Najdi forum

kaj pomaga pri revmi?

Prosim za čimveč nasvetov pri revmi sklepov.

obliži za rastrupljanje ki delujejo tud protibolečinsko- to sem vidla že na nekja primerih , če ti paše toplota mazanje brin krema + olje 31, drugače pa rasztruplajnje na vse načine , npr z živo vodo-fhes, klistiranje…. itd , če te zanima več mi piši na mail, pa ti pošljem kej več na te teme

Revma je bolezen sedanjega časa. Vrst revme je več. In zaradi tega tudi več vrst pomoči. Sama se otepam z revmatoidnim artritisom. Napiši več.

Kjesekupijoti obliži…nabazi česadelujejo?…hvala

pravkar berem knjigo zdravljenje s sadjem in zelenjavo, tako da sem na hitro pokukakla vanjo. ce te zanima, opcij je veliko opisanih, ena je tale: z ajbolcnim kisom:
cez noc oblozimo obolelea mesta s platnenimi krpami, namocenimi v jabolcni kis in narahlo ozetimi; pricvrstimo jih s suhimi flanelnimi ali volnenimi povoji.

oreh: 10 zlick orehovega listja prelijemo z litrom nepreciscenega olivnega olja. posodo pustimo na toplem 30-35 dni in medtem njeno vsebino obcasno pretresemo/2-3x na dan/s tako pripravljenim oljem mazemo boleca mesta.

lp

Kaj pomaga pri revmi 4.4.05
Mogoce O r u d i s gel (Trbiz Lekarna)

Omogoči telesu, da bo pravilno presnavljalo.
Zdrava prehrana. To je težko. Tudi meni se dogaja, da zdravo mislim samo takrat, ko me res boli.

Mene tud zanima kaj pomaga…. razen toplih obkladkov in tiste kreme proti revmi…..
Ne morem vam pa povedat kakšno vrsto revme mam ker ne vem…..

Moji prijateljici, katera ima revmo v kolenih najbolj pomaga mazilo iz čebeljega strupa Apireumin Medexa. Kupiti ga je mogoče v dobrozaloženi lekarni za 874,00 sit.
Srečno!

Spoštovani,

Verjamem da je revma in druge akutne ali kronične težave s sklepi, zelo težavna in največkrat dolgotrajna bolezen. Kot se po pregovoru lahko zgledujemo, raste za vsako bolezen rožca. Jaz bi na vašem mestu preizkusila zdravljenje z glino in oblogami. Obloge se lahko polaga a boleče mesto po določenih postopkih, hladne pri akutnem napadu in če bolnik težko prenaša obkladek, se ga lahko segreje. Največ informacij vam lahko podam glede gline, so pa še druge zelo dobre možnosti, seveda ob vaši resnični volji, da si pomagate pri tem z naravnimi zdravili.
Prav pri revmatičnih in artritičnih obolenjih je vedno več uspešnih primerov zdravljenja, kar poznajo tudi uradni zdravniki. Če vas zanima to zdravljenje z glino, lahko pogledate spletno stran http://www.ladeja.si/zdravljenje z glino. Tu najdete tudi vse najpomembnejše informacije in kontaktno številko. Oglejte si mojo stran, in se odločite po svojem lastnem občutku. Želim vam veliko zdravja.

Ladeja

New Report

Close