Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kvalitetna obuča za malčke- samo CICIBAN?!?

Kvalitetna obuča za malčke- samo CICIBAN?!?

Kaj od dobre obuče za dojenče in malčke premoremo pri nas samo Ciciban, ali obstaja še kakšna kvalitetna obutev?
Kaj pa v Trstu je kje kakšna dobra trgovina z obutvijo, mogoče v Giulii?

Pozdravljena,
meni so tudi vsi svetovali Cicibanovo obutev. Cene so res zasoljene, vendar je kvaliteta zelo dobra. Ravnotako so zelo kvalitetne Bambi obutve, pa kar nekaj cenejše so od Cicibana. Dobiš jih v Pekovih trgovinah.

kaj pa je to OBUČA ???

A je to kaka nova slovenska beseda ?

Seveda nam vsiljujejo Cicibanove čeveljčke, saj so naš proizvod, ampak še zdaleč niso res najboljši. Superfit, Richter, Elephanten, Geox so čevlji za otroke, ki so daleč pred Cicibanom. LP

Se strinjam, dobiš tudi v navadne znamke, s ceno okolik5 000 in fajn čeveljce. la sharpa, …

hojla!

Ni pomembno to,da je čevelček fajn,bolj pomembno je to,da je kvaliteten in ortopedsko oblikovan,kar pa tisti, ki stanejo okoli 5000 sit zagotovo niso.

Privoščite svojim otrokom najboljše!

Moji deklici kupujem Superfit. Res, da so dragi, toda kvalitetni. Pri otroški obutvi nisem nikoli skoparila.

Sinička, otroci ne potrebujejo ortopedskih čevljev, če nimajo problemov s stopali! Tako za info!

Mene pa zanima, kje kupite čevlje Superfit?
Hvala

Mi smo pa imeli superfit sandele pa so bili za en k…. prisegam na ciciban ali bambi, bi pa kupila tudi geox, če bi mi finančno stanje to dopuščalo.

lp vsem

v Massu!

V Mb, v City-ju. Ali pa na taboru, v Nogici.

Še zdej ne vem, kaj je to OBUČA ???

obuča = obutev.

Samo, da nismo malenkostni, a ne?

Drage bralke in bralci, moje izkušnje in mnenje o obutvi za otroke:

meni so tudi solili pamet, Ciciban je naj boooooooljši, pa je obutev ortopedska, bla,bla,bla…. če hodiš po trgovinah, pa nekaj časa izbiraš,pa pregledaš, čevelj a je pravi, a je ortopedski, a bo primeren za mojega otroka…… lahko gremo v nedogled. Pa se vrnimo malo nazaj: trgovina ciciban otroški copatki, modre barve, št. 19, popisani, marec 2004 – 4.990 sit listek na notranji strani, ki ozačuje Cicicban………….. trgovina Kara otroški copatki, modre barve, št. 19, popisani, marec 2004 – 2.490 samo brez listka. Copatki so se razlikovali samo po listku. Mislim. da je veliko več tudi druge obutve, ki je primerna za naše otroke in ni nujno, da je ta kupljeni v Cicibanu, kjer se že plačuje znamko in ne samo kvaliteto.
Lep pozdrav!

Dragi starši

Prav smilite se mi ko berem kako zapravljate na desetiče tolarčkov za razno razne super kvalitetne čevlčke. Tudi mi smo bil takšni, dokler nismo dobili od pediatra v Novem mestu šokatno novco, da s tem kao ortopedskim čevljčki delamo otroku škodo.

Zadnje raziskave so namreč pokazale, da je ravno zaradi teh čevljčkov več ploskih stopal, in je ciciban ravno zaradi tega izgubil oznako dober čevelj.

Tako, da sedaj kopujemo čevlje z ravnimi podplati, in za polovično ceno.

New Report

Close