Najdi forum

Neodločen? Bivša še v igri?

Živjo, zanima me vaše (predvsem moško) mnenje, kaj se plete po tej moški glavi.
Vsi okrog naju s sodelavcem so ugotovili, da obstaja močna privlačnost in kemija, oba sva si to na bolj posreden način tudi priznala. Da pa je zadeva malo bolj komplicirana, je on v sredini 30-ih, jaz pa 10 let mlajša. On je pred nekaj meseci ¨ranjen¨ in močno prizadet prišel iz 2 letne zveze. Sedaj ga bivša hoče nazaj. Sprva zanjo ni želel niti slišati, nato pa sta začela nekaj mutit- pijačke.. Iz tega sama sklepam, da bivše ni še čisto prebolel? Meni je sam rekel da ni še nič določenega in bi rad videl koliko sem jaz resna. Halo?
Je zelo pozoren, zanimajo ga zelo osebne zadeve, katerih pa jaz nisem še pripravljena delit z nekom, ki se obnaša kot otrok v trgovini s sladkarijami. Kaj naj naredim? Mogoče malo zakomplicira zadevo tudi to, da me osvajajo še drugi trije sodelavci, vendar sem jim jasno dala vedeti, da več kot kot kolegi ne bomo.
Mnenje?

Pomoje malo preveč razmišljaš. Na kateri stopnji je sploh vajin odnos trenutno? Jaz grem z bivšo normalno na pijačo, pa nimava nič, pa sva šele 6 mescev nazaj prekinila najino 4-letno zvezo.

Moje ( moško 🙂 ) mnenje je, da se pogovoriš z njim ob prvi priložnosti in odkrito poveš kaj si želiš. Če bo tip začel neki mutit, potem veš da zapravljaš čas.

Srečno, Owe

Po čem pa on meri tvojo resnost?
Če je zaključil z bivšo, zakaj se zdaj z njo dobiva na pijačkah?
To, da ga hoče nazaj in z njo hodi na pijačke je pač tehten razlog za tvoj dvom o njegovi resnosti.
Jaz sem do sedaj imel dobro kemijo z več ženskami, ampak tista, ki je mati mojih otrok, je bila samo ena. Vedeti kaj si in kje so tvoji cilji in vrednote je bistveno. Drži se predvsem svojih vrednot, kakršnekoli že so. Ob tem cilji pridejo sami po sebi.

Pride ena mlada mačka v službo in nanjo navalijo vsi, kot sestradani … 🙂

Flitat ali imeti vezo z nekom, ki je z teboj v službi je lahko zelo problematično.
Recimo, da gre veza narazen?
In da moraš z tem človekom še naprej sodelovati? Se z njim vidiš vsak dan?

Je problem.

Tale tvoj “privlačni sodelavec” pa … “pred nekaj meseci ¨ranjen¨ in močno prizadet prišel iz 2 letne zveze.”
To ti je on povedal, ane. 🙂 Res zelo srce parajoča zgodba.
Rad bi letal od cveta do cveta ali kot si sama dobro rekla: se obnaša, kot otrok v slaščičarni.

Kaj naj narediš – isto kot z ostalimi tremi.
Povej mu da več kolega ne bosta morala biti.

Ali pa mu pustiš, da se posladka še z tabo in potem odleti nazaj k bivši ali kaki drugi.

Poglej malo njegovo zgodovino za 10 let nazaj. Stavim, da nikoli ni bil samski in je punce zelo redno menjaval.

Ja, odvisno kaj sama želiš. Če želiš kaj resnega, mu povej, da želiš tudi in predvsem ti videti, kako resen je on. Kako pa boš to pokazala, pa je na tebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Izogibaj se ljudi, ki delujejo po principu opic, da se najprej primejo za naslednjo vejo, preden izpustijo prvo.

Ljudje, ki vedo, da z nekom ne morejo furati, zvezo prekinejo ne glede na to, ali imajo v roki že naslednjo vejo. Če hoče biti z njo, naj bo z njo. Če noče biti z njo, naj jo pusti pri miru ne glede na tvojo stopnjo resnosti.
Mislim, tukaj bi morala biti debata predvsem o njegovi resnosti, ne tvoji.
Pa še en nasvet: romanca in služba ne gresta vedno dobro skupaj in kolikor imam jaz izkušenj s tem (iz druge roke), ponavadi ženska potegne ta kratko (jo premestijo, odpustijo ob prvi priliki, šikanirajo in podobno).

Moja starša sta začela hodit kot sodelavca, v večji firmi, nekaj pisarn narazen, pa še vedno sta skupaj, ne vem… 35 let 🙂 Tako da nekaj ni možno itd… pa da je brezveze, to je posploševanje.

Drugo je pa dobivanje tega fanta s to prejšnjo punco. Jaz ne morem zanj rečt, da je slab in da je pacek. Ker tudi moj bivši se z menoj dobiva, na svojo željo, pa točno ve da ni pametno in tudi vem, da če bi eno OK punco našel, se ne bi. Saj vem, da me ima rad, samota veza je končana. Pa BTW nič nimava. Je pa poskušal in še poskuša.

Če bi ta moški bil vate prepričan in ti zaupal, lej nikoli ne veš – mogoče vama uspe. Jaz bi na tvojem mestu vlekla prijateljstvo in spoznavanje čim dlje, da ne boš razočarana, on pa naj pozabi na bivšo. Ker 2 meseca je malo. Moški ne pozabijo tako hitro. Ti si verjetno privlačna punca, drugače se ne bi pol firme zate zanimalo in hm… nočem da izpade samovšečno, ampak vem da imam tudi jaz nek seksapil in to je lahko prej ovira kot pa prednost za neko resno vezo, ker moraš stalno dokazovat da imaš tudi nekaj v glavi. Zato je potreben čas, naj se ti ne mudi nikamor.

Tip očitno ima še čustava do te bivše in vrjela ali ne podobno kot nekatere ženske ki se bojijo ostati same preden čisto dodobra zaključijo zvezo že iščejo naslednjega kandidata da lahko takoj skočijo v drugo zvezo. Ali pa že imajo enega sastrane.
In glede na to da ji je navoljo za nauradne drinke. To pomeni da se dobiva z njo tudi če mu dejansko ni potrebno, kar pomeni da ni pršu po kakšne svoje stavri ali pa kaj podobnega, to je pač bol uradno dobivanje z bivošo/bivšmu. In glede na to da je tip čez 30 je dost neodločen glede tega, ker če ti pač ni do tega da se dobivaš z nekomu se pač neboš pa bivša gor ali dol, to potem nema veze.
Sam imam velik takih frendov k podobno razmišljajo in niso neki zares srečni v zvezah in jim js poi rešujem rit…
Pa načeloma je tako da če si več žensk želi enega moškega to ženske zelo podzavestno še bolj privlač.

Predlagam ti da si situacijo obrneš sebi v prid ali pač enostavno počakaš da vidiš kva bo z to bivšo. In ko ti se bo za prmojdušu da jo je čist odj…. počak nekaj mescev preden se spraviš karkoli z njemu imet. Pa glede na to da mi deluješ punca katera je pripravljena več vlagat v zvezo in ji zveza neki pomeni se ne zadovoljiti z nazivom druga vijolina. Zato res počak da vidiš kva imam model v glavi dejansko.

Obstaja razlog zakaj so bivše punce ‘bivše’ …
Verjetno zato ker se tali led na Antartiki, kaj pa jaz vem… Kaj misliš ti ?

New Report

Close