Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost 7 dan po et

7 dan po et

Ojla punce,
tudi sama sem pred kratkim mela abrazijo – sam postopek ni tako grozen, samo psihično te pa ta stvar uniči…če se pa zakmplicira pa sploh.
Škratek2 pazi se, pa saj verjetno že veš, ko pišeš, da si dala že kar nekaj takih stvari skozi. Dokler tudi sama nisem doživela abrazije, si niti predstavljala nisem kako je…pri meni je blo najbolj grozno dan prej, ko se je ulilo – ampak res, kar kepa je padla ven…takrat se mi je sesuval svet.
Drži se, pa pogumno naprej.
Srečno tudi ostalim.
LP

Pozdravljene punce!

Tukaj anele*

V sredo 28.10.2009 sem naredila še enkrat test nosečnosti in mi je pokazal plus 🙂

10.11.2009 imam pregled v lj. upam da bo vse vredu….

Vsem se zahvaljujem ker ste mi odgovarjali na vprašanja in dajali nasvete. Želim vam veliko sreče naprej in da bi bile vse vesele tako kot sem jaz zdaj…

Držim pesti za vas in želim vam veliko uspehov…!

Papa*

Uf -sem prej pozabla, Bata-čestitke in držim pesti za še 8,5 mesecev :-).
Pa čestitke anele in obema novima nosečkama. Naj traja do poletja.
LP

Najprej:Anele izkrene čestitke!

Punce hvala za skrb, Kapucinka žal mi je da je prišla M, a če mora naj pride takoj in naj ne dela kažina, kot pri meni. Jaz sem trenutno na kapljicah…komaj kaj krvavim, le križ me boli za znort, pa ful sem žejna, kaj pa vem kaj je to, zmešnjava na kubik.
Teja2, očitno pri meni res ne gre brez posebnosti, hahaha, kar naprej se mi nekaj dogaja. Ti imaš pa že kmalu UZ, kajne? Držim pesti zate, tako zelo vsaki privoščim, res vsaki iz srca!!

Trenutno mi gre že vse počasi na živce, bomo vidli kaj poreče test jutri in skoraj raj bi vidla, da črtica izgine, ker tole je pa že znanstvana fantastika, ma res no.
Tin 79, vem da si imela abrazijo in vem da je hudo, a verjemi, ko si na tisti mizi 9x+2x , ni prijetno niti pomisliti nanjo, pa operacij nisem vštela v to številko, tko da raj vidim da ni nikoli nič, kod da se mi ponovi in upam, da bo sedaj šlo samo, al pa da je kljub vsemu kaj še ostalo….sta bila vstavljana dva zarodka.Čeprav je za to zeloooooo mini mini možnost, ker sem imela res nore izlive krvi.
Sicer je po mojem zgodba končana, ampak saj veste tisto:
življenje je kot škatla čokolade, nikoli ne veš ……

škratek

Bom poročala!
upam, da ne mislite da sem mal zmešana, sem ravno danes rekla kolegici naj si pogleda test, ker se že sama sebi zdim bedasta………..ZF filmi so tu brez vsebine, pa kaj

Ojoj škratek2, ti si pa že prava “strokovnjakinja” za operacijske mize. To je pa res “štala”.
Sama sem bla zdaj 2x v roku 14 dni v bolnici (enkrat na mizi), pa mi kar slabo rata, če pomislim, da bi mogla nazaj…kako je šele tebi.
Res upam, da bo vse OK in da ti uspe zadržat vsaj enega borca – če sta kaj po mami, pol že mora uspet :-).
Lepo, da si tako pozitvnih misli, te je prav v veselje brat.
LP

Sej smo že enkrat že zezalo, da lahko vsi še mal počivajo, ker se lahko že sama pripravim, pol me bodo pa sam še ukomirali….ampak je res grrrr, ko se spomnim.Enkrat sem bila na mizi 3x v 10 dneh, no in takrat je bil tak hec, da sem in jokala in se režala naenkrat….ma sej bo, zdejle je že tko čudno, da se s kolegico že prav zezava na moj račun…trebuh je pa itak ko narodni heroj, prerezan in prešpikan

lp
škratek

škratek2, ne obupat. Jaz sem krvavela preden bi mogla delat test in sem mislila, da je že konec. Pa potem v 7 tednu, kot bi nekdo ulil vedro krvi vame in v 12 -em tednu spet ista zgodba. A kljub temu sem donosila oba moja sončka, ki imata danes 13 mesecev.

