Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost sex na javnem mestu?

sex na javnem mestu?

Ojla !

Mene zanime punce,fantje ste že kdaj sexal tko na kakem javnem mestu? Midva sva namreč enkrat z mojim,oba na pol pijana ob dveh zjutraj v eni fontani,sva bla čist premočena oba,do kosti.

LP,Blondy

KDO SI JE MOJ NICK SPOSODIL????? TO NISEM NAPISALA JST!!! Prosim če spremeniš nickname oz. nehaš izrabljati mojega, kdorkoli že si!!!

Ha ha ha,mater o čem se prepirata.Pač morda ona ni vedla da je nekdo že s tem nikom.SICER PA KJE PIŠE DA JE TO TVOJ NICK?? Tut tega k ga mam jst ma mrbit že nekdo,pa kva pol???

Aja,ne sorry,sej to sm pa jz napisala.

Ma veš kaj poln kurc te mam.

KDO SI JE MOJ NICK SPOSODIL????? TO NISEM NAPISALA JST!!! Prosim če spremeniš nickname oz. nehaš izrabljati mojega, kdorkoli že si!!!

hehe
kaj pa prosim?

dej nehaj se že ven metat k si tečna pa neumne izpade maš da je za popizdit pejt raj vse skupaj probat pa bo..
k maš vse sam na jeziku.

Men pa ni to najbolj jasno:))

Nekdo izrablja moj nickname…kati včeraj po šesti uri me ni blo doma…Uglavnem žalostno da bi mogla jaz ko sem že pol leta na forumu zamenjati nick samo zato ker se nekdo norčuje iz mene…Nevem ta forum je res samo še zajebancija…počasi bom tut jst odšla tako kot Demie, Bgv…in ostali dobri forumovci. Očitno nekateri niso dost zreli za forum brez registriranega nicka…ŽALOSTNO!

Primož zbriši ta topic!!!

Primoz zgleda da je na pocitnicah.
Blondy: ne se sekerat,…
bomo ze kej ustimal 😉
LP Darko

:)))….zmedn sem…katera je prava?:)))

Blondy ne it:(((((

KJE SE DOBIVA?

Ja upam da se bo tale neznanec/ka zafrkavat in izrabljat moj nick…nočem da zaradi enega primitivca izgubim vaše zaupanje s tem ko me bo očrnil/a…

Ne kompliciraj, če si kdo sposodi tvoj nick! Pa daj svoj email zraven, pa bo vsak veel, katera je to. Povej, koliko Jožetov je na svetu, koliko Marij poznamo in koliko je takih deklet z mojim imenom in se ne sekiram. Če si tako nervozna, se kje drugie sprosti in ne tukaj. Enkrat dojemi tudi namen foruma!

LP!

Blondy je dekle, ki je zelo aktivna na tem forumu in jo imamo skoraj vsi radi ( ne vem kdo je nima) in je znana po svojih mnenjih, razmislanju in veseli naravi…Vsi smo jo kar dodobra spoznali. Ce bi bila to punca, ki bi forum obiskovala mesecno, potem ne bi nic rekla, ampak ona je tu gor zelo veliko. In vrjamem, da jo moti, ce se kdo “zajebava” iz nje in jo crni…Lahko bi si izbrala kakrsn koli nickname, blondie, blondi, ampak ocitno je slo za “zabadanje” nase prave Blondy.
In zato draga petra, bi morala ti dojeti namen tega foruma. Ne gre samo za izmenjavo informacij, ampak lahko cloveka tudi drugace spoznas. petra, pozanimaj se prej, preden govoris neumnosti..

Ja upam da se bo tale neznanec/ka zafrkavat in izrabljat moj nick…nočem da zaradi enega primitivca izgubim vaše zaupanje s tem ko me bo očrnil/a…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close