Najdi forum

Pozdravljeni,
Zanima me vaše mnenje… Moja hčerka je bila letos stara 15… Res je da sem jo že kar nekajkrat zalotil pri mastrubiranju ( a ne zanalašč). Včeraj zutraj ko sem odhajal v službo me je zmotil poštar in je rekel da ima paket za mojo hčerko… podpišem, pogledam in notri je bil zapakiran umeten penis… Bil sem zelo presenečen glede tega… Skril sem ga… kaj bi naredili vi? Bi ga dali 15 letni hčerki?

Ja seveda, čimprej! Verjetno ga je plačala s težko prišparanim dnarjem in že pogreša paket… Zraven pa obvezno dodat še analne kroglice in paket kondomov.

Kaj ti pri 15ih letih nisi imel takih potreb. Tudi ona je človek.

raje naj masturbira kot da pride noseča domov

zdravo
pri maladih je to čisto nekaj normalnega, predvidevam, da ko ste bili vi mladi ste tudi sami to počeli, če pa se motim pa se opravičujem
najbrš je nerodno in vam in njej ko jo zalotite, in to ni kaj prijetno
kar se tiče pa glede te ‘pošiljke’.. naročila jo je, na dom naj bi prišla ta pa ta dan.. in je npr. nebo dobila.. pozanimala se bo pri trgovini/pošiljatelju in vse bo prišlo do tega da je ta paket že doma.. in kako se boste potem izgovarjali?
lp

pa nevem kaj je to takega zna sama za sebe poskrbet…….sej tut jst sm si ga kupla pri 14 ..ma mi je blo dovol zdej jih mam15 pa potrebe po sexu nimam ……

najbolje da ji pustitte ta penis ker saj je še mlada treba uživat danes je tako vam povem prvo dildo nato kmalu že fant ki jo bi pucal ali pa bo imela prijatelje brez obveze 🙂

Najbolj prav je da ji vrneš umeten penis.

Mislm,da se je neumno spraševati kaj narediti s pošiljko, če se nisi vprašal o svoji vzgoji, ko si jo prvič zalotil pri samozadovoljevanju.

Napaka je že to, da si prevzel njen paket.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close