Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Uspešni v hujšanju – kako vam je uspelo?

Uspešni v hujšanju – kako vam je uspelo?

Dovolj imam nešteto zapisov kako naj bi se znebili špeha, raznih reklam za neke izdelke in preparate, ugibanj.. Meni govorijo edino rezultati.
Prosim če mi tukaj napišete tisti ki ste resnično zelo in trajno shujšali, kako in s kakšno prehrano vam je to uspelo, koliko oborokov ste imeli na dan in kdaj.

Ampak naši zapisi bodo spet točno to, česar ti ne maraš (minus preparati). Ni enotnega obrazca za vse.
Recimo jaz sem ena taka izjema, ki požanje vedno ogromno zgražanja, ker ne verjamem v pet obrokov na dan.
Najti moraš način prehranjevanja, ki te ne bo obremenjeval, ki se ga boš lahko 90 procentno držala in ki ga boš lahko ohranila dolgoročno, ter obliko gibanja, ki ti bo v veselje in se ga boš zato lotevala tako rekoč vsak dan.
Za začetek zmanjšaj porcije! Nič drugega, samo to. Zmanjšaj tudi porcije pregreh, če jih imaš (slano, slano, kruh kar tako). Se pravi, polovična porcija kosila, polovična porcija večerje, namesto cele čokolade pol in tako naprej.

Lepo prosim, da tukaj ne pišete “kaj bi mogli”, ker teh zapisov je že na tone. Pišite samo tisti ki ste zares shujšali – predvsem s načinom prehrane, in imate trajne vidne rezultate. S kakšno hrano vam je uspelo.

z veliko rednega gibanja. Problem je, da ko sem pod stresom preneham telovaditi in se pri zmanjšani količini hrane začnem nenormalno rediti (10 kg v 2 tednih). Pa tudi to je problem, ker mi noben ne verjame. Čim se začnem gibati kilogrami grejo dol. Zdej sem ravno v obdobju pospešene telovadbe, upam, da mi spet uspe.

Capla.

shujsah tako, da jes vsega po malo in omejih porcije!!!! Zakaj ne moremo omejiti porcije?
Ker smo lacni. Kako premagamo lakoto? Z osnovno surovino – glukomanana, ki ga kupis
preko spleta ali na sedezu podjetja kupujem kvalitetno doo iz portoroza. Izdelek res deluje, ko vidis prve rezultate hujsanja, se na podlagi zivljenskega sloga in ostalih moznosti odloci, kako bos utrdila misice in ostalo. Upam, da ti je moj nasvet v pomoc! Lep pozdrav iz Kopra, tukaj nas je kar nekaj usluzbenk, ki pridno hujsajo.

Najbolj pomembna stvar pri hujšanju je redna in intenzivna telovadba. S rednim gibanjem boš veliko hitreje dosegla željeni cilj kot pa s odrekanjem hrane, pa tudi bolje se boš počutila in lepše se bo tvoje telo oblikovalo. Seveda bo tudi tvoje obroke treba malo spremeniti. Predlagam ti, da se znebiš vsega sladkorja (vem da je težko) in se ne prenajedaš. Drugače pa normalno tri obroke na dan, umes pa pojej kako sadje če si lačna. Jesti moraš ogljikove hidrate (kruh, krompir, testenine,…) za energijo in beljakovine (meso, skuta, sir,…) za tvorbo mišic. Meni je to pomagalo izgubiti odvečne kilograme.

Veronika mene pa zanima nakup glukoza nanaša in bi prosila za naslov Ali telefon kjer kupuješ, da si naročim.

Hvala in uspešno izgubo kilogramov naprej

Moko iz glukomanana lahko kupiš v Italiji v lekarnah ,trgovinah ali na spletni strani proizvajalca – http://ecoclass.it/index.php?id_category=12&controller=category&id_lang=2. – govorijo /pišejo slovensko

V Sloveniji moko kupiš samo na spletni strani uvoznika:
http://glukomanan.net/trgovina/glukomanan-1kg/ – navedeni vsi kontaktni podatki,

Iskreno ti privoščim da vsaj poskusiš kaj pomeni, ko ješ zato da živiš in ne obratno. Ni razmišljanja niti trpinčenja ker ni lakote. Moko smo same dodatno analizirale v laboratoriju v Kopru, tako da kar brez skrbi poskusi.

Lep pozdravček,
Veronika

O hvala za hiter odgovor. Sm se bala da ne bos videla.

Čao in srečno!

Hej!

Jaz sem ene 5 let nazaj, pri svojih 15ih shujsala za 30 kilogramov. 🙂
Jedla sem zdravo (seveda so bile tudi pregrehe). Za zajtrke sem jedla pirin kruh s skuto ali pasteto, paradiznik. Domaco kakavovo granolo z orescki in grski jogurt, potem smoothie iz sadja in zelenjave itd – bistvo je, da se zjutraj najej brez slabe vesti. Potem cez dan jej vse manj. Za malice jej zelenjavo in sadje, po zelji cisto poljubno. Ves bel kruh sem zamenjala za pirinega, crnega, polnozrnatega, ajdovega.. testenine prav tako samo polnozrnate.. ajdova kasa z sampinjoni zmaga! Za vecerjo kaksen polnozrnat toast z skuto in zelenjavo. V svoj dan vkljuci tudi zdrave mascobe – pest oresckov po okusu. Slabe mascobe crtaj! Namesto soncnicnega olja dodaj hrani olivno ali kokosovo olje. Ce si sladkosneda, si lahko kamot privoscis zdrave slascice nor. Datlji, kaksno pecivo iz nesladkanega kakava in mandljev z kokosovim sladkorjem. Poglej na internetu imas veliko zdravih receptov. Za vecerje sem jedla vecinoma popecene bucke na zaru in piscancji file na zaru ter solato. Jek ko si lacna in ne ko ti je dolgcas! Pila sem ogromno vode.
Glede telovadbe.. hodila sem na sprehode, kupila sem si sobno kolo in ga trajbala. Zmerno, ker nisem lih sportni tip cloveka.
Med hujsanjem sem se veliko naucila na internetu – monu. Stara sem 20 let in se danes bi rada izgubila kako kilo, hja ubistvu si zelim bolj napeto telo. Danes imam 60kg, pri 14ih pa kar 90kg.. se danes ne morem verjeti, kaj mi je uspelo kot najstnici sami 🙂

Tablete za hujšanje – http://greencoffeeplus.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 13 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

New Report

Close