Najdi forum

Oživitev foruma

Že nekaj časa opažam, da je tale naš forum čisto zamrl. Ne bom razpravljala zakaj se je to zgodilo, fino bi bilo, če bi spet oživel. Pa četudi se kdaj kdo tako skrega, da pobere vse lopatke in lončke in odide iz njega. 🙂 Kje ste, stari kameradi? Kako gre življenje v enostarševskih družinah, kako obdržite glavo nad problemi?

Oj. Redko sem še tukaj na portalu …
Mogoče veš, da se je acjom poslovila od nas? Na Starševskem smo zbirali prostovoljne prispevke za njeno hčerko, tako da sem bila malček aktivna tam.
Tukaj je pa res žalost, žalost predvsem zato, ker gotovo kdo rabi in pričakuje pomoč, odgovor, nasvet, pa ga ne dočaka.

Očitno imamo moderatorja, čeprav ni naveden zgoraj v opisu.

Ah, zanimivo, ko sem pisala kot prijavljena, mi je javilo, da mora sporočilo odobriti moderator.

Skratka, še enkrat:
Katarina, mogoče si slišala, da se je acjom poslovila od nas. Na Starševskem nas je nekaj zbiralo prostovoljne prispevke za njeno hčerko. Drugače pa nisem več veliko tukaj.
Škoda za forum, da sameva, ker verjetno veliko ljudi rabi pomoč ali nasvet, pa ne dočaka odgovora.

Meni se res ne zdi vec smiselno tukaj pisat, če pošte potrjujejo tam nekje enkrat na mesec. Je pa škoda. Jaz pogresam klepet, nasvete, debate in družbo tukaj. Se vedno so mi ostala prijateljstva :). V torek smo imeli sodišče in najprej sem eno monkljo, ki sem jo na eno starševskih spoznala, poklicala, da predebatiram dogodke.

?!? Zdaj je bilo takoj objavljeno. Škoda, da so v tem času, ko forum ni živel nekatere nehale sledit.
Kako si ti Katarina? Se moram enkrat do tebe pripeljati na cvek. Itak bi morala na tožilstvo. Kako si s časom? Ko mam fraj dan, v sredo recimo. Drugače sem skozi v guzva.

Jalur: Kaj si opravila na sodišču?

Je dobil 6 m pogojno. Pogoj je redno plačevanje in plačilo vse za ostale preživnine.

Aha. Kazenska zaradi neplačevanja preživnine. Kaj pa izvršba in zavarovanje terjatve?

no, jaz tale forum vseeno redno pogledam, čeprav dolgo nisem dobila nobenega svojega komentarja odobrenega. potem pa sem ugotovila, da moderatorke več ni, in posledično torej tudi moderiran več ni. pa sem zadnjič poskusila in takoj mi je vrglo na forum komentar. zato sem vas poklicala. 🙂 ker se očitno lahko spet pogovarjamo. samo kregajmo se pa ne, ker to se pa res ne spodobi. :))))

jaz sem super. ena hči je v nemčiji, druga študira v MB. obe seveda pridni in seveda sem nanju zelo ponosna. je pa njun oče dobil pred letom še enega otroka in je bilo zanimivo spremljati občutenja do polbrata pri hčerah. ena ga je sprejela super, ker ima tudi z očetom dober odnos, ta druga pa … kot otroka ga ima seveda rada, ampak v povezavi z očetom pa ji ni ravno ok, ker vidi, kako se oče z njim ukvarja, z njo pa se ni in se ne in se očitno nikoli ne bo. pred časom je tudi za en študijski projekt naredila sliko, za katero mislim, da bi jo morala tukaj objavit. tema je bila das Unheimliche – nočna mora, neizrečena želja, tujost in domačnost, koprnenje … skratka neizmerna želja po očetu, strah, da bi izgubila tudi mene, stvari, ki so najbrž znane marsikateremu otroku po ločitvi.

sama še vedno premišljujem o oživetju enostarševskih skupin. kar ne morem se odreči tej nameri in morda poskusim v murski soboti.

ti pa si še vedno na sodišču. 🙁 upam, da so tvoji otroci ok. ta velika je itak v ljubljani, mar ne. mislim … tukaj ti pišem na dolgo in široko, ko da nimava telefonov. :))

pozdravljam vas vse, tudi micka. :)))) jaz sem še vedno brez elektrike in še vedno samo občasno na internetu, tako da vi kar korajžno na forum, jaz se pa tu in tam oglasim.

Katarina a ti nalimam gor “mirkota”???

New Report

Close