTA in z njimi izvaja kelirno terapijo. Testiranje na kovine opravljajo določeni dermatologi-najbolj znani so na Golniku, vendar izvajajo samo teste za nikelj, kobalt…za živo srebro pa ne! tudi če nima alergije na kovino naj si nemudoma odstrani vse kovinske zalivke, če jih ima.pomembno pri bolnikih z MS je tudi, da je pri 90% bolnikih prisotna bakterija Shigella, ki se nahaja v mlečnih izdelkih oz mleku-vedno naj mleko prekuha, ker bakterija v mleko pride preko hlevskega gnoja. ostalih mlečnih izdelkov naj se izogiba.

Sama sem od sodobne medicine že davno izstopila, enostavno je ne priznavam, ker dokler so me zdravili je bilo moje stanje obupno-šele ko sem spoznala prijateljico zeliščarko mi je odprla novo pot do zdravja, ko sem odstranila ves amalgam iz zob se dve leti čistila kovin in postala previdna pri mlečnih izdelkih se je moje zdravje povrnilo. Na koncu so mi še potrdili mojo alergijo na nikelj-sedaj mi je jasno zakaj nisem mogla premikati rok in nog. Upam, da uporabljate stekleno ali emajlirano posodo.

Želim vam vse dobro, vam pišem še na mail.
lp

Moj e-mail: [email protected]
Hvaležna sem vam-bom za vsak odgovor !

Moja mama je imela bolezen ALS, ali bolezen motoricnega nevrona. Ta bolezen je neozdravljiva. Zanjo ni zdravila in se ne ve nic konkretnega o njenem izvoru. Cca leto in pol niso nikakor ugotovili taprave diagnoze in je hodila na razno razne preglede in je bila vedno slabsa…….zdravniki pa so ji rekli, da je vse psihicnega izvora. Najbolj zalostno je, da je sla tudi v psihiatricno bolnisnico in so jo filali s tableti za zivce….. Stanje pa je bilo vedno slabse. Hodila je s pomocjo bergelj, potem s pomocjo vozicka, skratka , vedno rapidno navzdol. Sla je v Soco (ZRI) in dobila napotnico za nadaljni pregled (dr. BLAŽ KORITNIK) ki je strokovnjak za to vrsto bolezni in je prav to nekje v tujini dostudiral. Ugotovil je njeno stanje in ovrgel ostale bolezni. Potrdil je, da gre za neozdravljivo bolezen ALS. To je bilo nekje takoj po novem letu, 2. oktobra pa je umrla. pet mesecev je bila nepokretna in brez dodatne maske sploh ni mogla dihati…… dobila je tudi neke tablete rilutek, ki ti za cca 2-3 mesece podaljsajo zivljenje. Na koncu so misice tako slabe, da niti govoriti ne mores, niti pogoltniti tablete, niti piti,nic, nic, nic, mozgani pa se vsega zavedajo ampak ne mores reagirati, vidis, kako potece kaksna solza po obrazu……..ampak to je tako zalostno in bolece, da clovek nima oziroma ne najde takih besed, s katerimi bi to zalost opisal……. Srecno!

zanima me še zdravi bipolarno motnjo

Pozdravljeni,

kaj pa z zdravljenjem raka ima kdo izkušnje?

Hey 🙂
Velik stvari bi te vprašu… probi se javit [email protected].

Ajde 🙂

Pozdrav!

Star sem 27 let. Decembra 2013 se mi je dva, tri dni čez noč za 5, 10min tako vrtelo da sem se zbudil.

V letu 2013 sem zacel slabse cutiti na manjsem delu levega palca na nogi. Danes slabše čutim še palec na desni roki in mezinec na levi roki ter palec na desni nogi. Kot bi imel nekaj cez, nogavico ali rokavico.

Od februarja 2014 sploh ne morem spat npr. od 22 do 07h. Ampak se prebudim okoli 2h in potem bedim do 5h. Nato morda v manjsih presledkih zaspim, ceprav so oci ogromno zaspane.

Cez dan noge postanejo težke oz. kot bi mi nekdo jih napihnil takšen je občutek.

Kdaj se zgodi tudi da se me cez dan maalo vrti za kaksnih 10 minut.

In velikokrat se cez dan mi pojavi nemir v meni alitesnoba ali nemir oz. neka mesanica obojega. Čeprav trenutno nimam problemov takšnih da bi se počutil tako.

Čez dan zasledim tudi mravljince v rokah in nogah ter ko se ustrasim cesa zacutim manjšo pekočo bolečino v rokah, nogah. Ali pa je takšna bolečina kar tako čez dan za par sekund.

Ima kdo podobne težave?

Lahko to povežem z MS?

Meseca oktobra sem odšel k nevrologinji. Dala mi je izvid in dve napotnici. Za Ultrazvok vratnih zil ki sem ga ze opravil in ni nic narobe. Ter za magnetno resonanco glave kar še čakam. Mislim da pridem na vrsto februarja 2015.

Ima kdo kakšen predlog kaj naj naredim?

Priznati moram da sem bila danes presrečna, ker sem izvedela da bioenergetik šušnjara spet dela v sloveniji. On je meni in možu pred tremi leti spremenil življenje. Welcome back

A lahko kakšen njegov nov kontakt, prosim. Sestra je izvedela za diagnozo MS, pa bi jo peljala k njemu. Hvala

A zdaj dela nazaj v Grosupljem? Se je vrnil nazaj? Tel. je enaka?

New Report

Close