Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija ABC ginekologije in porodništva dolga krvavitev po operaciji Odgovori na: dolga krvavitev po operaciji

Se opravičujem, če v prejšnjem sporočilu nisem bila dovolj jasna. Histeroskopija in laparoskopija sta bili diagnostični in operativni. Pri histeroskopiji so mi odstranili 2,5 cm septum. Pri laparoskopiji pa dve hidatidni cisti na desnem jajcevodu. Stediril sem dobila z namenom priprave na histeroskopijo od prvega dne ciklusa, v kateri sem bila naročena na histero in laparoskopijo, in ga tudi jemala. Njegovo jemanje pa mi je bilo priporočeno tudi po operaciji (do konca druge škatljice), z namenom, da se sluznica maternice lepo zaceli. No, po končanem jemanju Stedirila, pa sem dobila (v prejšnjem sporočilu omenjeno) najprej zelo močno krvavitev, ki se je po nekaj dneh umirila v rjav izcedek, ki sedaj traja že 14. dan in ne kaže, da bo izginil. To dolgo trajanje izcedka me skrbi, saj moja običajna menstruacija traja največ 7 dni. Zanima me, če je skrb upravičena. Ali je to 14 dnevno trajanje krvavitve normalno, glede na to, da je bila to prva krvavitev po operaciji in da je mogoče vse skupaj povezano tudi z jemanjem Stedirila (prej namreč nisem jemala KT). Ali imate morda podatke oz. izkušnje, kako je s prvimi krvavitvami po omenjenih operacijah (kakšne so, kako obilne, kako dolge,…)?

Še enkrat hvala za vaše odgovore.

Maša

New Report

Close