Najdi forum

Vsi moji posti se pa nanašajo v bistvu na osnovno vprašanje: Ali res varajo vsi moški. Moj odgovor je ne – tisti, ki so doma srečni, mislim, da ne. Vsaj jaz nisem. Zakaj pa ne gredo k ljubici živet je blo pa že dost napisanega in povedanega v drugih temah.

S tem se jaz izključujem tudi iz te teme, pa lep pozdrav vsem skupaj.

Tezava je v tebi – ce si v postelji slab ali zelo slab, ce nimas kaj za ponudit (ne cm, ne domisljije), ce je tvoj cel odnos na nuli (zakaj pa ti ne cistis stanovanja – bos imel manj cajta razmisljat neumnosti npr no), potem nisi ptic na dolge lete, lahko je zenska nekako zadovoljna s teboj leto ali dve, upa da se bos spremenil in bo postal seks zanimiv, ampak ko uvidi da iz hloda ne mores naredit kace, odneha in si najde ljubimca. Tako se vsi povprek varamo, saj ni tezko.
Moski ste pogosto zelo slabi v postelji, sploh tisti ki varate zato ker “doma vec ni kot bi moglo bit in zena noce seksat” – zame je tak razlog alarmni signal da je tip v postelji ziva nula in se izognem revcku na 100 metrov.

@ enatessa

Vem kako je in še vedno sem proti temu. Sem pač nek čuden pripadnik moškega spola, ki ženski, če vidim, da želi karkoli več kot samo pogovor in podobno, dam vedeti, da me kaj več ne zanima. Doma imam ženo in to je to.

Vem tudi kako takšno ravnanje do neke mere ni nevarno in kako paše občutek, ko ti nekdo nakloni pozornost in se lahko še malo “igraš” s to osebo. Vse lepo in prav, če bi bili vsi samski. Pa tudi takrat me tak tip odnosov ne zanima, ker mi je škoda mojega časa za neke igrice in podobne fore.

Kaj čmo, življenje ni črno belo in na srečo nismo vsi enaki. To se je in se bo vedno dogajalo. Vsak najde način kako si dvigne ego in še kaj drugega. Na žalost se lahko zgodi, da te tak način bildanja ega čez x let drago stane…

@menepani .. mislim,d a se mi2 ne razumeva najbolje :)). Jaz prijazno in z velikiiim nasmeškom in energijo gledam ljudi s katerimni se pogovajam, stare prijatelje in nove znance… Nikomur pa ne dajem upanja,d a bi bilo lahko “KAJ”. Spogledovanje je na socialnem nivoju, ker ne nosim burke, ko hodim naokrog in če se kak tipček prisede se pač pogovarjam, mar ne? Če si moški domišljate,d a bom šla v posteljo, če se napopate na mojo mizo kjer pijemo kavo ali pa ker nadaljujemo zanimivo debato in druženje še na večerji, pol pa…ne govorimo istega jezika :))) Jaz sem za druženje, izmenjavo mnenj, simpatije, gradnjo novih spoznanj, npr poslovnih, športnih, družabnih, kulturnih….intimnosti si pa delim samo z najbljižjim 🙂 (no vsaj glede tega zadnjega se strinjava :)))

Se ti ne zdi, da bi morala žena možu o svojem nezadovoljstvu najprej povedat, ga spodbujat in ne kritizirat, potem se zmore skupaj reševat problem!

Hahaha, cm, domišljija, …. ne pomaga, če moški ni dovolj subtilen za žensko!!! Mora jo znat “čutiti”!

Nekateri “revčki” imajo doma dejansko hlode v postelji in znajo biti še kako dobri ljubimci!

Glede na vse kljub vsemu priporočam, da se takle stavek konča še z “do nadaljnjega”.

@ Enatessa

Lepo, da si pozitivka, ki priense energijo v prostor, to je super. Ostalo, kar sva pisala, pa itak ni pomembno.

