Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? ALOJA VERA

ALOJA VERA

Kako pripraviti zdravilo za slatkorno bolezen iz te rastline

Ne vem koliko se bo tole videlo ampak to, o čemer je pisala Mici je napisano v knjigi, ki jo omenja in ko se jo da izposoditi v vsaki knjižnici. pripenjam kopijo zadnje strani knjige, kjer je naveden tudi recept. V sami knjigi pa je vse stokrat razloženo…

Sama sem pila alojo – doma narejeno po tem reeptu, približno mesec dni, kar je bilo premalo za konkretne učinke – ali pa mi ni delovalo, škodovalo pa tudi ne. Dobila sem jo od neke gospe, ki je sirup delala za svojega bolnega moža..
Na žalost sem vedno premalo korajžna pri teh rečeh – morala bi se odločiti in narediti krepko kuro najmanj 2 mesecev… morda to še storim..

Daisy

Evo – ni mi uspelo pripeti slike.

Pa tule: to je ta knjiga, če koga zanima.. brez veze jo je kupovati, ker ni toliko vsebine… bolje si jo je sposoditi v knjižnici.
http://www.vale-novak.si/product_info.php?products_id=1012

Daisy

POZDRAVLJEN! DOMA SMO ZAČELI S PRIPRAVKOM ALOJE ARBORESCENS! IMAMO RASTLINE, KI SO STARE PET LET IN
POL! ZATO SO RAVNO PRAVE ZA IDELAVO NAPITKA! ČE PA BO KAJ POMAGALO PA BOMO VIDELI!
IMA MOGOČE KDO KAKŠNE IZKUŠNJE? RECEPT PA JE 35 DAG LISTOV ALOJE 1DC ČISTEGA DOMAČEGA ŽGANJA IN POL LITRA DOMAČEGA MEDA! VSE ČISTO BIO!

Potrebno je dodati še rdeče vino. Med naj bo v satju.

Pozdravljeni. Tudi jaz bi probala recept aloe vere za rak oz. imunitet.Tasca mi je dala za mojo mamo aloe vero, pravi da je stara cca 5 let.Listi so dolgi 1.5-2 decimetra. Pravi da lahko dam Balantyne ali kjeri koli drugi brendi, viski, zestico.In da tudi ce je kupljen da ne bo skodil, ker itak ne gre dosti notri, tudi med ce ni dober domaci cebelji, da ga je tako malo, da ne bo skodilo. Pa tudi listi aloe vere, ki jih imam, niso v zemlji ze 1 teden, ne vem ce sploh imajo se kaj v sebi. ne vem ce niso v tem casu zgubili vecino sestavin. in se 2 dni ne bom mogla narediti to zadevo iz domacega zganja in domacega medu, ker ne dobim tako hitro. Kaj predlagate da vseeno naredim z kjerimkoli viskijem kupljenim in medom kupljenim, ali menite da je razlika domace-kupljeno tako velika, da lahko kupljeno skoduje? hvala za mnenja

Če že greste v vse to, potem svetujem, da naredite po pravem receptu. To pa pomeni, da so sestavine čim bolj čiste.
Na vsaki malo večji tržnici dobite domače rdeče vino, med v satju, alkohol palahko kupiute v lekarni (70%).

Aloe se pa pred tem postopkom ne sme zalivati vsaj en teden, da je koncentracija sestavin oziroma učinkovinčim višja. Alojo pa prodajajo tudi v nekaterih cvetličarnah.

Hvala dvvdd.Nasla sem domaci med in trpinovec in sadjevec,sedaj pa ne vem kaj je bolje dati.Trpinovec ima bolj močen vonj, ampak notri ni sladkorjev, ne vem kako je z sadjevcem. Vse je domače in brez sadja notri, čisto. 47% alkohola.Na tržnici je rekla da lahko da tudi alkohol 70%, samo da ta ni za uživanje, ker je kot strup, da je za zunanjo uporabo. Kaj torej naj da m sadjevec ali trpinovec?Hvala.

Ne bi vam znala svetovati ali trpinovec ali sadjevec. To je verjetno (?) vseeno. Ko sem kupila 70% alko v lekarni, mi je farmacevtka rekla, da za uživanje (seveda je to res minimalna količina) ni nič narobe.
P.S. Pa na domače rdeče vino ne pozabit in da bo med v satju.

Probala. Sploh ni tako grenko kot sem slisala da bo.Niti ne zgleda tako grdo.Mogoce sam dala prevec medu in premalo trpinovca..Ce se kdo proba 2mesecno kuro,dejte se oglasit cez 2 mesece,da vidimo ce kaj deluje;).

Tudi moja teta ima tumor na slinavki (zdravniško je odpisana) in poskušamo z napitkom z aloja-med-žganje po vseh pravilih v knjigi. Zanima me, koliko časa Mickin mož pije alojo, dela presledke, pije 3x ali 1x na dan?
Zanimajo me tudi reakcije.
Ima še kdo kakšen nasvet?

nečakinja

V knjigi če se prav spomnim, piše sprva 1x,potem 3x in ne več kot 2 mesece skupaj. Moja mama je to vrgla vstran, ker ni bila sigurna, pravi da že toliko zadev jemlje za katere ne ve če so tudi škodljiva, da ne bo riskirala še eno. Če kdo proba, naj poroča če je kako izboljšanje.

