Poroka in poročno potovanje

Poročno slavje, poroka v tujini, obleke, gostilne, glasba, izkušnje ... Pripravite vse tako, da bo nepozabno!

Moderator:
Mirela_Zulic_Hocevar
Divine Travel
www.porokavtujini.si 
NOVA TEMA Izberi forum
X
Zdravstvene posvetovalnice    Darovanje organov    Dermatologija    Družinska medicina (mapa)       Družinska medicina       ED - želiva si spolnosti       Prva pomoč       Urgenca    Farmacija (mapa)       Zdravila in zakonodaja       Farmacevt svetuje    Fizioterapija (mapa)       Elektromagnetna terapija       ARTHRON - fizioterapija       Fizioterapija in masaže    Genetska posvetovalnica    Ginekologija in porodništvo (mapa)       ABC ginekologije in porodništva       Bioidentični hormoni       Darovanje spolnih celic       Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb       Fetalna kardiologija       Klimakterij       Matične celice       Kontracepcija       Neplodnost    Hujšanje    Interna medicina (mapa)       Alergije       Astma in druge pljučne bolezni       Bolečine v križu       Bolezni prebavil (gastroenterologija)       Bolezni ledvic       Hormonske motnje       Inkontinenca       Kako živeti z boleznijo ščitnice - Metuljčica       Kardiologija       Proktologija       Revma       Sladkorna bolezen       Srčno popuščanje    Kirurgija (mapa)       Radiologija       Klinika dr. Fabjana       Urologija       Žilna kirurgija       Estetsko preoblikovanje telesa       Abdominalna kirurgija       Estetska in plastična kirurgija    Manualna medicina - zdravljenje gibalnega sistema    Nevrologija (mapa)       Multipla skleroza       Kronična utrujenost    Onkologija (mapa)       Pravna pomoč bolnikom z rakom       Limfom in levkemija       Kako živeti z rakom?    Optika    Ortopedija in travmatologija (mapa)       ARTHRON - Sklepne in športne poškodbe       ARTHRON - Zdravstveno svetovanje v športu       Nevrokirurgija       Ortopedija       Zdravljenje obolenj in deformacij stopala    Otorinolaringologija in ustna higiena    Pediatrija (mapa)       Pediatrija       Neonatologija    Prehrana in varnost živil    Preventivna medicina (mapa)       Cepljenja       Oksidativni stres       Kajenje    Psihiatrija in terapevtska pomoč (mapa)       Demenca       Depresija, anksioznost in razpoloženjske motnje       Psihoterapija       Psihiatrija    Stomatologija (mapa)       Ortodontija - čeljustna in zobna ortopedija       Ustno zdravje in higiena       Maksilofacialna in oralna kirurgija       Zobna protetika       Otroško in mladinsko zobozdravstvo       Endodontija       Parodontologija       Splošna stomatologija    ARHIV - zdravstvo Zdravo življenje in alternativne vede (mapa)    Duhovnost, meditacija in joga    Homeopatija    Medex – zdravi z naravo    Preventivni pregled dojk    Prehrana in kulinarika    Masaža    Zdravilstvo    Prehrana, rekreacija in oblikovanje telesa    ARHIV - alternativa in zdravo življenje Starševstvo in medsebojni odnosi (mapa)    Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi    Enostarševske družine    Obporodno obdobje    Ljubezenski nasveti    Ločitev, nezvestoba in varanje    Mejna osebnostna motnja    Mejna in narcistična osebnostna motnja - svojci    Mladi, ljubezen in spolnost    Nosečnost    Partnerska in družinska posvetovalnica    Sex v mestu    Starši, učitelji in učenci    Starševski čvek    Starejši so modrejši    Starši in otroci    Vrnitev k sebi    Vrtci in varstvo otrok    Vzgoja otrok in družine    Ženski in Moški čvek    Življenje, ah to življenje Sociala, delo, izobraževanje in pravo (mapa)    Bolni otroci - svetovanje    Delovno pravo in zaposlitev    Iščete delo, delavca?    Motnje hranjenja    Duševno zdravje    Otroci s posebnimi potrebami    Pomoč starejšim in bolnim    Posvojitev otroka in rejništvo    Pravni nasveti    Stres    Varna hiša    V svetu tišine    Zasvojenost in pomoč    Za ženske v stiski    Žalovanje in slovo    Žensko podjetništvo    Arhiv - sociala Dom, tehnika in prosti čas (mapa)    Al' prav se piše ...?    Domače živali in veterina    Glasba, film in fotografija    Gradimo, opremljamo in urejamo dom    Knjižni molji    Nepremičnine    Politični čvek    Računalništvo, telefonija, internet in televizija    Skrinjica idej!    Slovenci po svetu    Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice    Arhiv - prosti čas Mali oglasi    Vse za malčke in mamice    Ostali oglasi    Menjave Zavarovanja in finance (mapa)    Financiranje    Računovodstvo    Pokojninsko zavarovanje    Poravnave in odškodnine    Prostovoljna zdravstvena zavarovanja    Zavarovanja Avto.Over.Net: Avtomobilizem (mapa)    Avtomobilizem in F1    Avtomobilska zavarovanja    Pomoč voznikom v prometu Style.Over.Net: Moda, ličenje in nega    Poroka in poročno potovanje    Nega, ličenje in style Travel.Over.Net: Počitnice in potovanja (mapa)    Izleti po Sloveniji    Praktični nasveti in popotovanja    Kam in kako na počitnice O omrežju Over.Net (mapa)    O omrežju Over.Net    Tehnična podpora    Zdravstvo pri nas?    TEST - Testni forum 3 (148)    TEST - Minister za zdravje obvešča       Podforum - TEST    TEST - Testni Forum 2 (153)    TEST - Testni forum 4 (62)    TEST - Testni forum 5 (127)    Varna pot    Estetska dermatologija
Odgovori

