Najdi forum

Z ženo sva na dopustu in imam izredno čudne sanje, ki jih zelo podoživim.
Gre za opazovanje žene v spolnem odnosu z drugimi žensakami in moškimi, kot tudi z mano. Telesa se prepletajo v najrazličnejših položajih in najrazličnejših okoljih (pisanje vsega bi res trajalo ogromno časa). Sam ali opazujem ženo, fotografiram, snemam film, ali pa sodelujem pri vsem tem.

V sanjah vodi glavno besedo žena. Dogajanja se sledijo in v določenih primerih se mi o posamezni vsebini sanja iz enega dneva v nasledni dan.

Pri tem mi zjutraj ostajajo v spominu posamezne poteze (njen obraz, njene prsi, posamezni poljubi, posamezne slike …).

Sanje so zelo realistične, vendar so izredno prijetne.

Res je, da imava z ženo na dopustu vsak dan spolni odnos. Seveda doma ob dnevnih obveznostih nisva tako spolno aktivna.

Namesto, da sedaj čepiš na internetu, se posveti ženi in izživita fantazijo. Uživajta v dopustu in trenutkih, ki so vama namenjeni!!

Preveč spiš.

Pozdravljen “Midva”!
Hm, razlaga sanj. Priklopiti računalnik na možgane in pregledati ustreznost delovanja, hkrati pa pomen sanj…
No, no… malo za šalo, malo za res.
Kako to, da si z nami podelil te sanje, je edini razlog le prosilo za razlago, ali še kaj drugo.
Kako je videti vajin vsak dan, kakšno je videti tvoje vsakdanje življenje, doživljanje sebe, doživljanje žene ob tebi…, kako iskren odkrit pogovor uspeta stkati… kako je to videti…
Te zanima kaj s temi sanjami početi, jih morda začeti uresničevati…? Kaj meni žena o teh sanjah?
Mir in dobro ti želim, upam na tvoj odziv.

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

Zakaj sva podelila sanje z vami …
Podobne sanje sem imel pred leti na dopustu. Zanimalo naju je, zakaj se mi take sanje pojavijo. Kaj jih je sprožilo?

Malo več info …
Najin službeni delavnik je zahteven … z vožnjo v službo in domov skupaj med 10 in 11 ur. Delava skupaj. Stara sva 46/42. Vikende izkoristimo za kaj postorit po hiši, kot tudi za kakšen izlet. Pri pogovoru sva odprta. Skrivnosti nimava. Na dopust sva šla po dolgem času sama brez hčerke. Ker je pred tem bilo res napeto glede časa tako v službi, kot doma, sva oba komaj čakala, da se odpraviva od doma. Dopust kot tak je bil super, tudi z vidika spolnosti je je bilo precej več; skoraj vsak dan.

Normalni dnevi so tako sončni, kot tudi prileti kakšna navihta. Večeri so tudi vroči, vendar je predvsem odvisno od razpoloženja in je to bolj poredko (manj kot 1x teden). Pri tem se večji interes vročih večerov pojavlja pri meni.

V sanjah določene povezave znava najti oz. pojasnitri kakšne dogodke. Sanje niso odbijajoče, so prijetne in zelo nazorne. Posamezni trenutki so osredotočeni na določene dele telesa (oči, usnice, prsti, nohti, …). Pri tem se pojavijo drugi moški kot ženske. Zelo redko jih vidim v obraz. Znal pa bi jih nazorno opisati (konstrukcijo telesa, lasje …). Veliko je božanje ženinega telesa. Prav tako nazorno vidim prodiranje njihovih splovil v ženo (dvojne penetracija, analno, …). Zanimivo je, da so se nadaljevali dan za dnem, z po večini istimi igralci, ista vsebina, posamezni prizori so se ponavljali. Sanje so se pojavile tudi drugi dan doma.

Sanje so predvsem prijetne. Pri tem ne čutim nobenega ljubosumja. Tudi sanje sem ji brez skrbi zaupal. Pogovori o sanjah naju zabavjo.

Nekih pametnih razlag o teh sanjah nisva našla, zato sva posusila dobiti odgovor preko foruma. Oba pa zanima povod za takšne sanje in pa njihova razlaga.

ne bit tok prozorni, so tud drugi forumi za vaše fantazije

http://med.over.net/forum5/list.php?144

Marsikdaj se srečamo s čim, za kar ni logične razlage. Morda nikoli ne boš prišel do nekega pametnega zaključka. Ne rečem, da ni pomembno, ker če te ta stvar toliko bega, potem je prav, da poiščeš nek odgovor, ki bo najbolj optimalen v tem trenutku in greš dalje:).

Opisana zgodba je zanimiva za analizo. Sanje ni tako enostavno analizirati in dati odgovor, vaš način sanj pa ni tako nenavaden. Je pa vprašanje pri vajini zgodbi, ali gre res za sanje ali gre za fantazijo v polsnu. Kaj to pomeni? Ali ste se zbudili, začeli fantazirati (po vročem večeru z ženo) in nato ponovno zaspali. To niso sanje, ampak samo vaša fantazija.

Da lažje ocenite kaj so sanje, si odgovorite na vprašanje: Ali se vam je sanjalo v drugi polovici noči proti jutru? Ali so dogodki v sanjah hipni (padci, dogodki se hitro spreminjajo)?
Če si zjutraj niste posebej zapomnili sanj (takoj ko se zbudite) ali si niste zapisali kak opomnik, bodite prepričani, da jih čez dan tako slikovito ne boste opisovali. Potem gre za vaše fantazije!So bile sanje?

Kaj je sprožilo tako vroče sanje vama ni možno dati odgovora, ker nas ni bilo zraven? Razlogov je lahko več (bila sta bolj čustveno odprta; želite kakšno spremembo ali sta kaj spremenila …).

Poznani pa so primeri, ko se te sanje pojavljajo dnevno ali pa več dni zapored. So tudi primeri, da se sanje pojavijo tudi vsak dan. Tak način sanj se pojavlja tako pri moških kot pri ženskah in verjamete, da to ni nič prijetno na daljši rok. Ženske doživljajo sanje zelo intenzivno (prihaja tudi do samozadovoljevanja) in se telo obnaša tako kot pri spolnem odnosu. Moški pa imajo težavo predvsem zjutraj, ko potrebujejo sveže spodnjice. Seveda ste po takem spancu otrujeni, še bolj otrujen pa je vaš partner.

Za kaj gre pri vaju pa bosta hitro ugotovila.
Čestitam vama na vajino odprtost (glede na starost in sotale podatke sta par okrog 20 let).

New Report

Close