Forum: Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

iščem dodatni zaslužek - kaj priporočate

Nova tema
Default avatar pomladna plesalka 24 Avg 2009 21:22

Kmalu bom potrebovala dodatni zaslužek, pa me zanimajo kakšne so na splošno izkušnje n.pr s prodajo zavarovanj, mrežnim marketingom
(katerega priporočate), inštrukcijami, delo na telefonu?

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar presta 25 Avg 2009 09:40

Kmalu bom potrebovala dodatni zaslužek........

Nekateri pa se trudimo, da bi sploh dobili eno delo. Nič osebnega, pomladna plesalka, samo ob prebiranju takih sporočil me že dolgo jezi da tisti , ki imate službo, probavate nam ki je nimamo, odžreti še tisto možnost za delo.

Zaradi recesije sem ostala v februarju brez službe, sem pa delala za 400€ v proizvodnji in bila zelo vesela, da sem ob pomoči moževe plače lahko plačala položnice in otročkom dala kruh in mleko na mizo vsak mesec. Danes pa za ta denar nekateri še vstali ne bi iz postelje.

Vem , vsak bo najprej zase poskrbel, samo kot rečeno ni fer, da nekateri imate dodatne zaslužke, nekateri pa ne moremo pridit niti do enega.

Še enkrat opravičilo, pomladna plesalka, nič osebnega ,samo sem morala napisat in se skihat

Default avatar taisita 25 Avg 2009 11:44

Jaz sem našla vir dodatnega zaslužka. Ni prodaja, ni mrežni marketing, ni klikanje po internetu, ampak res zanimiv in donosen način!
Če te kaj več zanima, se javi na mail [email protected] ali pa pusti kontakt in se ti jaz oglasim.

Lp

Default avatar grow up! 25 Avg 2009 11:51

presta napisal:Kmalu bom potrebovala dodatni zaslužek........

Nekateri pa se trudimo, da bi sploh dobili eno delo. Nič osebnega, pomladna plesalka, samo ob prebiranju takih sporočil me že dolgo jezi da tisti , ki imate službo, probavate nam ki je nimamo, odžreti še tisto možnost za delo.

Zaradi recesije sem ostala v februarju brez službe, sem pa delala za 400€ v proizvodnji in bila zelo vesela, da sem ob pomoči moževe plače lahko plačala položnice in otročkom dala kruh in mleko na mizo vsak mesec. Danes pa za ta denar nekateri še vstali ne bi iz postelje.

Vem , vsak bo najprej zase poskrbel, samo kot rečeno ni fer, da nekateri imate dodatne zaslužke, nekateri pa ne moremo pridit niti do enega.

Še enkrat opravičilo, pomladna plesalka, nič osebnega ,samo sem morala napisat in se skihat

A dej no mir! Kaj so ti pa drugi krivi?? halo? Izvoli in se ponujaj naokrog, ti nihče ne brani! Si sposobna koga inštruirat, kot je presta zase rekla? Če si, izvoli in se oglašuj. Tudi kandidiranja za delo na mrežnem marketingu ti nihče ne brani! Če boš dobra in ustrezna kandidatka, boš dobila job!

Ja, vem,da je težko teh cajtih, ampak tole, kar se eni greste, je pa višek! Zdaj boste vi ljudem, ki iščejo dodatno delo, težili, da zakaj to počnejo? Halo?? Ja, res je, odrasti in se začni že zavedat, da je vsak za svojo usodo odgovoren. Če imaš sposobnosti, kandidiraj in se poteguj za službe. To, ali jo dobiš ali ne, ni prav nič odvisno od tega, ali si kdo drug išče še kako dodatno delo.

Matr, sami zakompleksanci s sindromom žrtve. Grow up!

Default avatar lipoka 25 Avg 2009 12:05

za taisita- jaz bi te prosila za dodatne informacije glede tvojega dela.

moj kontakt: [email protected]

hvala in lep dan :)

Default avatar Matjaz I 25 Avg 2009 17:44

Pozdravljeni!

