Najdi forum

Padec na kolena

Pozdravljeni,

dva meseca nazaj sem padla na mokrih tlen. Padla sem naprej na kolena in dlani, s tem, da mi je zadnjo levo nogo rahlo “zasukalo” in iztegnilo (sklepam zaradi petk). Takrat me je najbolj bolelo v dlani, zato nisem dala pozornosti na druge dele telesa. Naslednji dan se je pojavila rahla bolečina na zadnji strani kolena, kot bi me malo zategovalo. Po dveh mesecih je ta bolečina še vedno prisotna, še posebno, ko nogo pokrčim in naslonim koleno (recimo pri telovadbi na vseh štirih). V bistvu me boli bolj, kot pred dvema mesecema.
Koliko časa traja, da se pozdravi te vrste poškodba? Zatekanja ali česa podobnega ni.

Spoštovani,

glede na opis ste si zelo verjetno poškodovala notranji meniskusa (polmesečasto hrustančno ploščico) v levem kolenu. Priporočam, da pridete na pregled. Nato bo zelo verjetno potrebno še slikanje kolena z magnetno resonanco.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close