Najdi forum

rane na vagini

Pozdravljeni!
Na začetku sva s fantom lahko imela tudi do 5 spolnih odnosov istega dne, sedaj (malo več kot 2 leti kasneje), pa me vagina peče že po prvem spolnem odnosu, tako da sta dva spolna odnosa več kot zadosti za en dan, če se želim obraniti prevelikih bolečin oz. če nočem da me peče prav brez prestanka.. tudi ranico na vagini sem že opazila in zgleda da ej tudi ona kriva. zakaj se pojavlja, kako jo odpraviti? ali so mogoče krive KT? ker nožnice ob spolnih odnosih nimam suhe, zato ne vem zakaj me tako peče in sta v bistvu 2 spolna odnosa maksimum enega dne..
Ginekologinja je trenutno na dopustu in bom z njo lahko stopila v kontakt šele konec septembra, zato bi prosila vsaj za čim obširnejše pojasnilo 🙂

Najlepša hvala,
anikk

Potrebno bo počakati na ginekologinjo. Vsaka ranica potrebuje pregled, saj je razlogov zanje veliko. Na splošno pa KT res lahko nekoliko zmanjšajo drsnost nožnice oziroma povečajo njeno ranljivost vendar je tudi to v vašem primeru samo ugibanje brez uporabne vrednosti. Sicer pa z 2 spolnimi odnosi dnevno spadate v vrh “spolne aktivnosti Slovenk in Slovencev”, saj je povprečje pod 1 odnos dnevno (seveda odvisno od starosti in trajanja zveze, a vendar).

New Report

Close