Najdi forum

Ali je to še mogoče?

Da malo osvežim tole temo.

Še vedno iščem “the one”. Po prvi objavi je bilo kar nekaj odziva in kontaktov ampak se ni iz tega nič izkristaliziralo. Ne vem ampak imam občutek, da so ženske, ki so že dolgo same okoli sebe postavile zid, ki ga je težko podreti. Navajene so na svoje samsko življenje in je potem tako težko priti zraven. Ne vem no mogoče je to samo moj občutek. Sem še vedno optimističen, da se najde nekje tista prava.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Uff glej sem prebral tvoje poste in se mi zdi da mas kar nerealna pricakovanja. Nevem zgleda prevec pravljic gledas da isces ”The ONE” pri 42.

Poglej moral bos se sprijazniti s svojo situacijo. In ne, kile niso problem, to lahko resis v pol leta z malo fitnessa pa vredi dijeto.
Zgoraj pises da bos morda nases punco ki si svojih otrok ne zeli pa saj bo lahko mama tvojim trem. Pa kje ti zivis…

Glej zensk brez otrok od 30-40 mas malo morje bi reko da dan danes jih je skoraj polovica brez pri 30tih. Te se delijo na 2 skupini. Tiste ki si otroke zelijo in tiste ki si jih ne.
Ali res mislis da zenska ki si ne zeli svojih otrok komaj caka da ”posvoji” tvoje 3 priveske? Malo morgen, zenske ki si ne zelijo svojih otrok si tujih zelijo se manj.
Potem mas te ki si otroke zelijo. Problem tu nastane da jim pri teh letih ze posteno bije bioloska ura in ce nisi pripravljen na se enega nima smisla takih sploh iskat. Ce pa si pa glede na to da imas hiso, da si ze 3 otroke gor spravo imas tudi reference ti nebi smelo bit problema eno tako najt. Naceloma blizje 40tim grejo manj majo opcij in manj so izbircne, ce je sila vsaki prav pride.

Druga skupina so pa te ki ze imajo otroke.
Kot si ze sam ugotovil to ravno ni optimalka. Ce se ima ona 3 lahko pocasi razmislas o hotelu in avtobusu kar nastane ze logisticen problem. Pa vedet moras da otroci sploh niso tu najvecji problem. Problem so tukaj po vecini bivsi partnerji in neurejeni odnosi. Tudi ce imas ti sedaj vredu urejene, pocakaj da vselis mlajsi model za njihovo novo ”mamo”

Tak da moral se bos odlocit kaj zelis.
Zdaj ce si pripravljen na se enega mislim da nebos imel problema kaj najt. Ce pa si isces neko samsko brez otrok ki je nebi financiral ampak bi samo rad da ti igra nadomesto mamico in cistilko pa da mas kaj za kresnit zvecer pa kar pozabi.

Nevem jaz bi na tvojem mestu bol iskal neko druzbo za kak izlet in obcasno druzenje kot pa neko resno zvezo.

Realist hvala ti za komentar ampak očitno si slabo prebral temo ali pa sem nerazumljivo pisal. Nikjer nisem pisal da si želim žensko, ki svojih otrok ne želi ker bo lahko mama mojim trem. Napisal sem, da ne izključujem možnosti, da bi imel z novo še kakšnega otroka, če si pa nova NE želi otrok (nekatere so pač takšne) je pa kamot lahko mamica komu izmed mojih treh. Za otroka z novo sem mislil resno, da je pa lahko mamica mojim trem je pa mišljeno v hecu. Obstajajo pa tudi ženske, ki bi bile mamice ampak nočejo zanosit, ker bi si s tem pokvarile postavo. Čuda najdeš na tem svetu.
Pa če še naprej bereš pišem, da sta starejša dva že skoraj z eno nogo od doma, to se pravi, da bom kmalu sam ostal v bajti. Tretji najmlajši živi pri svoji materi in je le občasno pri meni.
Skratka ne potrebujem ne varuške ne mamice, potrebujem partnerico zase za izlete, potovanja, druženje,…
Upam, da sem zdej še dodatno razložu kaj si želim in kakšna je situacija pa, da se mogoče še katera zdej opogumi in mi piše.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Pardon, sem morda malo narobe razumel kaj bi dejansko rad.

No potem pa je vbistvu tvoja glavna tezava da ne spaznavas dovol zensk v svojem okolju. To tezavo jih ima danes ze velika vecina po 30tem ko se zmanjsa stevilo zabav in dogodkov kjer lahko najlazje koga spoznas. Pac mas tisti siht kjer je bol al manj ista ekipa ze leta, na raznih treningih se tudi folk ne menjava vsaki mesec tak da moznosti za nova spoznastva je vedno manj.

