Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Psiholoska pomoc v postopkih ivf

Psiholoska pomoc v postopkih ivf

Pozdravljene.
Je katera poiskala psiholosko pomoc v postopkih ivf in sicer v Mariboru.

zivijo. jaz imam v Lj psiholosko pomoc, meni pomaga, ker si nekdo vzame cas zame in celo nek test sva opravili, kaksna osebnost sem, ki naj bi tudi podal neko oceno moznosti za uspeh v ivf. poskusi, ni kaj za izgubit …

Tudi sama sem se odločila za psihološko pomoč. Jo rabim, pravzaprav oba, veliko je že za nama. Pravzaprav imam vprašanje – ima morda katera telefon od psihologinje Polone Fister, ki jo zelo hvalijo (tudi na tem forumu ste že pisale o njej). Bi se rada naročila. Hvala!

Zdravo, kar nekaj parov poznam, ki so poiskali pomoč v DTC Banko v Domžalah. mnogi so uspešno zanosili. Ful priporočam!!!

Imam prijateljico, ki je obiskovala DTCBanko. So specializirani za neplodnost in tudi posvojitve in so edini tak center pri nas. Ona je zanosila in v maju rodila fantka. same pohvale….

cicibela in tooo hvala za nasvet! Pri Banko sva že bila pa nama res ni OK, zato se bova obrnila drugam. Kontakt za katerega sem prosila sem že našla, sploh ne vem, zakaj ga v prvo nisem uspela (zgleda, da bom morala še malo dopolniti svojo rač. pismenost ;))

včasih smo prizadeti,ko nam nekdo pove, česar nočemo slišati. Ni kriv psiholog, pač pa naše rane….no, vsekakor ti želim, da uspeš.

DTC banko pa uspešno delo naprej!

Bila sva v DTC Banko. Bilo je super Bankova nama je razložila zadeve, kritično a korektno povedala, kaj in kako naprej in evo, drživa se njenih nasvetov in dejansko v praksi to funkcionira.

New Report

Close