Vidim, da je tema precej zaživela. Osebno vam lahko ponudim konkretno delo in sicer je to prodaja poslovno računovodskega programa PHOENIX.
Več si lahko pogledate na www.poslovni.si
oz na [www.youtube.com]

V kolikor ste željni delati me kontaktirajte in se dogovorimo za sestanek.

Če vas pa zanima tudi internetno služenje pa si poglejte stran www.myforexresearch.com oz. tudi .geniusfunds.com/?c=807249

Mail mi lahko pošljete na [email protected]

Lep pozdrav vsem iskalcem zaposlitve in ostalim, ki jih zanima še kaj dodatnega poleg njihove redne službe.

Default avatar dona46 08 Okt 2009 23:10

"pomladna plesalka" napisal:Kmalu bom potrebovala dodatni zaslužek, pa me zanimajo kakšne so na splošno izkušnje n.pr s prodajo zavarovanj, mrežnim marketingom
(katerega priporočate), inštrukcijami, delo na telefonu?

Pozdravljena pomladna plesalka,

kam vas lahko kontaktiramo?

Default avatar haloooo 09 Okt 2009 07:14

Meni je pa to res neumno, da nekateri,ki nimate službe, obsojate tiste, ki si iščejo dodatno delo. Kaj pa če ima ta oseba nizke dohodke in pač hoče nekaj naredit, še pravi čas, ne pa da bo potem spet na Zavodu? Kaj pa če nujno rabi denar za neko zelo drago operacijo, ki jo mogoče zdravstvo ne krije?

Halo, mislim, tisti, ki ste brez službe in študirate samo o tem kako vam drugi odžirajo kruh, začnite raje razmišljati, kako se boste postavili po robu tistim, ki vas res izkoriščajo.

BTW tudi sama sem bila in mogoče, nikoli se ne ve, bom v situaciji, ko bom brez dohodka pa bo mogoče dobil službo kdo, ki ima npr. veze. Delam v šolstvu in imam verjetno višjo plačo kot pol Slovencev, čeprav tudi to ni nekaj ne vem kaj. In ker vem, kaj se lahko zgodi, vedno poskusim še zaslužit kak evro zraven, vlagam v znanje, delam še en perspektivnejši faks, imam podjetje... Gledam pač dolgoročno, ker želim za svoje otroke kasneje najboljšo možno izobrazbo, pogoje za bivanje, da bodo lahko odraščali kot se spodobi in tudi mislim, da je to dobro za Slovenijo na splošno, da bomo imeli mogoče še kdaj kakega izobraženega več, ker nas samo to lahko reši iz te bede. Če bomo pa delali samo za kruh in mleko, nas pač to ne bo nikamor pripeljalo.

Default avatar maya_showgirl 09 Okt 2009 10:10

Točno to, jebiga ga, pač vsak se znajde po svoje, če komu paše dodaten zaslužek naj si ga pač poišče, zarad tega ne bo noben prikrajšan. Matr eni ste pa res čudni!

Default avatar BorisKD 11 Dec 2009 12:08

Če potrebujete dodaten zaslužek ali pa redno zaposlitev se lahko obrnete na mail : [email protected]

Ponujamo delo v velikem in uglednem podjetju KD GROUP:

Poslanstvo Skupine KD Group je ustvarjati odgovorna partnerstva med uporabniki, zaposlenimi in lastniki.
Skupina odgovorno, učinkovito, varno in donosno upravlja finančno premoženje uporabnikov. Sodelavcem omogoča najboljše delovne pogoje, izobraževanje, napredovanje in spodbudno nagrajevanje za kakovostno opravljeno delo. Lastnikom prinaša pričakovano rast in dobiček ter ustvarja družbeno odgovorna partnerstva med vzajemno enakopravnimi dejavniki.

