Najdi forum

Kako se znebiti trebuha?

Že celo življenje mi gre na živce moj trebuh. Ker se vse NAJPREJ pozna na trebuhu.

In zdaj, ko sem se zredila 10 kg, se mi zdi, da se je vse obesilo ravno tja – na trebuh.
Ko se prepognem, prav čutim vso salo ko se lepo “zloži skupaj” (tega nikoli prej nisem čutila, pa imam večno ta trebuh).

In sem se odločila, da je treba nujno nekaj narediti v tej smeri.

Pa vas sprašujem… kako se znebiti trebuha? Ne mi s trebušnjaki – sem enkrat probala, delala trebušnjake ko zmešana, pa se ni poznalo niti centimeter.

Ok, dieta, plus tek. kaj še?

Hvala.

Ne smem napisat.

???

Ne moreš izgubiti maščobe samo na enem mestu. Potrebno bo veliko truda in volje. Hujša se po celotnem telesu.

Tako kot si že napisala, dieta (čim manj sladkarij, industrijsko pridelane hrane itd.) ter aerobna vadba (vsaj 4x tedensko).

Vseeno je dobro delati trebušnjake, ne bodo pa vidni dokler ne pokuriš maščobe okoli trebuščka.

Hujšanje je dolgotrajen proces, tako kot je tudi nabiranje maščobe.

Lp, Mitja

živ,

jaz sem poskusila s kremo intheline. je malo dražja, skoraj 30€, ne morem ravno reci, da sem shujšala, se mi pa pozna, da je za kakšen cm manj oblogic;) pa kolikor vidm na instagramu je tudi ostalim pouncam že uspelo… za probat je.=)

Jaaa, poznam! Sem jo naročila in celo izgubila nekaj cm na zadnjici. Sicer ne vem, sem telovadila in pazila na hrano, a vseeno vedno mi je bilo najtezje izgubiti ritko;) aja, sicer lepa embalaza in darlio, je pa bolj malo kreme, mi ni zdrazala en mesec, pa je ze bilo prazno.. Jo pa priporocam, to pa ;)))

Pazit na prehrano in redno telovadit pa bo ritka lepa, ni potrebe po nobenih kremah

New Report

Close