Najdi forum

beljenje – cena v LJ?

Imam majhno garsnonijero, 25m2, zanima me, koliko naj prišparam za beljenje, da me kak “farbmojster” ne nategne…rabim mičkeno popravit popokane robove sten, in pobarvat sobo, predsobo, kopalnico?

In če poznate kakšnega kvalitetnega, poštenega farbmojstra, ki počisti za sabo v LJ? kak naslov, telefonska?

Hvala tisočkrat!

Mi smo plačali za kuhinjo in dnevno, 40m2, 300€.
Res da smo uporabili dražjo barvo a se mi vseeno zdi odiraško, zato ti našega malarja ne bom svetovala.

Meni je prepleskal dnevno sobo (veliko), in sicer tako, da je moral najprej postrgati ves strop, ga poravnati in potem še popleskati.

Barve sem kupila sama, tako da je samo delo stalo 210 evrov, prbl. polovica od tega za pleskanje sten (je tudi moral zakitati več lukenj, razpokov), polovica pa za strop.

Mi je pa še pobarval cevi, to je pa stalo 120 evrov. Jih je bilo treba zbrusiti in kaj vem kaj še.

Za pleskanje in strop se mi zdi poštena cena, ker se je s stropom res zelo namatral. Cevi pa ne vem, zakaj so tako zelo drage, tako da te bom drugič raje sama, čeprav ne bo tako lepo.

Je pa to Završnik iz Ljubljane – najdeš jih na internetu.

Škoda ker nisem zastavila vprašanja med tednom zvečer, se mi zdi da je obisk večji in temu primerno odgovori. ker sem bolana in doma ležim, pa sem prisiljena buljit v strop, sem opazla da imam že vse okoli sivo namesto belega, predvsem ker sem glihkar prejšnji teden oprala zavese, tok so bele da prav izstopajo.. .. ha ha ha

Hvala vama dvema, bom še malo počakala, kdaj pa je najbolj primeren čas za beljenje, ko nehajo kurit ali prej?

Namreč, do sedaj sem vedno sama belila, ker pa sem že rahlo v letih in povrhu samska enostarševka alkakosežetemureče, in me primerno letim skeli v križu si ne upam sama več na lojtro…

Delam po dogovoru.Iz kje pa ste.LP.

zanimajo me jasne in glasne cene, naslovi, telefonske, torej konkretni podatk…

Sej sem napisala v temi: Ljubljana, garsonjera, 25m2,

Ja, ker ste tko “ostri” bi mi mogli plačat še pa še.LV.Spregledal LJ. In kakšne se te “jasne cene”, živ dolgačas.

Odgovor za avtorja “ugodno MKLJ”: Nisem ženska ki se pogaja za ceno, le cenik me zanima, pošteno plačilo za pošteno delo, ok?

svojo “še pa še” ceno, zadrži za bolj mehke, naivne stranke…

Informativni cenik:

Dada,

zlata si, hvala stokrat!

jaz

Spoštovana opravim beljenje z vašim jupolom po 2.evra za m2

JOKIMAR hišni servis Ljubljana……..25m2 gaRSONJERA,v belo barvo, glede na to da omare v sobi ne boste premikal niti v kuhinji, v kopalnici pa je verjetno, samo strop,in da ima garsonjera tudi balkon nam ostane bore malo kvadratov, lahko ocenim da je cca 60m2. Pravite da imate razpokane stene pa tam in tam za pokitat, ostalo pa je normalno. Takole je, barva bo Jupol, prebelimo 2x, zaščitimo in počistimo za sabo,cena izvedbe dela bi bila max do 200 evrov in seveda naš material. INF na tel 041 844 336

Mi smo dali za 3 prostore (tudi cca 40m2) manj kot 300, z barvami (bela + 3 barve) vred. Pa še nekaj kitanja je bilo.

do 300 evrov pa tri nianse, še pošteno,verjetno niso bile moćne nianse!!

Belimo po ceni 1.7 – 2 EUR/m2.

Prebelimo 2-krat z vašim jupolom, prostore zaščitimo in počistimo.

041 600 801

So ble kar orng barve, ne nianse.

40 m2 a je to kvadratura prostora ali vseh površin

Mene pa zanima, koliko stane fino kitanje sten, gre za 2 sobi po 12m2, vse stene + strop.

Pa še to me zanima – koliko dni je portrebnih za dobro kitanje in brušenje in seveda sušenje in koliko časa se mora sušiti, da lahko naneseš barvo?

odvisno od sedanje površine, če je potrebno pred kitanjem steno dodatno obstrugati,ali nivelirati, izravnati ali podobno, ali je pa je spodaj sedaj valit ali podobno, ali so celo da so bile tapete, potem so cene drugačne.
V primeru da pa so stene normalne in ni potrebno predhodno pripraviti, potem pa gre stvar takole
1. nanos AC emulzije
2.nanos kita in brušenje
3. nanos kita in brušenje…….. skupaj cca 5 eurov m2

seveda brez zaščite prostora to je plus na ceno……cca 0,4 eura
glede sušenja je pa takole. Glede na sedanje temperature in čas se kit dokaj hitro osuši, a najbolje je če počakamo 24 ur, je lažje brušenje in seveda potem nov nanos.

lahko me tudi pokličete na tel 041 844 336

Pozdravljeni,,,da ne odpiram nove teme….obnavljam stanovanje, zato ga bo potrebno celega prebeliti….velikost je 85m2, višina stropov je 3m. Stene so v ok stanju,,,malo bi pokital, dal izravnalno maso in pobelil z belo barvo,,,koliko bi koštalo vse skupaj z delom in materialom? Hvala za odgovore.

New Report

Close