ansambel na poroki

Default avatar petra bucka 23 Jan 2010 14:54

Živijo!
Sem nova tukaj a sem videla da ste se že malo pogovarjali o tej temi. Ni pa aktualnih informacij zato kar se enkrat!
Iscem ansambel za na svojo poroko, ki bo 12.6.! Videla sem da hvalite ans. Mi trije pa se eden, ampak glede na to da je blo to 2008 oni pa se vedno nimajo internet strani... sem malo skepticna...

Ce je kaka ideja, kak mob telefon od tega banda, al pa se bolje, kaksno dobro priporocilo za drug band, bom ZELO ZELO VESELA!!!!!

Hvala vam in lep pozdrav!

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar nuša 23 Jan 2010 22:48

Pozdravljena!

Vidim, da iščeš ansambel za tvojo poroko. Lahko ti priporočim Hot line band.
So super, izvajajo zelo obsežen seznam pesmi različnih glasbenih stilov. Redno ga tudi osvežujejo z novimi pesmimi. Lahko si ogledaš spletno stran " http://hotlineband.si/ " tam imaš tud kontaktne številke.

Lep pozdrav!

Default avatar ana 24/7 27 Jan 2010 21:30

Priporočam ti ansambel STIL 5 vendar so iz Koroške pa vendar ne bi smelo biti ovira! Naredijo pravo fešto in tudi skeče in smeha ne manjka . Več informacij na www.stil 5.com

Želim ti lep poročni dan !!

Default avatar tomaž 01 Feb 2010 23:23

Zdravo ansambel črna mačka www.crna-macka.com . Igrajo dobro lp tomaž j.

Default avatar renata81 05 Feb 2010 21:25

Nama so priporočili Tulipane, tako, da jih greva jutri še poslušat. Baje imajo dober izbor glasbe, žur, dober povezovalni program, igre, zelo kratke pavze...

Default avatar mesecina 06 Feb 2010 23:55

Jst predlagam Črno mačko, midva sva bla zelo zadovoljna in so res žurko naredil :D tudi igre so vključene, v kateri ženin in nevesta sodelujeta ipd..skratka, tudi svatje so bili navdušeni! res priporočam

Default avatar Marija28 07 Feb 2010 17:04

Midva sva imela Duo Karina.

Priporočila jih je moja prijateljica in res smo se imeli super. V primerjavi s kakim ansamblom sta prav poceni.

www.ziva-glasba.com

Lep pozdrav,
Marija

Default avatar maja125 07 Feb 2010 18:56

Pozdravljena!

V primeru, da te zanima band (ansambel), ki izvaja vso glasbo od narodne, do zabavne, hrvaške, dalmatinske, zagorske....me prosim kontaktiraj na mail za informacije.
Vse po dogovoru.

mail: majaglasbagmail.com

Lp

Maja

Default avatar MimiMimi 08 Feb 2010 21:29

Živjo!
Priporočam ansambel Fantje z vasi. Naredijo super zabavo, če le svatje sodelujejo, igrajo super. Če jih hočeš it poslušat, igrajo na pustovanju v soboto 13.2. v gostilni Zajc v Lahovčah (Gorenjska). Prepričaj se sama.