Zato pa je vedno vec ljudi na portalih. Mladi so skoraj vsi ze probali, pa tudi vedno vec starejsih je gor ki nimajo moznosti spoznavati novih ljudi v svoji okolici. Sej je res da je gor vsega srota, ampak isto je tudi v nocnih klubih, fitnessih, prakticno slabega parnerja lahko najdes kjerkoli, sej se tudi ti ki so se na ”klasicni” sistem spoznali veselo locujejo. Se pa da najt tudi kaj pametnega. Poznam 2 para ki sta se preko tega najdla, pac oba dva klasicni problem sithtov kjer ni novih poznastev pa so se pac najdli preko neta. Pa zaj v corona casih ko je dogodkov vedno manj bo tudi to vedno bol popularno.

Pac ne glej na to ko da si moras nujno nekaj dobit. Ko ti je pac dolgcas zvecer ko gledas film si polek se pises s kako. Lahko tudi dvema. Najvecja prednost teh portalov je da lahko dobis veliko kontaktov v zelo kratkem casu, pa se doma lezis na kavcu. Glede na to da znas dobro komunicirat tu na forumu tudi nebos imel tezav se s kaksno zmenit za kak kafe preko portala. Zgubit nimas kaj, tudi ce gre vse narobe mas vsaj bol zanimiv vecer kot ce bi doma gledal Die hard na tvju.

Nevem meni se to zdi bolsa opcija ko pa it nekam laufat maratone, se vpisovat na razne salse in treninge, menjat siht kjer bo vecja pretocnost zenske populacije pa nevem kake se bedarije se eni spomnijo.

To imaš pa popolnoma prav, da ni “novega pritoka” poznanstev. Kot sem že 1x prej napisal je več kot 5 ločenk v našem kraju pa so vse tako zategle in nedostopne. Prav gotovo je nekaj na tem, da smo ločenci bolj previdni, vsaj tisti, ki smo bili prevarani. Nihče ne bi rad šel ponovno preko tega. Ampak imam občutek, da smo takoj označeni za zavožence in luzerje. sej če tu malo bereš poste se lahko prepričaš o tem, ker je ogromno napisanega, da kao dobri so vsi že odani oni samski smo pa ološ. Pa sem trdno prepričan da ne velja vse metati v isti koš. Zaenkrat sem še vedno zelo potrpežljiv in čakam, gledam, opazujem. Vem, da nisem slab človek in če je res kaj pravičnosti na tem svetu in, če karma res deluje potem je samo še vprašanje časa kdaj bo tudi meni sonce posijalo. Do takrat pa nimam kaj, ko čakat in bit to kar sem.

Lahko mi pišeš: [email protected]


Varala te je ker si beta moški in ne alfa samec, ki nosi hlače

[/quote]
Varala te je ker si beta moški in ne alfa samec, ki nosi hlače
[/quote]

V zvezi si težko alfa samec, kvečjemu alfa moški 🙂

Lahko mi pišeš: [email protected]

Tlele je zanka okoli tvojega vratu: si jih že označil za zategle in nedostopne. Jamraš da ste ločenci označeni za zavožence in luzerje, sam delaš isto. Ženske obupanca zavohajo na daleč.

Jest vem, da ne morem računat na večino. Če bi bilo tako na izi potem mi ne bi bilo treba po forumu pisat. Iz te večine nedostopnih moram najdit samo eno dostopno. Opisal sem samo ločenke v bližnji okolici. Sem pa optimist da čisto vse pa tudi niso take. Nisem kurbir da bi skakal od ene do druge. Samo eno rabim. Če je treba prenest 99 strelov v prazno, da 1 zadene, meni je prav. Bom potrpel in počakal. Ne bom pa obupal in čakal križem rok. Z neba v naročje mi verjetno ne bo nobena padla.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Malo sem bral tvoje poste… Lepo napisano.. Ampak se sprasujes.. Bi ne bi… Loceno, samsko, z otroci,,, dva sta ze skoraj sla,, kaj pa tretji tudi bo mogoce rabil druzbo otrok. Mislim, da si si kar postavil cilj samsko s katero bi mogoce se imel otroka,.mamo z otroci ne, ker nocem biti sponzor. Malo cudno razmisljanje, pa vseeno srecno.


