Najdi forum

A je katera probala s sledilno naprav?

Kaj se pa prenajedaš v času nosečnosti! Upam da se nisi zredila za več kot 4 kg… Sicer te ima vso pravico kritizirat. Kdo pa misliš da si, da si se v času nosečnosti tako zapustila. Sramota! Čisto prav ti bo če uide k drugi. Potem ga pa obvezno prosi naj te vzame nazaj! Ampak pred tem obvezno shujšat!

ej ti mi sam piši na petersimonič[email protected] pa ti razložim glede sledenja….drugi pa tkole zakaj jo prepričujete da naj ne izve da naj….bla bla bla….vas sprašuje po možnosti sledenja ne po tolažbi…..jaz sem bil na istem in zadeva je fenomenalna…če si u vezi maš pravico vedet kje se nahaja in kaj počne….če kater misl da to ni res naj bo potem raje sam….

ej ti mi sam piši na [email protected] pa ti razložim glede sledenja….drugi pa tkole zakaj jo prepričujete da naj ne izve da naj….bla bla bla….vas sprašuje po možnosti sledenja ne po tolažbi…..jaz sem bil na istem in zadeva je fenomenalna…če si u vezi maš pravico vedet kje se nahaja in kaj počne….če kater misl da to ni res naj bo potem raje sam….

[email protected] ni č ampak c

hehehe, upam it stavit, da si ena anoreksična čobasta ala U. Čepin fračika, ki misli, da okostnjaki in košarica minus A privlačijo moške…
No, oprosti če sem se zmotila in raje bruhaš, pa vseeno 😉

Ena je pravila, kako ima prefriganega sodelavca, da je ženi to napravo namontiral in jo potem obtožil nezvestobe in laži. Ob tem se je smejal, ker se je je sam želel znebiti, ker je že ves čas imel drugo. Žena je bila pa grešni kozel.


No, predvsem moras imeti v sebi tudi malo pokvarjenosti, da lahko vrnes milo za drago in ne boli vec tako, ker vedmo ves, da si tudi ti to storil…Jaz.sem in mi je veliko lazje …

Ko sem jaz dobil potrditev ali dokaz kot praviš, takrat je šele začelo boleti to spoznanje in to so neznosne čustvene bolečine, ki ti jih ne privoščim. Sumim, pa da si ga pavzaprav želiš zapustiti in ga obsojaš že vnaprej.,

Tudi mene vara. Že štiri leta, PA TEGA NE PRIZNA. Zaradi vseh prepirov in psihičnega nasilja in posmehovanja je hči dobila motnjo hranjenja. Ker se moram boriti tudi zanjo, se ne morem vsak dan prepirati- čeprav se! In vsak dan znova v sebi zakuham, ko se mi približa. Ne vem, ali je to le želja, da bi ga razkrinkala, ali da bi se ga rešila. Težko je realno oceniti situacijo. Ker nisva več mlada (55 in 60 let), skoraj ne morem verjeti, da je 30- letna ženska sposobna iti z njim, čeprav izgleda dobro, ker že 15 let v penziji (kao invalidski) in jaz skrbim za vso družino. Ker sem po poklicu profesorica, niti nimam tako majhne plače, pa še hiša, ki so mi jo zapustili starši, je moja.
Vem, da nobena ženska noče, da jo mož vara. Ampak jaz zares zares zares nočem. Komaj čakam, da bi ga dobila, ker bi ga brcnila čez prag.
Naj povem, da nisem grda, vendar je on edini moški, s katerim sem do sedaj seksala. Zdaj je postal še seks slab in sem jezna tudi zaradi rega. Vem, da 60- letnik ne more obdelovati dveh- pa še ene mlade , ki sigurno ni taka beda kot jaz, ki sem se vedno bala varati, tudi ko sem bila mlajša. Zdaj mi manjka- nežnost in spolnost.
Ne želim- in mislim, da tudi nimam možnosti- varati, če sem poročena.
Zato bi tudi sama rada izsledila, dokazala, pognala. Karkoli rečete, se ne da, če nimaš dokazov, saj me napada in podcenjuje in me pošilja v umobolnico. Bojim se ga. Tudi zaradi hčere, ki je kot kapljica na tem posranem svetu.
Svetujte, kako naj ga izsledim, kje naročim napravo in se ga rešim. Mogoče tudi mojo deklico, saj bom bolj umirjena in bom imela čas za naju. Brez dokaza noče iti. Pa če4 mi karkoli napišete- noče iti in pika. S pestmi mi grozi, tako da ga bom enkrat kresnila po tisti plešasti butici. iN BOM ŠLA V ZAPOR, ČE GA PREJ NE IZSLEDIM.

In zakaj točno potrebuješ nek materialni dokaz, da gresta narazen?
To se ne bo zgodilo nikoli, saj samo iščeš izgovore, zakaj sta skupaj. In to že štiri leta in čeprav ob tem trpi tvoj lastni otrok.