Še ena kratka zgodbica…
Po vročem večeru, ki je bil polnem strasti, se je zbudila in ga zagledala kako se oblači. Odkrito je opazovala njegovo mišičasto telo in si mislila kako srečna je, da sta preživela strastno noč in se zjutraj zbudila pri njej doma. Všeč ji je bil že dlje časa in tudi poznala sta se že dolgo. Ko se je oblekel, je pristopil do nje, jo pobožal po obrazu in ji rekel “lepo je bilo”. Z nasmehom v očeh ga je vprašala kam bi šla popoldne na kosilo. Pogledal jo je, ji naklonil njegov šarmanten nasmeh, ki ji je včeraj tako grel srce in ji rekel “Draga moja, upam, da ne misliš, da današnja noč pomeni, da sva skupaj ali da bova postala par”. To je bila le noč strasti in nič več. Obrnil se je in odšel novim dogodivščinam naproti.

Vidiš kaj se zgodi, če ne govorimo istega jezika in si nekdo nekaj domišlja ;).

Tezava je v tebi – ce si v postelji slab ali zelo slab, ce nimas kaj za ponudit (ne cm, ne domisljije), ce je tvoj cel odnos na nuli (zakaj pa ti ne cistis stanovanja – bos imel manj cajta razmisljat neumnosti npr no), potem nisi ptic na dolge lete, lahko je zenska nekako zadovoljna s teboj leto ali dve, upa da se bos spremenil in bo postal seks zanimiv, ampak ko uvidi da iz hloda ne mores naredit kace, odneha in si najde ljubimca. Tako se vsi povprek varamo, saj ni tezko.
Moski ste pogosto zelo slabi v postelji, sploh tisti ki varate zato ker “doma vec ni kot bi moglo bit in zena noce seksat” – zame je tak razlog alarmni signal da je tip v postelji ziva nula in se izognem revcku na 100 metrov.[/quote]

Noni, pojdi si prebrat temo: BITI LJUBICA in tam poišči moje poste, pa boš vidla, kaj sem že vse naredil za svojo ženo in kaj vse sem poskusil.

O cm (o teh še posebej, ker, pa to ni moj ego, kar precej izstopa od povprečja in to v plus) in domišljiji pa ne bom zgubljal besed, nima smisla debatirat s tabo o tem, jaz zase vem, kaj vse sem poskusil in predlagal, ampak dokler so raznorazne oddaje in resničnostni šovi 100x bolj zanimivi od čist osnovnega stiskanja in lupčkanja, potem….

Vsak zase najbolj ve, zakaj si poišče ljubimca in gotovo ima nek razlog. A je to moralno kar počnemo, al ne, je pa drugo vprašanje, pa se mi tud o tem ne ljubi več razpravljati. V večini tem, ki se nanašajo na varanje stojimo na dveh bregovih in pač ne bomo nikoli prišli skupaj. Tko pač je.

Zdej pa res adijo! :))

treba se bo sprijaznit,da ljudje nismo monogamni,moski imajo radi razlicne ritke in zenske ravno tako..butasto je zdaj se iti jaz nebi,jaz nebi..to se izkaze kaj bi ali nebi,ko si na tem..
ja pac moski radi,zenske tudi rade..tako je to

In potem zaradi teh ritk trpijo otroci in krog gre dalje iz roda v rod. Takšna je potem realnost ko se začnejo ločitve žal. Ker je težko vstran pogledati, pomisliti da s tem prizadenemo in ne spoštujemo. To je privilegij samskih da lahko gledajo kogar želijo.

Lp

@menepani

točno tako se končajo zgodbice, če se ne pogovorimo :))) pogovor pa poteka ponavadi z besedami in potrebuje dva zrela osebka, ki se ne lažeta (v besedah in dejanjih). Sem že prevečkat videla kako potekajo zadeve, ko si kdo domišlja, da ve kaj misli drugi.

Odvisno kaj sta tvoja akterja počela oz. se “pogovorila” pred tisto vročino večera :)) (zase npr. vem, da bi bila težko v takšni situaciji, razen, če bi se tip vnaprej lagal, po sexu pa bi prišel z drugimi kartami na dan…) Če sta se zmenila za “športne” aktivnosti ni v tem nič narobe, mar ne?


@boom

:)). Gledam že 25-30 let in mi je gledanje čist fajn, spogledovanje tudi, kje so meje mi je pa tudi jasno. Pa nisem edina – vse ženske iz mojega kroga so takšne… A misliš, da bi se nam po 50tem lahko “utrgalo”??? (ker dejstvo je, da se je marsikateremu moškemu iz mojega kroga pa res mal “utrgalo” sedaj po 40tem…) Al enostavno nismo iz te zgodbe?

uzakonijo naj poligamnost pa bo marsikater problem resen,moski bo imel lahko vec zen in zenske vec moz.

