Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

NOVA TEMA Izberi forum
X
Zdravstvene posvetovalnice    Darovanje organov    Dermatologija    Družinska medicina (mapa)       Družinska medicina       ED - želiva si spolnosti       Prva pomoč       Urgenca    Farmacija (mapa)       Zdravila in zakonodaja       Farmacevt svetuje    Fizioterapija (mapa)       Elektromagnetna terapija       ARTHRON - fizioterapija       Fizioterapija in masaže    Genetska posvetovalnica    Ginekologija in porodništvo (mapa)       ABC ginekologije in porodništva       Bioidentični hormoni       Darovanje spolnih celic       Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb       Fetalna kardiologija       Klimakterij       Matične celice       Kontracepcija       Neplodnost    Hujšanje    Interna medicina (mapa)       Alergije       Astma in druge pljučne bolezni       Bolečine v križu       Bolezni prebavil (gastroenterologija)       Bolezni ledvic       Hormonske motnje       Inkontinenca       Kako živeti z boleznijo ščitnice - Metuljčica       Kardiologija       Proktologija       Revma       Sladkorna bolezen       Srčno popuščanje    Kirurgija (mapa)       Radiologija       Klinika dr. Fabjana       Urologija       Žilna kirurgija       Estetsko preoblikovanje telesa       Abdominalna kirurgija       Estetska in plastična kirurgija    Manualna medicina - zdravljenje gibalnega sistema    Nevrologija (mapa)       Multipla skleroza       Kronična utrujenost    Onkologija (mapa)       Pravna pomoč bolnikom z rakom       Limfom in levkemija       Kako živeti z rakom?    Optika    Ortopedija in travmatologija (mapa)       ARTHRON - Sklepne in športne poškodbe       ARTHRON - Zdravstveno svetovanje v športu       Nevrokirurgija       Ortopedija       Zdravljenje obolenj in deformacij stopala    Otorinolaringologija in ustna higiena    Pediatrija (mapa)       Pediatrija       Neonatologija    Prehrana in varnost živil    Preventivna medicina (mapa)       Cepljenja       Oksidativni stres       Kajenje    Psihiatrija in terapevtska pomoč (mapa)       Demenca       Depresija, anksioznost in razpoloženjske motnje       Psihoterapija       Psihiatrija    Stomatologija (mapa)       Ortodontija - čeljustna in zobna ortopedija       Ustno zdravje in higiena       Maksilofacialna in oralna kirurgija       Zobna protetika       Otroško in mladinsko zobozdravstvo       Endodontija       Parodontologija       Splošna stomatologija    ARHIV - zdravstvo Zdravo življenje in alternativne vede (mapa)    Duhovnost, meditacija in joga    Homeopatija    Medex – zdravi z naravo    Preventivni pregled dojk    Prehrana in kulinarika    Masaža    Zdravilstvo    Prehrana, rekreacija in oblikovanje telesa    ARHIV - alternativa in zdravo življenje Starševstvo in medsebojni odnosi (mapa)    Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi    Enostarševske družine    Obporodno obdobje    Ljubezenski nasveti    Ločitev, nezvestoba in varanje    Mejna osebnostna motnja    Mejna in narcistična osebnostna motnja - svojci    Mladi, ljubezen in spolnost    Nosečnost    Partnerska in družinska posvetovalnica    Sex v mestu    Starši, učitelji in učenci    Starševski čvek    Starejši so modrejši    Starši in otroci    Vrnitev k sebi    Vrtci in varstvo otrok    Vzgoja otrok in družine    Ženski in Moški čvek    Življenje, ah to življenje Sociala, delo, izobraževanje in pravo (mapa)    Bolni otroci - svetovanje    Delovno pravo in zaposlitev    Iščete delo, delavca?    Motnje hranjenja    Duševno zdravje    Otroci s posebnimi potrebami    Pomoč starejšim in bolnim    Posvojitev otroka in rejništvo    Pravni nasveti    Stres    Varna hiša    V svetu tišine    Zasvojenost in pomoč    Za ženske v stiski    Žalovanje in slovo    Žensko podjetništvo    Arhiv - sociala Dom, tehnika in prosti čas (mapa)    Al' prav se piše ...?    Domače živali in veterina    Glasba, film in fotografija    Gradimo, opremljamo in urejamo dom    Knjižni molji    Nepremičnine    Politični čvek    Računalništvo, telefonija, internet in televizija    Skrinjica idej!    Slovenci po svetu    Vrtičkarstvo, zelišča in urejanje okolice    Arhiv - prosti čas Mali oglasi    Vse za malčke in mamice    Ostali oglasi    Menjave Zavarovanja in finance (mapa)    Financiranje    Računovodstvo    Pokojninsko zavarovanje    Poravnave in odškodnine    Prostovoljna zdravstvena zavarovanja    Zavarovanja Avto.Over.Net: Avtomobilizem (mapa)    Avtomobilizem in F1    Avtomobilska zavarovanja    Pomoč voznikom v prometu Style.Over.Net: Moda, ličenje in nega    Poroka in poročno potovanje    Nega, ličenje in style Travel.Over.Net: Počitnice in potovanja (mapa)    Izleti po Sloveniji    Praktični nasveti in popotovanja    Kam in kako na počitnice O omrežju Over.Net (mapa)    O omrežju Over.Net    Tehnična podpora    Zdravstvo pri nas?    TEST - Testni forum 3 (148)    TEST - Minister za zdravje obvešča       Podforum - TEST    TEST - Testni Forum 2 (153)    TEST - Testni forum 4 (62)    TEST - Testni forum 5 (127)    Varna pot    Estetska dermatologija
Odgovori