Vizija Skupine KD Group je razvojna rast in odzivno širjenje.
Smo ugledna, dinamična in družbeno odgovorna finančna skupina. Pričakovanja strank uresničujemo zaupanja vredni strokovnjaki, s storitvami, ki so korak pred časom. Dostopni na enem mestu, ustvarjamo trende finančnih storitev v JV Evropi.

Naše ključne vrednote so:
- Rast na temelju strokovnosti in kreativnosti;
- Spoštovanje iskrenosti in pozitivnosti v odnosu drug do drugega, pri čemer upoštevamo različnost in edinstvenost vsakega posameznika;
- Zaupanje v lastno znanje in sposobnosti na podlagi verodostojnosti in izpolnjevanja dogovorov;
- Odličnost, zagotovljena z vztrajnostjo in predanostjo našemu poslu;
- Podpora okolju v katerem delujemo;.

Če se vidite v našem podjetju, pošljite življenjepis in prijavo na mail:

[email protected]

Default avatar bioigor 07 Jan 2010 23:43

Evo leto 2009 je minilo in genius mi je ogromno naredil z mojo investicijo kjer sem imel skoraj celo leto investirano.

Tudi vsi moji znanci so zadovoljni kar se kaže po prostem balansu na geniusu. Če kdo potrebuje balans, da nebi po nepotrebnem hodil na banko in plačeval provizijo ter čakal 15 dni je to urejeno v nekaj sekundah. Za balans pišite na [email protected] .

Dokazljivo deluje.

Moj reff link je : http://www.geniusfunds.com/?c=636319

Default avatar umek 26 Jan 2010 14:13

Pozdravljena
Če je vaš oglas še vedno aktualen me pokličite na 041 466179, da se dogovoriva za termin za osebni pogovor. Sprašujete kaj je boljše in kaj se splača,se bova pogovorila na osebnem pogovoru, ne bo vam žal, je pa brez obveznosti.
Lep pozdrav Boris

Default avatar icey1 01 Feb 2010 01:42

Ponujam sodelovanje vsem, ki uporabljate socialne mreže, kot sta Facebook ali Twitter!

Brezplačno se včlanite v www.sistetalk.com/ursas in zaslužite s tem, ko se pogovarjate s prijatelji. Spletna stran prične delovati v petek, 5.2.2010, polni zagon pa bo konec februarja in bo vseboval tudi spletno trgovino, poker, investicije, potovanja.... vse to po ugodnih cenah in od vsega tega lahko dobite provizijo!!!

Več informacij na: http://unaico.blogspot.si/poslovni-model/ kjer so tudi informacije za tiste, ki želite velik globalni MLM posel ali pa želite investirati v podjetje, ki je na poziciji Microsofta leta 1978!!!

Podpora je na voljo.

Veliko uspeha!

Default avatar Tamara987 01 Feb 2010 19:25

nudim inštrukcije mat za oš, ter za računalniške programe word, power point, destprstno slepo tipkanje. info na [email protected]

Default avatar gelč 04 Feb 2010 08:56

Lani sem ostala brez službe. Iščem delo ali dodatni zaslužek. Na domu kvačkam tudi po naročilu (prtičke,angele.srčke..-) Če ste interesenti me obvestite na tel. 031 274 558.
Lep pozdrav!
Gelč

Default avatar 5656 09 Mar 2010 00:25

NE SERI, TA ISTI SPISEK SEM ZE VIDELA

Default avatar pimzi 02 Jun 2010 17:18

mi lahko gdo od vas pomaga kako bi lahko prisel do 3000€ da bi poravnal poloznice
ali je sploh kaka resitev?

Default avatar plavooka 03 Jun 2010 16:12

no tudi mene zanima kako priti do denarja? ko je plača 10. katastrofalna,....življenja pa zelo drago!!! Hvala Slovenija, zelo lepo ste poskrbeli za državljane...delamo kot črnci in to z izobrazbo za tako nizke plače!!!!

