Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe osteomuskularna bolečina prsnega koša

osteomuskularna bolečina prsnega koša

Spoštovani!
Stara sem 29let in imam osteomuskularno bolečino na prsnem košu. Prosim, če mi lahko razložite kaj dejansko to pomeni? Imela sem tri operacije na trebuhu ( razlit slepič in dvakrat zarastline po trebušni votlini). Ali je posledica mogoče teh operacij? Te težave se mi čez dalje pogosteje pojavljajo, da me zelo boli v prsnem košu ter občasno dreveni leva roka. Ne vem več kaj narediti…na koga se obrniti…ker ta bolečina je včasih res neznosna.
Prosim vas za odgovore in vas lepo pozdravljam!
Klavdija

Spoštovana,

osteomuskularna bolečina pomeni bolečino, ki izvira iz kosti in/ali mišic. Te ne morejo biti povezane s stanjem po operacijah v predelu trebuha. Bolečina, ki jo opisujete, lahko izvira tudi iz vratne in/ali prsne hrbtenice ter je lahko živčnega izvora.

Priporočam slikanje vratne in prsne hrbtenice v dveh standardnih projekcijah in pregled s posnetki.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Osteomuskelarna bolicina prsnega kosa

Spoštovani,

nisem našel vprašanja.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close