Najdi forum

A ženske res tko razmišljate?

sploh kdo pa pravi,da jih ne ali da jih ne bodo..one si samo želijo,da jih nebi in res je varanje ni največji problem človeštva,so mnogo hujše stvari..

Žal gredo nelegitimni sexi skoraj vedno z roko v roki s potvarjanjem resnice in z zamolčanjem določenih dejstev, če že ne z direktnim laganjem. Če torej model enkrat skoči čez plot, ker je pač zadeva ušla izpod nadzora, in tega ne pove partnerki, ali torej ne “živi skrivnega življenja”, ki ga pred partnerko taji? Če ji tega ne pove, bo kaj hitro spet na sporedu še ena seksualna avantura, ki bo partnerju prav tako neznana. Saj ni nujno, da ima ravno stalno ljubico, lahko samo izkoristi trenutne priložnosti, ki se mu ponujajo. Vendar je to zame kljub temu “skrivno življenje”, ki ga pred partnerico taji.

Če pa bi šlo za en spodrsljaj, ko ga je npr.imel preveč pod kapo in mi to tudi prizna, je pa res vprašanje, kako bi odreagirala. Zgolj posteljna telovadba zame nikoli ni bila nek hud pokazatelj ljubezni ali odsotnosti le-te. In ja, res je veliko hujše, če ti človek v fris laže in potvarja resnico, kot pa en naključen seks. Vendar je tukaj samo vprašanje, ali bi premogla toliko zaupanja vanj, da bi verjela, da se teh naključnih spolnih zbližanj ne bo več posluževal. Ker jamranja in stokanja, kako je spet popustil pred čari nekoga drugega, pa po moje tudi ne bi hotela vdrugič poslušati. No, razen če bi mi dol viselo za to, v kateri postelji se je spet valjal. Samo potem bi mi dol viselo še za marsikaj drugega.

Polovica, ki jih je pisala v tej temi, je bila prevarana. Najmanj pa tretjina. Ampak vse niso dobile sms-a in bile o tem obveščene. Če bi vedele, bi mogoče pisale drugače, kot pišejo danes.

Sprememb v življenju pač nihče ne mara kaj preveč. Jaz glede varanja nimam tako brezkompromisnih načel kot veliko MON-ovk, ker se mi zdi laganje in potvarjanje partnerske idile veliko veliko hujše kot en nelegitimen seks. Če bi imel nekdo poleg mene še eno zvezo, če bi mi v fris lagal, če bi živel skrivno življenje, o katerem jaz ne bi imela pojma, so s tem temelji zveze itak podrti. Brez zaupanja ni partnerstva, potem je pa na tebi, ali se boš šel neko simulacijo partnerstva brez temeljev ali pa boš iz zveze odkorakal tudi fizično in s tem rešil svojo psiho.

Vse tiste ženske, ki ostajajo s partnerjem, ki mu ne zaupajo več, delajo počasen samomor. Pa s tem ne mislim zaupanja, da te nekdo 100% ne more prevarati. Zaupanje, da mu ti kot oseba pomeniš dovolj, da ti ne bo sistematično lagal, da te v svojem življenju ne bo porinil v vlogo objekta, ki mu bo prikrojeval resnico na žive in na mrtve, ker te hoče odbržati za vsako ceno. Ampak te cene ne plačuje on, ampak jo ti. In to je podlo. In če to narediš enkrat, boš tudi drugič.[/quote]

res je janis,ljudje se sploh ne zavedajo kako izgleda to dvojno živlenje in govorijo o stvareh o katerih ne vejo praktično nič..kot praviš nihče ni navdušen nad spremembami ,sploh nad negativnimi 🙂

Plus ne gre se samo za varanje,ampak za počasno izgubo indentitete v takih odnosih,zgubijo jo pa vsi,on,žena in tretja oseba

V bistvu res ni problema, ker ne ve.:))) Ampak če zve, je pa velika možnost, da bo pometal tvoje cunje čez balkon in da se boš odselila k temu modelu od sodelavca, hehe.

Ma ne, po moje je hotela povedati, da en naključni spodrsljaj, ki ti ga partner prizna, ne moreš enako obravnavati kot laganje in sedenje na dveh stolih. Ker ti ni povedal samo zato, da ga ne bi pustila. Tukaj je potem vsega konec.

Samo tudi sedenje na dveh stolih se enkrat začne, predvidevam da z enim spodrsljajem al ne?
In takih ki potem spodrsljaj priznajo sami od sebe je po moje tako malo da jih lahko z lupo iščeš. Al kako to gre? :))))))


jih ni njur,prizna noben sam od sebe..

