Najdi forum

Ali sem noseča?

nimam rednih ..s tem da je ta ki ga čakam že v zamudi bi morala menstro že dobiti…navadno jih imam od 35 do 45 tako nekje je rekel g.

ampak poznam svoje telo ter vem kdaj pride menstra..zdaj pa mi tako dela da to ni menstra ampak nekaj drugega

sicer sem res delala teste kot so first sign ki baje naj niso zanesljivi mi je povedal sam g…

zelo mi dogaja spodaj kot da vre v meni z špikanjem ter bolečino na levi občasno še na desni strani..da o prsih ne govorim

ampak verjetno pričakujem prevec a ne…

No, ko je ovulacija, pride do oploditve praktično takoj – jajčece itak propade v enem dnevu, semenčice pa borbajo tri, včasih tudi pet dni.

Pa vzemi še kak drug test in ponavljaj na nekaj dni.

Zakaj se ti zdi, da pričakuješ preveč. Smo tudi take, ki zanosimo takoj, in se mi ne zdi, da je to prej izjema kot pravilo.
Če ne bo ta mesec, bo pa pač še malo fletnega truda potrebnega a ne.

First sign je meni vedno pokazal prav. Tako kot je rekla dišečka, ponavljaj teste na par dni.

niina tukej ni možnosti da si noseča. Na čas med dvema menstruacijama močno vpliva tudi psiha. Se pravi stres, fizični napori, šola in vse vpliva na to da menstruacija prehiiteva ali zamuja

Hej use punce!
Upam da mi boste odgovorile in pomagale, ker boste dale odgovr tudi ostalim najstnicam ne samo meni.
Moje vprasanje je sicr malo širše, ampk pa kaj:)
Zanima me na kake moznosti lahko zanosis, ce nimas splonega odnosa (penis ne prodre v vagino)? Pac recimo da imata s fantom samo predigro ker za vec nista pripravljena. Kako lahko zanosis? Prosim cim vec odgovorov in tudi svetovanj ter razlag!!! Res lepo lepo prosim! Hvala:)<3

Lep pozdrav!

Bom kar tu napisala, ker se moj ‘problem’ nanaša na enako temo… Menstruacijo bi morala imeti nekje v naslednjih dveh do štirih dneh. Posumila sem na nosečnost, ker sem se ob ovulaciji (na dan in naslednje 4 dni) počutila izjemno nenavadno – imela sem blage, a stalno prisotne krče, napihnjenost, zelo pogosto je bilo tudi uriniranje (čeprav nisem pila več kot ponavadi). Po štirih dneh so se krči prenehali, a se od takrat še vedno počutim izjemno utrujeno in brez energije, imam napade lakote, včasih pa mi ne paše nič jesti..

Naredila sem tudi test, danes – First sign, ki pa v petnajstih minutah ni pokazal nič. Po kakšni uri sem želela test vreči stran, a sem presenečeno ugotovila da je tudi druga, zelo zelo rahla, a vseeno je, črtica, obarvana roza… Vem da ne morete vedeti zagotovo nič, ampak ali mislite da je test ‘lažno’ pozitiven, ali ne? Črtica naj bi bila črtica, a ta je nastala nekoliko pozno….

Je že imela katera podobno situacijo in se je nato izkazalo da je črtica pomenila nosečnost?

Hvala za odgovore in potrpežljivost že vnaprej, vem da pretiravam, lp

Nika

Testa se ne sme odčitavati kasneje. Tako piše v navodilih. Meni je First Sign takoj pokazal drugo črtico, ko se je urin dvigal po trakcu, še v isti sekundi. Seveda ga pa nisem delalal 4 dni pred menstruacijo.

To, da si se v času ovulacije čudno počutila, še nič ne pomeni. Zarodek se vgnezdi v maternično sluznico nekako 6-8 dni po ovulaciji in zato ne moreš imeti nekih simptomov nosečnosti pred tem.

Počakaj, da menstruacija izostane, naredi test z jutranjim urinom, pa boš videla, če je kaj na nosečnosti.

Hvala za odgovor!

Saj vem da so bili tisti simptomi zelo zgodnji, in če se ne bi tudi po tem vseskozi počutila drugače, brez energije… se ne bi toliko obremenjevala. Danes sem imela cel dan po malem krče, tako da sem bila že prepričana da bo prišla M, ker je vsak mesec tako… Vendar nič. Kar je zelo čudno… Res je zanimivo, da nekaterim pokažejo testi že teden dni pred izostankom +, nekarim pa še kakšen teden ali več po izostanku ne.

Sem naredila test danes popoldan in je bil neg. Bom poskusila še jutri zjutraj, če še vedno ne bo M pa še čez nekaj dni.

Tiste druge so najbrž imele ovulacijo kar nekaj dni prej kot običajno, zato jim je test pokazal plus že kar teden pred izostankom menstruacije.

Svetujem ti, da počakaš še nekaj dni, da se ne boš skeširala na testih. Lahko si pa plačaš še krvni test, ki pa je najbolj zanesljiv.

Zivjo,z fantom sva imela spolni odnos,ampak v pred igri sem se kot vsaka igrala z njegovim penisom,pravi da je biv obcutek bozanski,ker pa je imel njegov penis nek delcek izliva ga nisem zelela dati vec v usta,nadeljevala sva z spolnim odnosem,ko sva se navlcala,je dav partner nase kondom,Na koncu mu je le prislo ampak v kondom,kondom se NI snel sli pocil! Tisti teden sem bila v ovulaciji,bila sem najbolj plodna,menstruacija mi zamuja ze nekaj dni,sli je mogoce da je kaksna moznost da sem noseca da bi prvi izliv toliko odlocal? Test bom naredila jutri.

