Najdi forum

Sprehajanje psov

Potrebuje kdo na območju Celja sprehajanje psa?
Tipam, sprašujem 🙂

Kakšna pa je cena, sprašujem, ker imamo cavalirja in je dopoldan od 8 do 13.30 sam doma in bi bilo fino, če bi nam ga kdo dopoldan peljal na sprehod za kakšno urico.

To je vse po dogovoru. Toliko, da bosta obe strani zadovoljni. 🙂 Španjelčka, res?:) Super! Iz katerega dela Celja pa ste?

Jaz sem doma iz Ljubljane, imam psičko shih-tzujko in bi z veseljem sprehajala še kakšnega manjšega psička. Če potrebujete pomoč, mi pošljite ZS.

A imate prijavljeno dejavnost ali gre za delo na črno?

verjetno gre za medsosedsko pomoč, zakon pa je na referendumu padel

Joj, kakšne neumnosti si pa ti sposoben napisati. Medsosedska pomoč NI plačljiva.

da nisi ti postravmatsko obremenjen pahorjev zagovornik,ker je zakon padel

Delo na črno je tudi po že prej veljavni zakonodaji prepovedano. Ne šele po tem zakonu, ki je padel na referendumu.

nimaš kaj bolj pametnega za počet vzemi kramp in pojdi krampat saj delo se bo že našlo

Punca sprašuje, če kdo potrebuje njeno pomoč…torej sprehajanje vašega psa in verjamem da ni prosila za nasvete in politične bedarije, ki zanimajo samo vas, ki drugega dela itak nimate in cele dneve prebijete pred tv-jem!

In kakšne točno izkušnje ta punca ima?

Že mogoče, da ni prosila za nasvete, ampak moj nasvet je, da če se že ukvarja z delom na črno, naj tega ne oglašuje, ker se zna javiti kakšen inšpektor. 🙂
Ampak saj se učimo iz napak, a ne? 🙂

seveda mora oglaševati,kje pa naj potem dobi stranke

Mislm…za sprehajanje psov (ponavadi naj bi to bili izučeni socializirani psi) pa draga Yo…ne potrebuješ dolgoletnih izkušenj in referenc,

Sicer pa nikjer ne piše da je to delo na črno, kaj pa če ima punca s.p.? Nikjer ne piše, da je delo na črno. Kr neki utrujate,…mislm f*k.

OK, še vedno me zanima, če je sposobna vzet v varstvo npr. 100+kg psa. Socializiranega, seveda.

Ja, saj tudi inšppektorji berejo spletne portale. 🙂

Ko se že pogovarjamo o uradnem in ‘črnem’ sprehajanju psov:
A mogoče kdo ve, ali je treba imeti za uradno prijavljeno dejavnost sprehajanja psov kakšno posebno izobrazbo ali izpolnjevati druge pogoje ali lahko kar prijaviš, da se bo podjetje ukvarjalo s tem, in začneš?

Registriraš s.p., ali popoldanski s.p., ki je namenjen zaposlenim osebam ali študentom, so pa tudi manjši storški – (okoli 35eur na mesec).
Izobrazba ni potrebna, a zaradi lastne varnosti in varnosti psov, je potrebno vedeti veliko o psih, njihovi prehrani, zdravju, pasmi ipd…
Na VEM točki ti bojo pomagali, lahko si tudi pogledaš na njihovi spletni strani, mislim pa da podjetje lahko registriraš kot osebne storitve ali nekaj podobnega,,,

Ja, saj tudi inšppektorji berejo spletne portale. :)[/quote]
naj gredo lovit bavčarje pa hilde

New Report

Close