Najdi forum

Živjo….Zanima me vaše mnenje oz.če ima kdo izkušnje,da je končal dolgoletno zvezo ( 10 LET IN VEČ) in takoj pričel novo zvezo.Stem mislim tako,da se je ćez noč preselil k novemu partnerju.Se takšne zveze dolgoročno obnesejo? Ali je bolj smiselno predelati in preboleti staro zvezo?

Sem imela dolgoletno razmerje z enim takih bedakom.Ko sem ga spoznala seveda nisem vedela ,da je iz ene druge zveze skočil v zvezo z menoj ,dokler je tretjo zvezo ravnokar zaključeval.Z njim si potem nisem bila nikoli na jasnem in tudi nikoli ravno zaradi njega nikamor nisva prilezla.Je trajalo precej dolgo da sem spoznala,da imam opravka s prevarantom in lažnivcem ,ki ima lahko nekaj zvez naenkrat.Ene bolj površne, druge bolj globlje, skratka izgubljala sem čas z njim on pa je pridno skakal iz razmerja v razmerje.Ko sem mu končno uspela dokazati njegovo podlost je naredil to da je preprosto odšel brez besed in to po več letih skupnega življenja.Ja na žalost so tudi takšni brez vezneži na tem svetu.Seveda je takoj začel razmerje s ta novo izbranko kateri se še sanja nje kaj vse ima ta tip za seboj,se ji bo pa verjetno kmalu posvetilo.Največja težava zakaj to počnejo je,da se ne čutijo zmožnega opraviti s težavami v zvezah,razmerjih ali zakonu zato raje preprosto začnejo nekje drugje z nekom drugim do seveda naslednjih zavor in zatikanj,kjer se jim bo edina rešitev zdela odhod drugam.Partner bo seveda ostal sam in brez besed.šokiran in jezen s kom je pravzaprav živel.Zato se človek naj raje ne ozira samo na občutek zaslepljenosti in omamljenosti od ljubezni in novega izbranca raje prej preveri

Hecno, tudi jaz sem imela podobne izkušnje. Sicer je bila veza par mesecev. V vezi je bilo čisto ok, tisti čas, ko sva bila skupaj. Zelo čuden občutek je, ko ne veš točno kaj bi lahko šlo narobe v vezi, dokler se ne povežejo kaki znaki. Npr, stalno prestavljanje dogovorjenih zmenkov, pa izgovori, pa pripravljeni odgovori, pa izmikanja o jasnosti veze… “nisem nesrečen…” pa je hit izjav. Hmmm, rabila sem kar nekaj časa, da sem desifrirala in res… Samo metanje stran časa. Škoda je le, da sem ignorirala prvi signal… V prihodnje upam, da ga ne bom.

New Report

Close