Default avatar priporočam 11 Feb 2010 10:47

Priporočam DUO MAGIC - glasba vseh zvrti, animacija, čarovniška predstava. Zelo kvalitetno.

Default avatar Matjaz12345 19 Feb 2010 08:32

Živjo!

Ne vem če še iščeš ansambel, ampak nama so pomagali v glasbeni agenciji Antolin team ( www.antolin-team.si ). Dobila sva band, kakršnega sva želela (kaj poslušava, struktura gostov na poroki, mladi stari, ...)

PRIPOROČAM

Default avatar Tjaša&Gašper 20 Feb 2010 17:20

Živjo! Nama so igrali ansambel Robovi, so iz Gorenjske. In res lahko rečem, da je bilo več kot super. Pa vse se da z njimi zmenit in upoštevajo želje. Midva nisva hotla velik NZ glasbe, ampak bolj tujo, hrvaško in slovensko zabavno. In so zaigrali samo Golico in še ene par znanih celo noč, ravn tolk kot je blo treba. Ostalo pa samo plesna, zabavna, žur glasba. Tudi nisva hotla preveč iger in vicev (zlasti ne kakšnih kvantaških) in je ta, k je vodu program to vse upošteval. In tudi usklajevali smo se glede programa.Res profesionalno so naredili in pa žur.... noro, res. Majo ful dobr izbor glasbe. Sem se pa vse menila z Vidom. 040/ 190 517 je imel takrat telefon. Aja - cena pa zelo, zelo zmerna.

Default avatar mojnasvet 22 Feb 2010 11:12

Živjo!

Mogoče ti moj nasvet prav pride....

Priporočam ti ans. Grintovci, naredijo pravi žur, mi smo jih imeli in naredijo fešto do jutranjih ur.
http://www.ansambel-grintovci.si/

Default avatar petrica_ 23 Feb 2010 21:23

Pozdravljena...

Jaz pa priporočam ansambel Roxie, za dodatne informacije me lahko kontraktiraš na email ali si ogledaš spletno stran www.skupina-roxie.com

Default avatar Sani 03 Mar 2010 10:51

Pozdravljeni,

Priporočam vam skupino HALGATO BAND, dečki so fenomenalni, igrajo vse zvrsti glasbe od domačih, do tujih, srbskih, dalmatinskih, angleških, enostavno ni, kaj oni ne igrajo za vsakega nekaj. Jaz sem imela španske goste in so se naučili špansko pesem po moji želji, priporočala sem jih že parim prijateljicam in vse so bil presrečne,...
Če hočeš dobro glasbo je to HALGATO BAND, še nekaj vsi člani sploh ne pijejo alkoholnih pijač, tako da res dečki rasturajo še njihov link www.halgato-band.com .

Default avatar Pero45 03 Mar 2010 12:28

Tu se bandi promovirajo sami sebe.

Default avatar TINČI 04 Mar 2010 19:13

živjo,

midva pa sva imela ansambel Mikola in je bilo super, igrajo tako narodno kot tudi zabavno muzko, evergreene, skratka, vsi so bili navdušeni.....

Default avatar wrangler 05 Mar 2010 09:17

Tudi ansambel Ponočnjaki so super, nardijo žur, narodne in zabavne špilajo, pa še niso tko zlo dragi.

Default avatar bedec 05 Mar 2010 17:03

Zanimivo da so vam bili vsi ansambli všeč, da ni nobene graje. A ni to malo čudno?

Default avatar Aleksinja 08 Mar 2010 21:27

Mene so pa zelo pritegnili ansambel Storžič. Sestri so lani igrali na poroki in moram rečt.. kapo dol. Fantje točno vejo, kako morajo igrati :) Igrice imajo zelo dobro vodene, pavze imajo zelo kratke, hkrati pa sploh niso dragi. Res je, da so zdaj samo trije, vendar moram zelo pohvalit pevca Tomaža,ki je prevzel glavni vokal v skupini, in tako odlično nadomestil prejšnjega pevca. Toplo bi jih priporočala vsakomur, ki potrebujejo ansambel Storžič za poroke, rojstne dneve, obletnice.. S temi fanti se da res vse zment, zato so še bolj zakon :) Na moji poroki bodo tudi sigurno igrali... Komaj čakam :P