Zalak

Kaj mi lahko poveš, kakšna je bila ta tvoja krvavitev in kolk je trajala.Pa si šla na odvzem krvi, al si samo test naredila.Pri meni je sedaj po tistem izlivu krvi test še vedno pozitiven, a črtica izginja, tako da mislim, da se bo tole lepo ščistilo.Včeraj je bla še kr močna, danes je pa že čist švohna. črtica, krvavim pa že od včeraj skoraj nič, le ru in tam kakšna kapljica, a kri je čist svetla ali pa je le rjav izcedek…
lp
škratek

tin79, hvala za čestitke, ma nisem še srečka nosečka.

Test imam v četrtek 5.11. eno leto točno od lanske abrazije (točno na isti dan).

Res ne vem, ali je to sedaj to ali bom morala iti na GK?

Estrofem jemljem in še Prometrium, čakam na četrtek, ne bom pa nič prej delala testa. Itak ga nimam doma, v ponedeljek zjutraj torej ne bo nič s testom, v sredo grem na eno služ. pot v Lj., v torek pa bom že potrpela.

Javim kako bo.

Krvavet sem pričela en dan preden bi morala it v Mb na odvzem krvi in potem nisem šla, ker sem mislila, da je M. To je trajalo kak dan, dva potem so se pričeli rjavi izcedki vseh nians in so se vlekli vse tja do 12 tedna. Drugič sem zakrvavela v 7 tednu. Najprej se je malo ulilo, sem šla v bolnico, kjer se mi je 10 min zatem, ko sem prvič vidla biti srčka ulilo ZELOO močno in je trajalo kake 3 dni, da se je umirilo. So mi že prepovedali hrano in pijačo, če bi bilo potrebno it sčistit. No in v 12em spet, sicer manj, a se je v dveh dneh umirilo. Tako, da ne obupat prehitro.

Hvala za odgovore, moja črtica je že skoraj povsem zginla, tako da mislim, da se je lepo spucalo, grem pa jutri zaradi sigurnosti vseeno na test, čeprav vem da bo negativen, ampak da se mi slučajno kaj ne paca….krvavitva pa ni več, le zelo mini izcedek.

lp
škratek

Nagativno!

lp
škratek

Žal mi je,
drži se in bod močna!
K

Bo že imava še 4 eskimčke!Drugo leto pa spet v boj…

lp
škratek

škratek2, žal mi je, da se ni obneslo….drži se….
fajn, da imaš zamrznjenčke…bo pa naslednjič uspelo!!! kar pogumno…

Škratek, močno držim pesti, da naslednjič le uspe!
Si sploh ne morem predstavljati kaj vse si že dala čez :(.

LP

Punce hvala, vam pa želim pluske in nobenih pretresov v nosečnosti!!
držim vam pesti!

lp
škratek

pošiljam testno sporočilo…..

ne vem kako deluje to dopisovanje……

Anele,

koliko dni ti je pa trajal rjavkast iscedek? Me prav zanima, ker se je meni tudi pokazal 9 dni po ET-ju, ampak je še vedno tu, že tretji dan.

Upam, da si še na tem forumu in da boš lahko odgovorila.

Ima še katera med vami takšno izkušnjo?

Tulipanka

Tulipanka,

meni se je izcedek začel 12. dan in ena punca mi je tu gori napisala, da je to verjetno M, ki jo zadržuje Prometrium…pri meni se je žal izkazalo da je bilo temu res tako, sicer se mi je ta izcedek rahlo povečeval…
14 dan je bil test -, in ko sem nehala jemat Prometrium, se je dokončno vlilo.

Drugače, pa sem zasledila da rahel izcedek naznanuje tudi nosečnost, oz vgnezditev…
je lahko tudi dober znak.

Držim pesti zate, srečno!

New Report

Close