Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija 6 mesečnik – hranjenje

6 mesečnik – hranjenje

Pozdravljeni,

Imam dojenčka, ki je rojen 8.6.2020 in bo sedaj 7 oziroma korigirano 6. Do pred kratkim samo dojen, pred dvema tednoma sem začela dajati npr za kosilo pire krompir, korenje in cvetačo z malo olivnega olja in masla.. včeraj pa za popoldansko malico oz večerjo) pirin zdrob na vodi (dala sem mu malenkost ovsenega mleka v zdrob).. je bil izredno zadovoljen in tudi prvič prespal noč (mogoče naklučje) zanima me ali mu že lahko ponudim npr pirin, pšenični zdrob.. kaj pa meso? Je za to starost že primerno imeti 2 gosta obroka… hvala že vnaprej.

Glutenske žitarice uvajamo po 4. mesecu, zato manjše količine zdroba lahko začnete uvajati .
Vsekakor pa meso, ki ga uvajamo zgodaj, takoj po uspešnem uvajanju zelenjavne kašice. Lahko začnete tudi uvajanje drugega gostega obroka.
Prilagam priponko.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close