Default avatar mklančar 08 Mar 2010 23:10

Meni osebno se bili najbolj všeč Štrio Jemc, pa žal ne igrajo več, priporočam še Kiki Band, trio Anabela, ansambel Maj, duo Planja...

lp
Metka

Default avatar likarica 18 Apr 2010 17:13

Ojla!
Moja sestra je imela duo Ajda in sta naredila žur ampak res žur do jutranjih ur (7). igrala sta od a do ž vse izvedla par skečev nismo pa hoteli vicev in moram reč super pa ful sta prilagajala program in smo se res fino imeli NEPOZABNO !

Njihova tel št. ker sem jo vzela še zase je: 040 293 088 Andrej

Default avatar glede na to 22 Apr 2010 10:37

da sprašuješ za ansambel Mi 3 pa še eden, ti lahko povem, da na tako zanič poroki, kot na tisti, kjer so oni igrali, pa še nisem bila. Pa to ni samo moje mnenje. Po mojem mnenju so uničili celo zabavo. Prav muka mi je bila ostat toliko časa kot se je pač spodobilo.

Default avatar Peterček 19 Maj 2010 23:26

Jaz vama priporočam Duo Limit, saj sem bil sam na poroki kjer so igrali. Moram pohvaliti izbor pesmi, ki so jih igrali ter njuno petje. Naredila sta zelo zelo dober žur. Po polnoči pa tudi zažagat rock'n'roll v živo.Priporočam!

Default avatar brinakz 21 Maj 2010 15:12

Zelo priporočam ansambel Potepuhi- cenovno zelo ugodni, igrajo vse in naredijo res tapravo fešto...

http://freeweb.t-2.net/POTEPUHI/predstavitev.htm

Default avatar BARBARA&MARKO 12 Jun 2010 12:04

TOPLO PRIPOROČAM ANSAMBEL SPOMINI, FANTJE IN DEKLE RAZTURAJO...

WWW.SPOMINI.COM

Default avatar Brina153 10 Jul 2010 08:29

Meni so za ohcet prjatli svetoval ansambel Korenine ali pa Storžiče. Potem sem dobila posnetek z ene ohceti, ko so Storžiči igral in sem jih takoj poklicala, pa še cenejši so. Mene še vedno najbolj navduši lepo moško petje. Se že veselim, ko decembra ledig stan zapustim :)
B.

Default avatar Nadja4 21 Jul 2010 00:43

Storžiči znajo bit res dobra izbira. Letos so igrali na novoletni zabavi našega podjetja. Zelo lepo pojejo, sem bila prijetno presenečena nad zabavno glasbo. Kitarist je pel kot Pestner. Brina, če ni skrivnost, a lahko poveš okvirno ceno? Jaz sem sicer z Gorenjskega, ohcet bomo pa imeli na Dolenjskjem. A pride ansambel igrat tko daleč (a je dražje - Gorenjka, itak :))
Hvala za odgovore. Nadja B.

Default avatar Brina153 13 Avg 2010 22:00

Nadja4, oprosti za pozen odgovor. Ker je srečni dogodek že za mano, bolj redko še zaidem na te strani. Jaz sem plačala 800 evrčkov, kot smo se tudi dogovorili. Igrali so pa od 20.00 do 6.00.
Tudi jaz sem Gorenjka, zdaj pa živiva v Celju, kjer sva imela tudi ohcet. Lokacija ni bila problem in mislim, da zato ni bilo tudi nič dražje.
Upam, da si zadovoljna z odgovorom. Aja, pa svetujem ti, če se ne možiš ravno pozimi, jih raje čim prej pokliči, ker sem jaz zaradi njihove zasedenosti morala spremeniti prvotno načrtovani datum poroke.
Srečno, B.

Default avatar mistique 14 Avg 2010 09:39

nuša napisal:Pozdravljena!

Vidim, da iščeš ansambel za tvojo poroko. Lahko ti priporočim Hot line band.
So super, izvajajo zelo obsežen seznam pesmi različnih glasbenih stilov. Redno ga tudi osvežujejo z novimi pesmimi. Lahko si ogledaš spletno stran " http://hotlineband.si/ " tam imaš tud kontaktne številke.

Lep pozdrav!

kakšna je pa kaj cena?

Na vrh