Default avatar ZAPOSLITEV OD DOMA RESNO 04 Jun 2010 03:54

Pomoč do samozaposlitve, resno preko interneta od doma.

Firma je iz Amerike in deluje po celem svetu.

Tisti ki bi za začetek kakorkoli hoteli zaslužiti, poglejte na spletno stran in me kontaktirajte.

www.houseradio.ws

Sam povprečno zaslužim 600 € do 800 € mesečno in zmeraj več.

Ne odklanjajte z glavo, to niso buče.
Tu nas je več slovencev, hrvatov, srbov, makedoncov in ostalih ljudi, kateri so vam brezplačno pripravljeni pomagat do denarja. TO SO PROFI.

Sploh če ste v stiskih, tudim takim smo v pomoč !

Default avatar PiKej 05 Jun 2010 17:01

Zelo zanimivi prispevki.
Preden pa se podate v nove izkusnje, vam predlagam, da si preberte e-knjigo "Succes in 10 Steps".
Posljem vam jo po mailu.

Default avatar bost100 05 Jun 2010 19:45

Najprej prav lep pozdrav ! Delo je honorarno - pogodbeno in resno zato j potrebujemo resne , delavne in ambiciozne ljudi. Delo ni prodaja od vrat do vrat, piramidna zadeva ali zavarovalništvo. Je delo za mednarodno podjetje , ki je staro že 51 let. Delate lahko doma za svojo mizo ali pa na terenu. To pomeni, da si sami izberete način dela in delovni čas. Delo je dinamično in dobro
plačano. Zaslužite lahko od 200 do 1300 EUR ali več vse je odvisno od vas. Zaslužek se vam nakazuje na TRR.Toliko na kratko. Ker želim delo podrobneje predstaviti se
dogovorim za sestanek na vašem domu . Za dogovor za srečanje me pokličite na tel. 070 228 787 med 8 in 16 uro.

Default avatar jazz22 11 Jun 2010 06:49

Pikej, prosim za e-knjigo "Succes in 10 Steps"

[email protected]

hvala

Default avatar ne razumem... 11 Jun 2010 07:52

Še vedno ne razumem na dolgo in široko nekateri opisujejo ponudbo za delo...NIČ KONKRETNEGA PA KAJ SE BO DELALO....lepo vas prosim...idioti!

Default avatar lojz-lojz 12 Jun 2010 20:59

"ne razumem..." napisal:Še vedno ne razumem na dolgo in široko nekateri opisujejo ponudbo za delo...NIČ KONKRETNEGA PA KAJ SE BO DELALO....lepo vas prosim...idioti!

izogibajte se teh "skrivnostnih " delodajalcev-mrhovinarjev(daleč pred njimi vodi bievro....) ki na tem in podobnih forumih lovijo svoje žrtve....

Default avatar Ori girl 14 Jun 2010 15:18

Evo, punce in fantje če vas zanima prodaja oriflame kozmetike (naravna švedska kozmetika) in s tem zaslužek, me lahko kontaktirate na mail: [email protected] .

Evo, ne bom kot ostali pisala vse v celofan zavito. Bom samo naštela dejstva:
Gre za oriflame kozmetiko (Mrežni marketing)
Izgubit ne morete ničesar lahko pa marsikaj pridobite.
Če delate zaslužite, če ne delate ne zaslužite (kot povsod)
Udeležite se lahko tudi brezplačnih delavnic ličenja.
Obveznosti nimate

V kolikor vas zanima, me kontaktirajte za podrobnosti.

Default avatar bievro 14 Jun 2010 17:29

Koda: Izberi vse

Citiram:
ne razumem...
Še vedno ne razumem na dolgo in široko nekateri opisujejo ponudbo za delo...NIČ KONKRETNEGA PA KAJ SE BO DELALO....lepo vas prosim...idioti!

izogibajte se teh "skrivnostnih " delodajalcev-mrhovinarjev(daleč pred njimi vodi bievro....) ki na tem in podobnih forumih lovijo svoje žrtve....