Kar se tice ALOE VERE o kateri je govora, sigurno jo ne boste nasli na vasem vrtu.
Ni vsaka Aloa “vera”. Ta pravo je treba dalec ponjo.Tudi refosk nastane teran ko menja zemljo,
klimo, pogoje skratka. Za kaj vec povedati, nimam kompetence.

Zdravo!
Imam zelo prizadete pljuča in me zanima ali mogoče kdo ve kje bi dobila alije vero da bi si pripravila zdravilo

aloe bardensis izgleda kot divja, grda je, tanki dolgi listi, brez lepe barve, naj bi jo dobila v cvetličarnah, samo ne verjamem da so te ok. Eno sem kupila v cvetličarni. Druge aloe, ki jih glih tako kupiš v cvetličarni so lepe, debele, okrasne in ne vem če imajo kak učinek. Srečno zdravljenje in bodi fajn.

Pozdravljeni,

Ne gre za napitke iz rastilne aloa vera, ampak aloa arborescens!!!!
Jaz sem se držala spodnjega recepta, ki sem ga pred leti dobila po mailu in morda mi je prav ta pomagal, da sem se znebila metastaz.
Najpomembnejše pri vsej stvari (ali pri kakršnikoli terapiji) pa je verjetje v to, da vam to, za kar ste se odločili, pomaga!
——–
ALOJIN NAPITEK IZ ALOE ARBORESCENS

1 kg OČIŠČENE RDEČE PESE
35 dkg ALOE ARBORESCENS
1 LITER TERANA
1 kg MEDU S SATOVJEM

V 5 literski steklen kozarec s pokrovom naribaš rdečo peso in alojo ter ju zaliješ s
teranom.
Pustiš stati na hladnem v temnem prostoru 20 dni.

Po dvajsetih dneh dodaš 1 kg medu s satovjem.

Pustiš stati še 5 dni, nato precediš in naliješ v steklenice.

prvih 5 dni – 3 krat na dan po 1 malo žličko
kasneje 3 krat dnevno veliko žlico

v primeru karcinoma se doda na to količino še 3 dcl domačega žganja

Aloja mora biti starejša od 1 leta, čim starejša je – boljša je.

Pred uporabo je ne smemo zalivati 5 dni.

Ne sme biti gnojena z umetnim gnojilom.

Aloe Arborescens je veliko učinkovitejša od Aloe Vera.

Recept: dr. Petrič – Onkološki inštitut

Kateri dr. Petrič z Onkološkega inštituta pa je pripravil ta recept in ga tudi priporoča?

Tole sem prekopirala iz maila, tako, da se je prikradlo še ime. Se oproščam za morebitno nevšečnost.
Ne vem, kdo ta dr. Petrič je. Po googlanju sodeč je eden od njih radiolog. Morda bi vam znal on kaj več povedati.

Pravim – pomembno je vedeti, da po vsej verjetnosti takile napitki ne pozdravijo raka, pomagajo pa pri krepitvi imunskega sistema, ki je navadno pri rakavih bolnikih močno načet.
Meni je pomagal. Ali pa je bil to zgolj placebo, nihče ne ve. Skratka, kemoterapije po tem tretmaju nisem potrebovala.
Pred tretmajem z zgornjim napitkom – mestastaze po celem abdomnu. Po tem – brez metastaz (dokazano s second look laparoskopijo in stagingom). In poleg tega tretmaja in presne diete nisem uporabljala nobenih drugih medikametov (naravnih ali kemičnih).
To je vse, kar vam jaz lahko povem iz lastnih izkušenj. Vse drugo so sekundarni viri.
Seveda pa je uspešnost terapije najverjetneje odvisna tudi od stopnje in vrste obolenja, in še marsičesa drugega.
Meni napitka noben onkolog (ne iz Slovenije ne iz tujine) ni odsvetoval.

Raje povejte, zakaj ste zbrisali post z naslovom, kjer ljudje lahko kupijo biološko pridelano alojo arborecens? Sama sem šla do dotičnega gojitelja kaktusov in se prepričala o tem, kdo je in kaj počne.

Zadnje vprašanje prejšnje objave je namenjeno moderatorju/ki, ki je zbrisal/a naslov oz. kontaktne podatke človeka, ki prodaja aloje arborescens in še vrsto drugih zanimivih kaktusov.
Raje ga ne bom več omenjala, očitno se boste morali znajti sami. Pomaga vam google in geslo astrokaktus, potem pa se pozanimajte naprej.

gospa roza,

ce zelite delati reklamo, dajte oglas v casopis ali pa se pozanimajte, ce ima overmed kje prostor namenjen oglasevanju.
Sploh pa ker to ni zdravilo za raka in ne spada sem.

Noben doktor medicine, niti iz Onkoloskega instituta ne bi dal taksno navodilo: da se da aloe vera “v primeru karcinoma…..” ker so taksni nasveti z zakonom prepovedani.

Ime je izmisljeno; gre se samo za prodajo.

to je treba v takih primerih povedati ali pa zbrisati ves “lari fari”.

Vem, da ste povsem nedlozni, da ste hoteli samo pomagati in vem, da Vi sploh ne prodajate tega… :c) krozne meile ne smete jemati resno. Obicajno kaksni psihopati podpisejo kaksnega psihologa.
lp

New Report

Close