Meni je eden razlagal, da mu je spodrsnilo. Ga je zelo pekla vest, je hotel kar priznati, ampak potem ni. Logično. Potem mu je spodrsnilo še enkrat, ga je že manj pekla vest. Tretjič ga skoraj več ni. Od takrat mu spodrsne vsaj enkrat na teden. V zadnjih petih letih je zamenjal eno malo morje ljubic. Davkrat na teden je tudi čez noč odsoten od doma, v drugem mestu. Takrat si privošči. Vedno ima tako, da lahko kakšno obišče. Če se da, eno en dan in drugo drug dan. Žena nima pojma. Nekega dne bo izvedela in potem bo izpadlo, da mu je spordsnilo prvič.

No sej. Kje je potem ta velika razlika med enim spodrsljajem, za katerega itak ne veš če je bil eden ali jih je bilo že malo morje prej, si imel pač to srečo/nesrečo da si tega odkril, in med tem da ima nekdo ljubico že par let?

No, saj to sem tudi zgoraj napisala. Ponavadi se en spodrsljaj sprevrže v naslednjega in tako dalje, dokler ne pride na dan. Ali pa sploh ne pride.:) Če ti pa ves skesan pove, kaj se je zgodilo, pa ne vem, no.:)))))

Konec koncev, njur – kaj pa veva? Lahko najina dva modela prav tako že leta naskakujeta kakšno mlajše meso, pa sva midve prepričani v najino zakonsko srečo. hehehehe In dokler sva prepričani, da vse štima, je vse v najlepšem redu.:)

Razlika je, če ti odkriješ ali pa ti sam pove, čeprav ni nobene nevarnosti, da bi odkrila. Res pa je takih malo, ampak zato še ne pomeni, da jih ni.

Hej ženska…pa jst sem mlado meso , lej jo :)))))))))

Vedno obstaja še mlajše meso, heheh.

Sploh pa kdo bi se lahko uprl najinima dvema modeloma:

In potem bo pisala na MOn in jo bodo prepričevale da smo vsi krvavi pod kožo in da se lahko vsakemu zgodi trenutek slabosti. In svetovale pogovor, kjer bo on lagal kot pes, ona pa iskala kje je sama naredila napako.

Jebela cesta, pa sem mu že 100x povedala da se sandalčki nosijo brez nogavic grrrrr

ni razlike,ker nikoli ni samo en spodrslaj,razlika je le v tem,da če ga že zaloti na primer,lahko reče da je bilo samo kratek čas in da mu ni pomenilo nič,da je bila napaka ,šibkost,da je v bistvu sploh ne pozna..če pa ima razmerje 5 let,pa po možnosti otroka,pa skupno premoženje je pa to zelo težko trditi..tu je razlika…
nprvo že nasedeš,jebat ga človeško,na drugo pa moreš biti popolni moron ,da nasedeš..

Razlika je, če ti odkriješ ali pa ti sam pove, čeprav ni nobene nevarnosti, da bi odkrila. Res pa je takih malo, ampak zato še ne pomeni, da jih ni.[/quote]

frc ni jih,nek razlog že mora imeti da gre čvekat..vedno obstaja razlog,motiv za vsako dejanje ali namen ,pustimo psihopate

Razlika je, če ti odkriješ ali pa ti sam pove, čeprav ni nobene nevarnosti, da bi odkrila. Res pa je takih malo, ampak zato še ne pomeni, da jih ni.[/quote]

frc ni jih,nek razlog že mora imeti da gre čvekat..vedno obstaja razlog,motiv za vsako dejanje ali namen ,pustimo psihopate[/quote]

ma ja, a poznaš vse moške al kako? Večinoma seveda ne povedo, če pa je bil res spodrsljaj, preveč pijače… in ga potem peče vest, se lahko celo najde kdo ki bo to ženi priznal.

Razlika je, če ti odkriješ ali pa ti sam pove, čeprav ni nobene nevarnosti, da bi odkrila. Res pa je takih malo, ampak zato še ne pomeni, da jih ni.[/quote]

frc ni jih,nek razlog že mora imeti da gre čvekat..vedno obstaja razlog,motiv za vsako dejanje ali namen ,pustimo psihopate[/quote]

ma ja, a poznaš vse moške al kako? Večinoma seveda ne povedo, če pa je bil res spodrsljaj, preveč pijače… in ga potem peče vest, se lahko celo najde kdo ki bo to ženi priznal.[/quote]

morda pod prisilo ali ker ga je nekdo videl,ki ga nebi smel,pa neve kaj se mu mota po glavi,potem je boljši ukrep pričaj sam,nego da priča okolina:)
ta stavk sem v eni reviji prebrala,super zveni-saj meni no:)

New Report

Close