Kako lovim mrhovino g. lojz-lojz.
Ponujam pomoč ljudem ki si to resnično želijo še celo do njih pridem neglede na to v katerem delu slovenije so doma, Predstavim jim rešitve njihovih težav. Ne ponujam službe, Ponujam rešitev. In če bi se resnično potrudili in hoteli izvedeti več o teh rešitvah nebi ispadli sedaj mrhovina na katero preži mrhovinar pod psevdonimom ,,bievro,,
Za vse ostale pa ne ponujamo službe, še manj redno službo. ponujamo rešitve za 80 % ljudi, od tega jih bo rešitev oziroma pomoč hotelo sprejeti 5 % nič zato, enim kapne prej drugim kasneje, enim nikoli. Eni se bodo potrudili in vspostavili kontakt iz radovednosti, drugi ker si želijo pomoči, tretji ker ne vidijo drugega izhoda, nekateri pa bodo nedabi sploh kaj preverili, ne da bi se potrudili izvedeti več blatili in zalili vse povprek, vse ki ponujajo delo, službo, kontakte in rešitve.
Zakaj?
Zato ker so zahojeni, frustrirani debili brez možganov in obraza, saj če bi imeli vsaj del tega bi zadevo najprej preverili, pridobili informacijo in se nato razpisali o mrhovinarjih.
Sploh pa vsak danes lahko ima s.p. ali d.o.o. imeti mora samo jajca, seveda pa je lažje kritizirati tiste ki imajo jajca kakor nekaj narediti. Pa naj mi oprosti n ežnmejši spol v večini primerov imajo one več jajc od mokih.

Default avatar Ori girl 14 Jun 2010 19:42

bievro: Žal moram tudi jaz komentirati vaš post... namreč izjava enim kapne prej drugim kasneje, enim nikoli... mi sploh ni všeč. Ni potrebno da ljudem "kapne". Ampak zaradi takih postov kot je tvoj, mrežni marketing izgublja na pomenu in potem ljudje mislijo da je pri vsakem podjetju isto. Pa ni.
Ljudi (tudi lojz-ljoz jemed njimi) skoraj sigurno moti to, da se ne pove za kaj gre. Saj s tem dajete vtis, da gre za nateg (čeprav mogoče ne gre) in zbujate v ljudeh nezaupanje. Če gre za donosen posel in pošteno delo, potem ne vem zakaj bi predstavljali priložnost tako skrivnostno. Povejte v svojem postu za katero podjetje gre in za kakšne izdelke - ali na kratko kakšno je delo. Če bo koga ponudba pritegnila se bo javil, če ga pa ne bo se pa ne bo. Pa ne da "mu ne bo kapnilo" ampak enostavno nismo vsi za vse. Enim je to všeč, drugim ne. Hvala bogu,da smo ljudje različni.