Poceni hoteli

Default avatar Berna berna 03 Jun 2011 18:02

Sem upokojenka z majhno pokojnino, a vendar bi šla rada na morje. Ali morda veste, kje je kakšen poceni hotel? Potrebujem posteljo, sobico, lahko pol penzion, nič posebnega in razkošnega, le cenovno meni dostopno.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar poceni ni nič 03 Jun 2011 18:48

Kot veš, na morju ni nič poceni, še posebej, če ne greš v dvoposteljno sobo, je potem še dražje. Bo treba malo več denarja nameniti za to.

Default avatar Berna berna 03 Jun 2011 19:11

poceni ni nič napisal:Kot veš, na morju ni nič poceni, še posebej, če ne greš v dvoposteljno sobo, je potem še dražje. Bo treba malo več denarja nameniti za to.

Ničesar ne iščem zastonj, vem pa, da so ljudje, ki več počitnikujejo, hodijo okoli in morda vedo za kakšen cenejši hotel.
Toliko sem tudi razgledana, da vem, da so hoteli za bogataše in hoteli za skromnejše.
In na te sem se obrnila.
Še nikoli nisem živela na tuj račun in tega niti ne pričakujem.

Lep dan vam želim.

Default avatar jona. 03 Jun 2011 19:32

Sem prepričana, da se najde tudi ugodne variante. Imate datum kdaj bi šli in kam približno.

Default avatar Matic19 03 Jun 2011 21:36

Mogoče je res najboljše da predlagate konkreten datum, pa skupaj kaj poiščemo.

Obstajajo hosteli, ki so cenovno ugodnejši, a je cena sobe za enega dejansko primerljiva hotelski.

Default avatar Morska zvezdica 03 Jun 2011 21:39

Mogoče bi bilo dobro pogledati pred in po-sezonsko ponudbo? Med glavno sezono so cene strahotne - sploh pri nas v našem predragem Portorožu,..... Drugače pa je najbolje obiskati kakšno agencijo in povprašati za ugodnimi ponudbami. Tudi na internetu se kaj najde. Če kuhanje ni problem, je mogoče boljša varianta aparthotel oz. apartmajski "blok"- imaš svoj apartmajček v večjem kompleksu apartmajev, kuhaš sam,... Svakinja je pohvalila nek hotel v Strunjanu,....mi pa bolj hodimo k sosedom - dobiš precej več (tudi prijaznosti) za nižjo ceno,.....

Default avatar Obala... 04 Jun 2011 08:00

Hostel Val v Piranu

Default avatar Berna berna 04 Jun 2011 08:53

Nimam datuma in grem lahko kadarkoli, razen v najhujši sezoni ne bi šla, zaradi vročine.
Če je kje kakšna gospa, ki bi se mi pridružila bom vesela, saj je v dvoje ceneje.
Le spoznati bi se morali in imeti približno iste interese.
Hvala za vsak nasvet.

Default avatar Posezona ali predsezona 04 Jun 2011 09:43

V posezoni ali predsezoni so karte cenejše. Drugače imajo upokojenci hotel v Izoli (Delfin, se mi zdi), ki je namenjen prav za njihovo dopustovanje - ampak je precej zasedeno in kmalu razprodano. Obstaja tudi možnost obročnega odplačevanja. Na Hrvašekm je znano mesto Rabac, tam se najdejo ugodne variante za upokojence. Gospa, malo pobrskajte po netu, pa boste kaj našli. Še lažje in cenejše bo, če greste s kakšno znanko.

Default avatar ugoden dopust 04 Jun 2011 10:34

Če mi pustite tu vaš mail, vam bom povedala, kje lahko dobite polni penzion za 24€ na dan. Slovenska obala.

Default avatar Berna berna 05 Jun 2011 08:52

ugoden dopust napisal:Če mi pustite tu vaš mail, vam bom povedala, kje lahko dobite polni penzion za 24€ na dan. Slovenska obala.

[email protected]

Hvala vam za vsako informacijo.

Default avatar tudi mene zanima 07 Jun 2011 18:49

ugoden dopust napisal:Če mi pustite tu vaš mail, vam bom povedala, kje lahko dobite polni penzion za 24€ na dan. Slovenska obala.

to pa tudi mene zanima, prosim za informacijo na [email protected]

Default avatar seba0000000 16 Mar 2015 19:18

Če koga zanima jaz sem našel na tej strani par izjemno ugodnih hotelov!
Malo si poglejte cene!!!

www.global-booking.eu

Lep pozdrav!

Seba

Default avatar Ana07 16 Mar 2015 22:26

Gospa Berna a ste šofer?

Stran 1 od 1
Na vrh