Hvala za tvoje mnenje. Ker želim bit odkrit bom rekel, da bi idealno res bilo samska brez otrok. Pa niti ne zaradi tega, da ne bi hotel sprejet tujih otrok oz jih sponzorirat ampak zgolj zaradi dejstva, da se lahko s samsko brez obveznosti lažje prilagodiš. Lahko sva kjerkoli sama brez skrbi o tem kaj se dogaja doma. Lažje je potovat z odraslo samostojno osebo, ni treba non-stop gledat za otroki. Skratka res si želim, da se s partnerico lahko popolnoma sprostim in posvetim samo njej.
Vsak ki ima vsaj enega otroka ve kako je z otroci po svetu hodit. Pa je lačen, pa je žejen, pa ga lulat, pa je utrujen, …. Tri sem dal že čez zdej bi pa res rad užival sam v dvoje. Ker pa lahko ljubezen vse obrne na glavo pa tudi dopuščam možnost, da bi s kakšno mlajšo tudi šel znova čez od začetka.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Zanimivo. Že nekaj časa nisem brala postov od nekoga, ki je tako simpatičen.

Želim ti srečno pri iskanju, oglasila bi se pa le v delu, da ne želiš samskih mamic. Med znankami in prijateljicami imam kar nekaj takih, vendar so prav vse po vrsti sposobne same preživljati otroke. Ko se ti odprejo, so zelo v redu ženske, ki pa so zgradile zid zaradi takih in drugačnih stvari (prevare, pijača, itd.). Bolj je srčna in dobra, večji zid je postavila.

Poznam pa tudi par, ki sta skupaj že nekaj let. On ima otroka od prej, ona tudi. Zelo lepo jim gre. Otroci se razumejo med sabo. Onadva imata pa tudi kar nekaj časa za izlete tako sama kot v družbi otrok.

Torej kaj sem hotela napisati… škoda si je zapirati vrata zaradi tega ali onega… lahko te čudovita oseba čaka za vogalom, pa je ne opaziš, ker ima otroka. Nikjer ne piše, da išče nekoga, ki ji bo sponzor. Mogoče potrebuje enako kot ti – le nekoga, ki jo bo imel rad in s katerim bo preživljala večere.

Črna vrtnica pozdravljena.

Tvoja beseda simpatičen mi je prav pogrela dušo. Neverjetno kako malo rabi samski človek, da mu nekaj polepša dan 🙂

Vsi v življenju stremimo k nekim idealom. To se mi zdi čisto normalno saj to človeka poganja najprej, da se razvija, uči, izboljšuje sebe in svet. Še vedno bi bili v kameni dobi, če človek ne bi imel te lastnosti. Vsekakor nočem biti pračlovek zato imam neko idealno osnovo. Kaj se pa zgodi, če tega ideala iz določenih razlogov ne moremo doseči?

a) obupamo in se prenehamo truditi za ideal
b) trmasto vztrajamo in obstojimo na mrtvi točki
c) razmislimo čemu smo se v idealu pripravljeni odpovedati, da bomo na koncu še vedno zadovoljni

Moji odgovori:

Točka A ne pride v poštev niti pod razno.
Točka B – glej odgovor pod točko A
Točka C je zame pravi odgovor

Simpatična, pozitivna ženska, ki me bo očarala ima lahko 15 otrok. Ti otroci slej kot prej odrastejo in se osamosvojijo. Nikjer ne piše, da se morava že po drugem zmenku skupaj vselit. Pa upam, da se ne bo zdaj kdo našel pa mi očital, da sledim načelu bolje vrabec v roki kot golob na strehi. Daleč od tega. Hočem le povedat, da se kljub nekemu idealu lahko prilagodim in v svoje življenje sprejmem mamico z otroki.
Tako, da spoštovana črna vrtnica brez skrbi lahko svojim samskim prijateljicam poveš moj mail, ki je napisan spodaj v podpisu. Mogoče se pa zgodi kakšna čarovnija in takoj preskočim na točko C 🙂
Pa še 1x se ti zahvaljujem za lepe in tople besede. Bodi lepo!

Lahko mi pišeš: [email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=y77gKZ2EEb0

Lahko mi pišeš: [email protected]

Iz katerega konca Slovenije pa si?

Oprosti za tako zapozneli odgovor.

Iz osrednje Slovenije sem, skoraj blizu centra naše države 🙂

Lahko mi pišeš: [email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=6EEW-9NDM5k

Lahko mi pišeš: [email protected]

A ti ne moreš spat?

Ne. Bi mi delala družbo?

Lahko mi pišeš: [email protected]

Bi, pa takrat vedno sladko spim.

New Report

Close