Vem za primere, ko se jim je utrgalo še v domovih za ostarele :-))))

Tvoj zadnji stavek bo kar držal. Ampak nikoli ne reči “nikoli”.

Zelooooo rado se tudi ali predvsem ženskam “utrga” po 40, pa tudi po 50 letu!!! Moškim se najbrž trga po malem skozi vse življenje 🙂 In da se jih razumeti, pa morala gor al’ dol! Verjetno se jim okvir vrednot malo raztegne, postanejo tolerantnejše do življenja, pa “dolgosti življenja” se tudi krajša. Verjetno jih “radovednost” (beri kemija, prvinska privlačnost, ki si jo končno upajo priznati sebi) požene preko meja, da lahko ponovno občutijo mladost. Presenečeno ugotavljam, da “zaživijo” tudi tiste, za katere bi dala roko v ogenj, polne predsodkov, moraliziranja in etike, ki so bile večno zaljubljene v svojega partnerja, le da imajo bistveno večje težave z občutkom krivde, ki ji po nemoralnem dejanju razjeda.

Celo mislim, da ni nič hudega, dokler nova spoznanja ostanejo skrita, ne ranijo nikogar in dokler razum še vedno nadvlada čustva in libido!
Ok, so moralno oporečne, a bogatejše za neko življenjsko izkušnjo, kipeče življenje, doma je pa itak vse tako kot prej.

Celo mislim, da ni nič hudega, dokler nova spoznanja ostanejo skrita, ne ranijo nikogar in dokler razum še vedno nadvlada čustva in libido!
Ok, so moralno oporečne, a bogatejše za neko življenjsko izkušnjo, kipeče življenje, doma je pa itak vse tako kot prej.

Oprosti, a morem kaj na to reči.
Če pogledava realno bi jaz dejal tako. Ko je oseba mlada ima ves čas sveta da se znori, da menja koliko če partnerjev saj ni ovir. Tukaj ne gre samo moralo. Gre za nekaj druga. A si recimo otrok zasluži da kdajkoli v življenju recimo sliši da mu je mama k…. ali da se oče vlači okoli ko bi moral biti nekje na igrišču z njim in mu ustvarjati spomine na lepo otroštvo. Žal je tako da če gledamo samo na sebe smo srečni a zagotovo nekoga drugega onesrečimo. Ego, ego in ego.
Smo pa res samo ljudje. Bi pa bilo vseeno potrebno vsaj malo zavedanja, pa žal še nismo toliko zreli.

lp

Lp

@boom, @tessa

:)))

bomo videli :))

itak nobena stvar v življenju ni 100%. Pa tko kot piše Tessa: ni bistvo v moralni neoporečnosti, bistvo je v življensjkih izkušnjah in razumskih odločitvah.

Pisala sem o zrelih ljudeh, ki so otroke bolj ali manj že postavili na lastne noge in ostajata samo še partnerja. Glede na to, da zrele osebe s polno odgovornostjo varajo (običajno), je zelo majhna verjetnost, da pride “na dan”, pa tudi to, da bi se z možem/ženo razšla, v kolikor bi prikapljalo na dan.

Absolutno pa se ne strinjam, da priložnosti in izkušnje (beri izživetost) v mladih letih zadosti vsem željam za vse življenje. Vsako obdobje označuje drugačen pogled na življenje, tudi drugačen odnos do ljubezni in seksa. Radovednost pa vedno znova ostaja, vprašanje je le, ali jo zadovoljimo ali pa ne!

Če se vprašanja iz naslovne teme lotimo matematično ob pogoju, da moški varajo z drugo žensko je sklep, da je potrebno enako število žensk kot moških. Koliko od teh jih živi v zvezi z drugim partnerjem je pa drugo vprašanje.

Nenujno. Kar nekaj je moških, ki svoje družine varajo z moškimi.

realitychec, jaz sem bil svoji ženi, s katero se ločujem zaradi njene prevare, zvest vseh 14 let najinega skupnega življenja.
Iščem pa iskreno in zvesto žensko, vendar počasi obupujem.

New Report

Close