Najdi forum

Problemi pri spolnem odnosu

Pozdravljeni!
Že kakšne pol leta imam probleme pri spolnem odnosu. Začelo se je tako, da me je včasih po spolnem odnosu (nekaj ur kasneje) začelo malce srbeti spodaj, pa tudi če sem imela npr. zvečer spolni odnos, ga zjutraj nisem mogla več imeti, ker me je ob vsakem vhodu penisa not izjemno bolelo in peklo. Tako da sem ponavadi vedno potrebovala kaksna dva dni, da sem prisla v normalno stanje kar se tice moje noznice. Potem pa me je enkrat, ko je fantu prislo v blizino moje noznice in je sperma bila na moji noznici, zacelo izredno pečt, kot da sem alergična na spermo ali kaj? No in od takrat baprej se je to večkrat zgodilo, tudi če fantu ni prišlo. Tako da zdaj že sredi sexa ne morem vec nadaljevati, ker me enostavno zacne vse prevec bolet. Ampak po dveh dneh vse to zgine in je vse ok. Moja ginekologinja je zelo zasedena in bo sedaj na dopustu, tako da ne vem na koga naj se obrnem. Ali naj poskusim kksno kremo? Ali gre mogoce za glivice? Prosim za pomoc. Hvala:)

Pozdravljeni,

vzroki so lahko različni. Lahko pa imate le občutljivo služnico, ki vam poči ob spolnem odnosu in se razpoka lahko potem spet in spet odpira, če se ne zaceli. Včasih je sluznica suha – kontracepcijske tablete? Lahko pa je tudi vnetje.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close