Mon je poln izmišljenih, provokatorskih zgodb, virtualnih likov, ki diskutirajo sami s sabo in moderatorjev in svetovalcev, ki jim je glavni namen, da so in da občasno izbrišejo kak odgovor delno ali v celoti. Vendar je videti tale zgodba resnična in meni dobro poznana, ker so so vse precej podobne.
Če avtorica želi resne napotke, pomoč in je odločena zadevo glede varanja dokončno razčistiti, pridobiti materialne dokaze kot osnovo za ločitev, naj se mi oglasi na moj mail

[email protected]

Več po mailu ali osebno.

Hvala.

jazinon, vem kako ti je. sama sem bila v vlogi tvoje hčere. starša sta bila le nekaj let mlajša od vaju. sama sem izsledila svojega “očeta” (zame več ne obstaja, čeprav se na žalost še sprehaja naokoli).

Poleg njega sem izsledila že kar nekaj ljudi, ki so to tako ali drugače počeli. Fanta svoje kolegice celo večkrat (še vedno je z njim, celo otroka sta dobila).

Pripravljena sem ti pomagat, popolnoma zastonj in česarkoli drugega.

lahko mi pišeš na mail: [email protected]

mi lahko zaupas se kaj bolj podrobnega o sledilni napravi? recimo kje se dobi?

košičkova-vaš nasvet kako moža pridobiti je sicer dober, le da ni izvedljiv pri človeku, ki se je odločil varati in poleg tega lagati, gledati v oči in prikazovati drugega za norega. Ali pa mislite, da so res vsi zmožni sebe priznati za lažnivca?Mar živimo v tako lepi in pošteni družbi,v kateri je resnica kaj vredna in egoizma ni? Vednozvesta in Miroslava1705 živita drug svet. Ja , Miroslava1705, prav imaš-če ne govori resnice imaš vso pravico priti do nje- ne obremenjj se kako, ne delaj si moralnega mačka, samo ugotovi.Če ti laže, veš kaj ti je storiti, če pa se ti motiš, si tudi dolžna storiti pomemben korak in si pomagati.
Sama sem 10 let živela v peklu laži in prevar, zato vedno in vsakemu povem, da je resnica v takih situacijah edino, kar ti vrne moč do življenja in te dvigne iz prekletstva laži.
Jaz sem čisto brez stroškov in strokovnjakov izsledila in sebi dokazala kaj je res in kaj ne. In verjemi, bilo je lažje kot življenje v lažeh.
Pripravljena sem ti pomagati z nasvetom,če stvari še nisi prišla do dna-piši na [email protected]
vendar se res najprej v sebi odloči, zakaj ti je resnica pomembna in kaj boš naredila, ko jo boš poznala.
Pa srečno in dostojanstveno 2013

Pozdrav!

Rada bi prisluškovala starejšemu mobiju, gre za predplačniški paket, da ugotovim ali je to res kar pravijo sosedi in mož zanika.
Prosim za konkretno informacijo na: [email protected]

Iskrena hvala!

Renata

help mee!!!!!! dobila sem nekoga, ki mi je na mobilni telefon namestil spy…. NI MOJ FANT, ni moj bivši fant…… besna sm k ris….. dobr da sm ga dobila, šele po enem mescu ampk sm ga… ko sm šla čisto slučajno na njegov računalnik pogledat pa me je mel da bi ga najraj kr čez okn zarinla…. kako naj odstranim sledilec?!!! oz. kako naj nasploh ukrepam……a na centru za mobitel lahko to odstranjo? koji kreteni se najdejo… če bi biu fnt bi še razumela ampak… kap noo…..

Pozdrav.

Jaz sem pred kakšnimi 3-4 tedni dobila fanta z drugo. Takrat mi je vse priznal, se pokesal, zjokal…itd. In sem mu rekla, da ga ne bom pustila. Sedaj mislim, da se še vedno, če ne videva pa se pogovarja po telefonu z to punco. Hotela sem že najeti detektiva, da mi pomaga, pa nisem zbrala dovolj poguma. Res je, da me je zelo bolelo, ko sem odkrila resnico. In če sem mu že dala drugo možnost, bi rada vedela, če laže in se norčuje iz mene ali pa je prekinil vse. Ima kdo kakšen predlog…kaj naj naredim? Sicer zvečer velikokrat gre s kakšnim prijateljem na pijačo…ali naj mu dam kakšno sledilno napravo kam? Prosim za nasvet.
Hvala.

Če je to res, sploh ne razumem, zakaj še vstrajaš z njim. Kakšne sledilne naprave. Rečeš konec, pa boš videla, kako bo začel skakati okoli tebe, ali pa tudi ne in bo vesel, da mu ni treba še naprej lagati.

Ti pa več pri čem si.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

In kaj ti bo pomagal detektiv? Boljša izbira bi bil psihoterapevt. Pa ne mislim nič slabega.

Hvala Primož…

Sem upoštevala tvoj nasvet in mu dejala, da grem…in res je začel skakati okrog mene. Ne vem kako oprostiti…ali pozabiti?!

New Report

Close