Najdi forum

ali bi vas motil

živjo imam vprašanje, ali vas bi motil pri osebi, da ima prevelik al pa premajhen nos!!

hvala

ej kul vprašanje pa se ti kr pridružim ko mene to tud ful zanima folk!
sama imam malo večji nos in se zaradi tega zelo “sekiram”…saj imam fanta samo včasih vseeno pomislim kaj če mu(ali komu drugemu) nisem všeč le zaradi nosa…ker je le sredi obraza-krasi- in ga ni mogoče “neopaziti”!
Lp-pa sori tuhja ko sm se še kr jz zravn “prštulla”

Če bi bil res, res obupen…pomoje bi me mal motil. Drugač pa me to pri tipih niti ne moti. Moje frendice vedno ugotovijo, da majo moji tipi čudne nosove..prevelike, čudnih oblik itd. Sama pa se v to ne poglabljam preveč.

Vsem tistim,ki se sekirajo zaradi premajhnega, prevelikega, prekrivega, pregrbastega, prepegastega, premozoljastega, pre…. ker pac iztopajo iz povprecja se naj ne sekirajo, hvala bogu.. vsaj povprecni niso.. jaz pravim, moj nos je moj ponos..pa tudi ce malo vecji..:)) se vedno sluzi svojemu namenu 100 na uro.. in tudi to moram dodati da pri meni zaradi nosu se nikoli ni trpela naklonjenost moskega sveta!! se noben se ni pritozil zaradi tega..
pac ne bo imela kariere foromodela.. pa kaj, pravijo, da je lepota itak minljiva stvar..:))

Uzivajte v poletju!
Srecno!
nina
p.s.: Ceprav moram priznati, da se se vedno vsako jutro sekiram, kaj bom oblekla, pa kako zgleda, se najbolj pa ce dobim se tako majhen mozoljcek..
res je, izgled steje veliko..ni nujno pa, da edini pritegne..:)

pr 14 sm imu velik in klukast nos, po 25 pa je ratou kr lep. Ne se sekirat ni tako grt kot ga ti vidiš!!!!!

Big nose, small nose. Nothting matters.
Girl must have good pussy, that’s all!!

Za žene koje pravijo, da imaju velike nosove ali očala, baje da rade fafaju.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close