Lep pozdrav mene pa zanima jast nimam redn M. Vendar sem zadnji spolni odnos mela 10dni nazaj.. Me pa prsi bolijo in bredavice bilo mi je tudi slabo in po cele dnewe nic nejem ker mi nepase.. Ali je lahko to tudi znak zanositve

Pozdravljene mamice. Jaz sem imela zadnjo menstruacijo 17.1.2015, danes šele sem naredila test in je pokazalo rahlo drugo črtico. Nato sem ga ponovila in je bilo isto. Po mojih izračunih naj bi bila v osmem tednu nosečnosti. Nevem pa sigurno ker se drugega pluska ne vidi zelo dobro. Ali imam premalo hormona (popoldne sem delala test) ali sem se pri izračunu zmotila?

Lep pozdrav,
stara sem 18 let in imam neredno mestruacijo. Baje se mi to pojavlja zaradi stresa, ki ga doživljam v šoli. S fantom imava redne ZAŠČITENE spolne odnose in sva zelo pazljiva. Problem pa je nastal, ko sva približno dva tedna nazaj imela suhi seks oz. sva spolovila le drgnila eden ob drugega. Ni imel ejakuacije, me pa skrbi glede zanositve s predsemensko tekočino. Nekateri pravijo, da je možna, nekateri da ni… Ali mora priti globoko v nožnico, ali je dovolj da je le na ustvju nožnice. Glede simptomov nosečnosti imam le to, da mi zamuja NEREDNA menstruacija, kar ni merilo v mojem primeru, in da velikokrat hodim na wc (možnost vnetja mehurja, kar bi bila lahko tudi posledica sedenja na betonu 2 dni nazaj). Paše mi jesti sladko, kar pa mi paše tudi preden dobim menstruacijo. Malce sem zmedena… Zavedam pa se, da veliko stvari lahko povzroči tudi psiha.

Za vse tiste, ki nameravate začenjati z nesramnimi komentarji in z neodgovornostjo in podobnimi izjavami naj še povem, da prosim naj svoje komentarje zadržijo zase, saj sem prišla na forum po pomoč in ne po zmerjanje. Hvala za razumevanje 🙂

Tema, jaz bi rekla da nisi noseca oz da je izjemno malo moznosti da bi bila (glede na to da pusenjak pravi da je vsaka zenska z nezasc odnosi lahko noseca ;-)). Po morebitni zamudi naredi test, prej itak ne mores, ceprav jaz res mislim da nisi. 🙂

Punce, imam pa tudi jaz eno vpr. Cikluse imam dolge od 28 pa max do 35 dni (enkrat izjemoma). Danes je 31 dan, m pa ni. Ker sem imela obcutek da se pripravlja (topa bolecina), sem si v sluzbi vceraj vstavila tampon, ki je bil na koncu le rahlo obarvan roza/rjavo. Vceraj zvecer po mali potrebi je bil papir ponovno svetlo rozkasto obarvsn, danes nic. Test sem delala vceraj pred sluzbo in je pokazal minus. Prsa me ne bolijo, trebuh tudi ne, mi je bilo pa par dni pred tem slabo. Vem da je najbolje pocakat se par dni in ponovit test, ampak kaj menite, a je kej sans da je celo ratal? Zal ne vem kdaj imam ovulacijo. Odnosi do vednp brez zascite, vcasih z umikom vcasih ne.

Pozdravljene. Mene pa zanima sledeče – običajno imam močne in boleče menstruacije, boleče dojke ipd… Nazadnje sem imela menstruacijo v tednu od 31.3.- 6.4.2015. Imam stalnega partnerja, s katerim sva imela po končani M večkrat spolne odnose. Ponavadi začneva brez zaščite in šele ko je partner blizu, si nadene kondom…KT ne jemljem, druge zaščite kot kondoma nisma imela. 27.4. me je spletna aplikacija opomnila, da prihaja M, vendar je do danes sploh ni bilo. Sploh ni bilo nobenih znakov, kot so običajno pri meni (boleče dojke, močne in boleče M). Včeraj se je pojavil močan rjav izcedek, katerega ne morem definirati kot kri…Ni vonja po krvi, ni videt kot kri – ampak kaj bi to pomenilo? Test nosečnosti sem enkrat že naredila, vendar je bil negativen. Poleg tega imam občutek, da sem čedalje bolj napihnjena??

londoncalling567 Koliko dni je najbolje se počakati in nato ponovno opraviti test nosečnosti? Mogoče veš?

Pozdravljene imam eno vprašanje koliko časa po nezaščitenih spolnih odnosih test nosečnosti že pokaže rezultate. Ali ga lahko naredim tudi pred pričakovano m in bo pokazal?

Hvala za odgovore

MS; jaz sem ga naredila cez 4 dni ponovnoo in je bil minus. Ocitno je ta svoh menstr vseeno bila menstr. 🙁 drugace pa mislim da jo bos ti dobila v roku 3dni. Lahko pa da gre za vgnezditveno. Naredi zjutraj test in ce bo minus in m se ne bo, ponovi test cez 1 teden.

Vivica: naceloma testa pred m ni smiselbo delati. Jaz bi na tvojem mestu pocakala da bi m zamujala.

Londoncalling567 saj vem da naceloma ni koristno ampak me res res matra ce je mogoce ratalo in bi to rada cimprej izvedela..

Ponovno sem opravila test nosečnosti, tokrat CB digitalnega in je pokazal negativno. Menstruacije sploh ni bilo, prav tako ni več blagega rjavega izcedka. A vseeno obstaja možnost, da sem kljub dvema negativnima CB testoma noseča? Rjavega izcedka je bilo ravno za vzorec na dan (1 dnevni vložek)…

New Report

Close