Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost TABLETE ZA BOLJŠO KONCENTRACIJO

TABLETE ZA BOLJŠO KONCENTRACIJO

Zdravo! Sem 16 let stara punca, hodim na gimnazijo. In kakor vsi veste je tempo na gimnazijah precej pester, včasih se mi zdi da nebom zmogla, preveč testov en za drugim, spraševanja, seminarske naloge,… Zato me zanima če mogoče kdo pozna kakšne močne tablete za boljšo koncentracijo, mogoče tudi da bom lahko ponoči ostajala budna če bo nuja. Ne mi govorit da je to slabo zame, da se morem sproti učit, ker vse to že delam in vem. Samo neko dodatno pomoč bi rada in to so tablete. En moj prijatelj je nekaj časa jemal tablete Ritalin( za otroke z ADHD motnjo), in je letnik končal s prav dobrim uspehom, ker je imel ogromno energije, hitreje si je zapomnil stvari, itd… Jaz se nočem zapletat v takšne močne tablete kot so Ritalin, mogoče res kdo pozna kakšne tablete za boljšo koncentracijo ki si jih da dobiti BREZ RECEPTA! Upam da mi vsaj nekdo odpiše, hvala:) (pa ne mi napisat da naj jemljem speed ali pa ecstasy, ne nameravam se zafrkavat s takšnimi zadevami) Še enkrat HVALA!!

Lahko, da je vzrok tvoja prehrana! Tudi sam sem spil nebroj redbullov, kokakol in ne vem česa vse,
samo da bi imel več miselne energije. To ne deluje.

Spremeni dieto! Če boš vzdržala več kot 14 dni boš bolj kvalitetno spala in bila manj utrujena.
Vsi ti “pripomočki” pomagajo trenutno, na daljši čas pa se telo lihtak navadi in rabi vedno več.

Če imaš že zdaj probleme bo na faksu še pestro…. Vsa leta sem bila odličnjakinja, skoraj brez učenja, ampak ti povem, faks je druga pesem…

No tvoje težave gotovo niso rešlive le s tabletami. Sam sem bil v podobni situaciji…utrujenost in stopnja koncentracije na nivoju, da sem lahko prebral kvečjemu kak puhoglav članek na 24ur.com, če sem se lotil kake težke literature sem hitro obupal, ker enostavno ni imelo smisla nadljevati.

Izkazalo se je, da vse prihaja iz nepravilne prehrane (v mojem primeru bela moka in sladkor).

Če že moraš jemati tablete, mogoče lahko poizkusiš s čim blažjim na bazi L-tirozina. ….mogoče kaj takega http://www.the-nutrition.com/store/index.php?page=prdetails&pg=1&pid=362 ….ali pa od kakega drugega proizvajalca, kolikor vem je kar nekaj teh izdelkov.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close