Najdi forum

Lep pozdrav vsem!!!!

Mene pa zanima pri kolkih letih ste zacili s spolnimi odnosi???
Prosim za korektne odgovore ker jih bom uposteval v seminarski nalogi?
Hvala

Pri 17,5 ampak to je že več kot 20 let nazaj

Pri 20 letih.

13 ampak res samo začela, uživat takrat še nisem znala.

17, pa ni kej dost dolg trajal :)) Zdej je valda boljš, po več letih vaje …

Modelj

p.s. jest sm se mal poigral, pa če sm ruknu v iskalec ene par besed na to temo … toljk je blo že takih odgovorov, da bi bla seminarska naloga že skor narjena :))

Pri 18 začel in užival :)) Jaz pravim, da se splača počakat vsaj toliko, da res nekaj čutiš do tiste, s katero se daš potem dol. Maš potem lepe spomine. Heh, pa še na isti dan je mela roj. dan kot jaz. Aja prvič sva na slovenski kulturni praznik, ob 22.05 :))

Pri 17, ampak ni bilo kaj prida, je zdaj lepše.

17

pr 15 pol pa dolg casa ne vec, pa se zal mi je zdej da nism raj pocakala na pravega

15

še ne… pa sem že 17!!!!

PRI 16. PA MI JE TUD ŽAL, DA NISEM ŠE MAL POČAKALA…JE BLO PO 18. ŠELE LEPO…

pri 18, pa je tud men žal, ker sem to naredila le zarad tega, ker sem misla, da sem zadnja devica tako stara. zdaj mi je pa kar mal žal

pri 28 letih iz res prave ljubezni

malce je bilo kriza do takrat, ampak sedaj pa vse not prinašam.

Jst pr 17,5 moj fant pa pr 19,5
Pa se mama se zdej lepo:)) Se leps, ko prej:)

Aja…naj se vam ne mudi s seksom, pa pocakte na tapravga al pa tapravo!!!!!

Pri 18 letih mislim, da je bil takrat vsaj zame čisto pravi čas in tega ne obžalujem saj sem še zdaj z njim in je zdaj veliko lepše.Predvsem pa sem ponosna nato da sem to poklonila nekomu ki ga ljubim.

Se splača čakati na ta pravo osebo!!!!!!!!!
Nana

pr 16ih sm začela sexat in uživat.. decembra jih bom 18 in mi ni čist nč še žow, k sm šla do konca zato k se mi je zdel ql tip, k sm verjela da me ne bo po sexu takoj pustu, in k sm vedla da mu ni blo sam do tega – če ne bi hodu še z bivšo… pa tud k sm bla firbc valda – to smo pa vsi verjamem.. čakala sm pa 4 mesce in zdej sva še vedno skupej.. in tud verjamm da mi nikol ne bo žow, k ujameva se prow.. dabest…:)

s spolnimi odnosi sem začela s 16 leti.Nob0dy je pisal/pisala:
>
> Lep pozdrav vsem!!!!
>
> Mene pa zanima pri kolkih letih ste zacili s spolnimi odnosi???
> Prosim za korektne odgovore ker jih bom uposteval v
> seminarski nalogi?
> Hvala

ANKETA

S spolnimi odnosi sem začela pri 17 letih. Sprva sem se bala, da mi bo žal, vendar mi ni. Še vedno sva skupaj in se zelo ujameva.

ANČI

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close