Najdi forum

Včasih, ko se dolgočasim, ko ni moje drage in si zaželim “ročnega dela”, si ne morem kaj, da nebi kdaj pa kdaj poklical 090. Saj ne rečem, največkrat mi nategujejo bolj telefon in impulze kot mene, v stilu: leta, starost, barva oči, hobiji, ipd, kot bi ne vedele, zakaj kličem. Takrat se običajno ohladim in me mine, ma,
pride, da mi pomagajo na neverjetno doživet, nor način.
Sicer draga ve, da to počnem, a me samo zafrkava. Sicer pa tako ne morem, če vem da je kje v bližini. (pa tudi ne rabim).
Zanima me, fantje, kakšne so vaše izkušnje s tem, ter punce, kako gledate na to?

Hmmm, nam zaupaš, koliko si kaj plačal zadnje mesece za telefon ?

Sicer pa, osebno poznam neko punco, ki je nekaj časa delala na eni teh
linij in vam lahko povem, da se tistih 185 SIT/min deli med: “big bossa”, ki
puncam placuje redno ali pa ne, Telekom, drzavo (DDV) in “delavko” na liniji.
Punci ostane od teh 185 SIT kakih 60, Torej na uro pogovora kakih 3600 SIT.
Seveda v eni uri, ki jo zenska ob cigaretih, kavi in obcasnem fast foodu prezdi
v zatemnjeni cumnati, ne opravi ravno ene ure pogovora, placana pa je po
ucinku. Toliko o financah na drugi strani linije (a ja, se to – seveda, ce bere
forum kdo z davkarije – big bossi se trudijo cim bolj izogibati placilu davkov….).

Kar se tice ” delavk ” pa – so (po pripovedovanju moje znanke) zelo razlicne,
mlade, stare, kaj prevec privlacne vecinoma ne, v glavnem bolj lenega karak-
terja, ker se jim vecinoma ne da delati kaj drugega….a ja, pa nekatere vmes
tudi kvackajo….

Za kaj takega sem raje poklical svojo tedanjo punco, ali ona mene. Vedel sem, s kom sem se pogovarjal in ko sva prišla skupaj sva bila čist penasta drug na drugega. Enkrat mi je zašepetala na tel. da si sploh ne bo oblekla hlačk ta dan, ker me tako želi čutit, preden je gre na fax. Heh, dobro da so še pavze za malico.:))

Raje pokliči takrat svojo punco in počni to z njo. Ne boš imel slabe vesti, pa še telefon bo cenejši. Te tel. linije 090 služijo ravno na ta način, ker se zavedajo, da ni vse v tiču in fuflji, ampak so naj spolni organ prav naš um (i hate 2 repeat myself, but sometimes is necessary) 😉 Matr, kako je folk nespameten, plačuje enormne tel. stroške za užitke, ko pa si lahko z malo domiselnosti in inovativnosti
tako popestri sex life, da glava peče ;))

Menim,da fantje oz. tudi punce potrebujemo “te” stvari.Je pa res, da dekleta to težje priznamo,pravzaprav,to opravljamo bolj diskretno in se ne hvalimo s tem.Meni osebno se to ne zdi nič slabega, želje in potrebe so pač različne.Edino kar je,bo žep konec meseca bolj prazen.Liftmaster je pisal/pisala:
>
> Za kaj takega sem raje poklical svojo tedanjo punco, ali ona
> mene. Vedel sem, s kom sem se pogovarjal in ko sva prišla
> skupaj sva bila čist penasta drug na drugega. Enkrat mi je
> zašepetala na tel. da si sploh ne bo oblekla hlačk ta dan,
> ker me tako želi čutit, preden je gre na fax. Heh, dobro da
> so še pavze za malico.:))
>
> Raje pokliči takrat svojo punco in počni to z njo. Ne boš
> imel slabe vesti, pa še telefon bo cenejši. Te tel. linije
> 090 služijo ravno na ta način, ker se zavedajo, da ni vse v
> tiču in fuflji, ampak so naj spolni organ prav naš um (i hate
> 2 repeat myself, but sometimes is necessary) 😉 Matr, kako je
> folk nespameten, plačuje enormne tel. stroške za užitke, ko
> pa si lahko z malo domiselnosti in inovativnosti
> tako popestri sex life, da glava peče ;))

mene ne moti, da bi moj to pocel. pa ne pocne. raje gleda xxx slikice.
sama pa grem obcasno na sex chat tu na netu, pa se s kaksnim pogovorim in “zadovoljim” mozgane, saj kaj drugega ni treba:)

A ni to pol že ena oblika varanja? Da se na netu vroče dopisuješ z nekom? Ne bi bilo boljše, če bi se npr. s fantom tako pogovarjala po tel. ali kako drugače pa bi pol vedela, kaj sledi. Obojestranski užitek, kar pa je eden izmed primarnih zadev pri zvezah. :))

se strinjam.. to je definitivno varanje.. jest se ne bi nikol po netu s ksnim eroticno pogovarjala k mam ful resnga tipa in ga mam ful rada.. in bi tut znorela ce bi on to delu..slikce pa naj gleda ce mu pase, ceprav mam raj da pogleda mene:)

Hja, moje mnenje starejši forumovci poznajo, ker sem imela enkrat podoben primer. Pa da ponovim: men se totalno gabi, če pomislim, kako si ga moj fant na roko meče, ko se pogovarja s kakšno smrdljivo babo, ki mu govori, kaj vse bi z njem delala. Sem enkrat oprostila, probala razumet in blabla, ampak prvič/zadnjič/nikol več! Recimo, da slikce še toleriram, čeprav sem rahlo občutljiva na to temo.

Petra! Si za chat? Oglasi se, da si očistiva možgane.

Petra, nič odgovora?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close