Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Srednja trgovska šola Ljubljana

Srednja trgovska šola Ljubljana

Odločamo se med srednjo upravno in srednjo trgovsko šolo v Ljubljani?
Mi lahko kdo napiše svoje izkušnje?
Katera je težja?

Osebno nimam izkušenj z nobeno od navedenih, vendar pa obiskuje moja prijateljica Trgovsko in kot sem razbrala iz njenih pripovedi, ni ravno zadovoljna.

Tudi jaz sem slišala, da trgovska ni bogve kaj, učitelji so baje ful prijazni in vsakogar spustijo,ker nimajo dijakov, ni ti treba hoditi v šolo.

Pa da govoriš balkanski jezik.

Ne razumem tvojega sporočila. Zakaj je potrebno govoriti balkanski jezik?

Nas zanima kakšni so učitelji, učenci in pa težavnost šole?
Naš otrok ima težave z učenjem zato smo pomislili na trgovsko šolo baje, da ni zahtevna in baje, da ne vztrajajo, da hodiš v šolo.

Sem hodila na trgovsko, šola kot šola. Nimam slabih izkušenj. Šola je napol prazna ker nimajo dijakov zato so veseli vsakega dijaka in če se vsaj tu pa tam prikažeš v šoli te spustijo. Jaz nisem niti enkrat delala domče naloge, učila se nisem nikoli pa sem jo b.p. naredila.
Nekaj učiteljev na trgovski je ful o ostalih pa no koment.

Na šoli je glede ocen tako: bolj kot si priden, bolj te mučijo. Se pozna da je na šoli veliko tujcev predvsem Makedoncev, kar je sicer super, vendar se pri dvojnih merilih ocenjevanja vse konča,….Je pa tudi tako, če želiš šolo zdelati z dvojko, jo lahko narediš “z levo roko”, če želiš biti odličen se ti pa slabo piše,… Da ni treba hoditi v šolo ni res, res je da se veliko šprica, ostali ki ne hodijo redno k pouku pa so na pogodbah-šolo brezplačno delajo po izpitih. Glede učencev-na ostalih šolah kjer se šolajo Slovenci in tujci skupaj rabijo varnostnike, ker se dijaki pretepajo med sabo. No na trgovski ni varnostnika, ker ni problema s tujci, vseeno pa včasih še pride do kakšnega pretepa (tako kot povsod drugje).

Na trgovski ni varnostnika in ne pretepov, ker ni dijakov…:)

jaz bom povedala kako se mi zdi ta šola….skratka v osnovni šoli smo bli prijatelji vsi smo se poznal seveda smo se tudi skregal ampak ni blo hudega…Ko sem prišla v šolo sem imela tak strah in 200 srčenega amak to zato ker nisem bla vajena namreč vsi čefurji seveda to niso vsi tujci..čefurji SO kadili in kadijo vsak odmor tako da večkrat zamudijo k pouku …tako nisem 1 noč spala razmišljala sem…..NA ŠOLI PA SEM ZDAJ OPAZILA DA SO FAJN TUDI SRBKINJE IN ALBANKE KI SEVEDA NE KADIJO ampak pač nisem jaz to takoj opazila sem pa izvedla da je pre cca. 10 leti bla šola geto in to zado ker so skoraj vsak dan koga odpeljal šola je izgublala ugled bl je razbita polna mafije pouk je potekal 2x na dan… ……….danes pa je šola obnovljena notri novi wc-ji vse novo ker so dijake omejili da ne bi bilo kot nekoč je zdaj pouk le dopoldne šoli pa gre bolje faj je do incidentov ne prihaja na leto v zadnjih petih letov so 3 odpeljal to je ful mal od prej no skratka je super..je pa res da so od takrat ostale ene 3-4 proferorce ker une niso zdržale ena sm slišala da je bla doskrat tepena če se pa boste vprašal od kje vse to vem so mi nekej ta stare proferorce povedale aja pa še to ker so dijake omejil je danes 3 in 4 nadstropje popolnoma prazna staro in neobovljeno take če razmišljate o tej šoli ste vabljeni pa ne ustrašte se takoj ker prvi letniki prvi teden se nekaj slovencev in tujcev izpiše NE USTRAŠTE SE

Šola za primitivce, degradirance in nevzgojeno drhal. Poden družbe, ljudje, ki so nesposobni ustvarjanja, logičnega mišljenja, kritičnosti. Torej takšni, ki se jih vsak raje izogiba.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close