Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina AL BO KEJ

AL BO KEJ

no pisala sem vam že imam parezo levega olbraznega živca, al nekak tak, in to se mi je zgodil nekej 15aprila, ampak ne morem se še dobr smejat, žćvižgat sploh ne, oko lahk zaperem, pomičikat ne gre, levo stran nemrem nagubat…. pa če si mal trdnejeje stistnem na levi strani pri oki me mal zaboli, al je to čist normalen, al se bo to popravil sploh kdaj čisto!!!???terapijo sem mela en mesc, zdaj je nimam, kaj me še bodo dal, al je potrebna, zdravnik pracvi da se stanje izboljšuje, man pa se zdi da je vse isto kot je blo. te vaje ki bi jih naj delala so mi tečne. mislim čist sem na koncu z čivci, sami problemi!!!al to vpliva kaj naj hitrost izboljšanje, če delam vaje!!!al je možn tud da bom taka ostalaa

hvala sem 16-letnica

bay

Spoštovana 16-letnica!

Bo, bo. Na žalost pa je to vse, kar se da napovedati. Čas, oziroma ogromno časa je potrebnega, da se stanje popravi. Popolnoma, ali skoraj popolnoma lahko šele po dveh treh letih. Pri kakšnem izjemnem režanju, ali smehu, se ti bo lahko celo po tolikem času nekoliko poznala razlika. Masaža in vaje dajeta mišicam impulze, da ohranjajo svojo strukturo (obliko) in na ta način zmanjšajo spremenjen videz.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close