Default avatar bievro 15 Jun 2010 22:50

Tokrat se namerno nebom spuščal v kdo dela in kdo ne.
Vsak dela to kar zna in tisto kar lahko v danem trenutku dela seveda če to želi.
Vsak je danes točno tam kjer želi biti, zato je potrebno najprej začeti iskati vzroke za obstoječe stanje pri sebi. Naše odločitve nas oblikujejo nazven in navznoter in ravno zato niso drugi krivi za naše težave, temveč smo sami v prvi vrsti krivi zanje. Naše odločitve in naša dejanja.
Vse preveč krat zasledim da ne napišem kaj konkretno ponujam. Nevem mogoče res ne napišem tisto kar bi si Vi želeli prečitati, toda po mojem osebnem mnenju menim da sem že veliko napisal o tem kaj ponujan in kako vam želim pomagati.
Pa dajmo to zapisat še enkrat mogoče tokrat v malce drugačni obliki:
Ne ponujam klasične službe, ker ne želim da bi delali zame 40 let za plačo 800,00 € ali morda 1.200,00 €, ker se mi to zdi ponižujoče.
Ponujam vam rešitve vaših težav.
Mnogo je bilo napisano o mrežnem marketingu. Negativnega in pozitivnega. Toda poglejmo kaj je mrežni marketing?
Nekdo vozi avto znamke BMW, torej nevedoč dela reklamo za ta avto in to je že mrežni marketing. V poštnih nabiralnikih imate ogromno reklam, tudi to je mrežni marketing, Panoji ob cestah, v izložbah, tudi to je mrežni marketing. Pogovor dveh ljudi ki se pogovarjata o službi, delu, mogoče o gledališki prestavi, tudi to je mrežni marketing. Ta vrsta mrežnega marketinga ima eno samo slabo lasnost. MI NIMAMO NIČ VEČ V DENARNICI.Torej vse okoli nas je mrežni marketing, pa mi to hoteli ali ne.
Toda eni se tega zavedajo in od tega živijo, nekateri so poskušali od tega živeti pa jim ni uspelo. Lahko da niso rojeni za to. Osebno menim da ni kriv ta i mu ni uspelo pač pa tisti ki ga je v to napelal, ni mu nudil dovolj informacij in podpore.
Piramidni sistem. Kaj je to?
Tako kot velja za mrežni marketing velja tudi za piramidni sistem. Imamo slabega in dobrega, o slabem se piše ves čas, tudi o dobrem se piše le da malo manj in v večini primerov se ga poskuša oblatiti in očrniti. Toda kaj sploh je piramidni sistev.
Vse je piramidni sistem. Vsi mi delamo v piramidnem sistemu.
Zakaj?
Najprej postavite sebe na svoje delovno mesto ki ga delate ali ki bi ga želeli delati. Negdo je pod vami in negdo je nad vami. Pod vami je krog vedno širši nad vami pa se oži.
Tudi mi ki smo s.p. ali d.o.o. smo vpeti v piramidni sistem. Praktično nihče se mu nemore izogniti.
Torej kaj storimo? Priklopimo se na štrom in začnimo koristiti dane možnosti.
Kaj torej ponujam. Rešitve vaših problemov. Ali potem lahko napišen enojno formulo če pa nas je čez dva miljona slovencev. Ne gre.
Vsak je edinstven, vsak ima drugačno težavo, drugačen problem.
Ne ponujam službe. Ponujam rešitve. Povsem brezplačno svetovanje rešitev vaših problemov.
Zakaj?
Ker si želim, da bi bili srečni in uspešni, saj samo srečni in uspešni lahko delamo še bolj uspešno in produktivnejše.
Kakšno korist potem sploh lahko ima nekdo ki se odloči poklicati če ne ponujam službe.
Lahko pridobi veliko ali nič. odvisno je od posameznika.
Osebno si vzamem čas za vsakega, pridem do vsakega.
Kaj torej lahko izgubite?
Čas prebit z menoj.
Kaj lahko pridobite?
Informacijo kako bi težavo rešili mi in predlog kako jo lahko rešite vi.
A sem bil sedaj bol točen? Nevem. Odločitev je vedno v vaših rokah.

Default avatar delo od doma 18 Jun 2010 06:34

Za vse tiste, ki bi si radi ustvarili svoj internet posel in dobro zaslužili.
Poglejte si spletno stran in se registrirajte.

[url=http://www.baby59.ws/[/url]

Default avatar baby59 18 Jun 2010 06:37

Za vse tiste, ki bi si radi ustvarili svoj internet posel in dobro zaslužili.
Poglejte si spletno stran in se registrirajte.

http://www.baby59.ws

Za kakršna koli vprašanja me kontaktirajte

Na vrh