Najdi forum

Fant žurira sam

Pozdravljeni
Imam problem, ki se glasi tako: s fantom sva skupaj 4 leta, živiva skupaj,….Jaz zanj delam vse, kar si on zaželi (kuham,perem,pospravljam….) Po naravi sem vesela, pozitvna, polna življenja, rada sem med ljudmi, rada žuriram…Odkar sem z njim se je moje žuriranje ustavilo na točki 0. Ven grem le bolj poredko, pa ne da si tega ne bi želela, ampak, ko sem zunaj imam občutek, kot da to ni prav. Fant zgleda takih občutkov nima, saj gre sam s prijatelji večkrat na kak žur, ko pa hočem iti jaz z njim na žur mu do tega ni. Ali ima kdo od vs podoben problem in kako ga rešujete? Kaj menite je sploh vredno še ostati s fantom, kateremu ni niti toliko do mene, da bi šel z mano ven, saj pravi, da sma doma čisto srečna in da se imava fajn.
Vsak vaš odgovor mi bo v veliko pomoč.

Pozdrav

Fiona

Po moje mora vsak tudi, če s kom hodi obdržati svoje prijatelje in it sem in tja tudi sam ven z njimi. Ne moreš pričakovat od partnerja, da ti bo zapolnil vsak košček tvojega prostega časa. Non stop skup vist tudi ni zabavno…
Ohranit moraš svojo identiteto…verjemi, da mu še pol tolk ni pomembno to, da je vse zlikano kot to, da si ti ena svobodna neobremenjena osebica, ki se ne sekira za brezveze.
Če si zaupata itak ni problem – sicer pa zakaj si ne bi, zaupanje zgubiš šele takrat, ko imaš za to res dokaze, prej ni treba vse na glavo postavljat.

Zgleda, da si ti malo preveč resna, tvoj fant pa premalo. Ne mislim z tem, da si slaba, mišljeno je obratno, se pravi da si pridna, saj ga pedenaš spredaj in zadaj in si že prav družinska ženska. Zaradi tega tudi ti občutki, ki jih imaš v sebi. Jaz mislim, da fant ne revna prav, ker te noče ob sebi, zakaj pa to dela pa ne vem. Ena možnost je, da je rad pač malo sam, druga bolj žalostna pa je, da ima nekaj, pri čemer bi bila ti v napoto. Škoda da se to sprašuješ in študiraš vse možne kombinacije, raje ga vprašaj kaj se dogaja z vama in kam to pelje.

Še enkrat pa se kaže to, da tisti ki ima “nekaj” tega ne ceni, tisti ki pa tega nima bi dal pa vse za to, da bi imel, pa nima te sreče. Krivica ane?

Lp, Mišek

Pozdravljen Mišek

najprej hvala za odgovor, moram pa ti povedati, da jaz nisem preveč “resna”, kot si napisal zgoraj. Res je, da sem družinska ženska in da imam rada vse “pošlihtano”. Glave si ne razbijam z mislimi, zakaj gre on sam ven s prijatelji, ker mi je popolnoma jasno, da morajo moški tudi kdaj sami ven, se znoret in se zabavat brez svojih boljših polovic, moti pa me to, da on s prijatelji gre ven, z mano pa noče iti na žur ali niti na pijačo. Le zakaj????To sem ga že večkrat vprašala, pa pravi, da mu ni do tega, da bi hodil ven, čudno kajne?”! No ja bo že, obljubil je, da greva v naslednjih 14 dneh plesat in žurat “midva”. Bomo videli, kao in kaj bo, ker mi je take obljube dajal že velikokrat pa ni nič pomagalo. Pustimo se presenetit.Strinjam pa se z Miškovo mislijo, da človek ne zna ceniti to kar ima, tist, ki pa tega nima pa bi to rad imel.

Lp Fiona

Saj to sem mislil z tem, ko sem rekel da si “resna”. Hvala bogu, da si taka oseba, takih je zelo malo a veš. Brez skbri, če ti je obljubil in se tega drži, potem sploh ni problema. Se bosta še malo pogovorila in upam, da vama rata.

Lp, Mišek

Ja Mišek res si zelo “pozitivna” oseba in to je zelo lepo. Hvala ti, da verjameš v razrešitev mojih težav in da mi pomagaš z nasveti.

Lep dan še naprej.

Fiona

Fiona nisem brala zgornjih odgovorov zato oprosti ce bom ponavljala.
Veš kaj, daj vprašaj svojega fanta ali misli, da si njegova mamica??? Skrbis zanj, peres, kuhas, pospravljas, ga crkljas on pa dela kar mu paše, ej samo mamice so take. Bodi mu enakovredna partnerka, daj mu to vedeti in če ne bo sprejel si dobi tapravga kavelirja, ki te bo znal ceniti.

Tako tipična slovenska štorija,da bolj ne more bit.Kaj naj ti rečem?Pri svojih letih sem to stvar pogruntal šele zdaj,pa ne bi bilo pošteno,da jaz dajem nasvete
Lepo preživi in uživi!
Sp

pri meni je podobna situacija, mogoče v milejši obliki. fant mi da vedeti kdaj želi ven le z moško družbo. ko pa želi mene poleg, pa me povabi. verjetno je to zato, da ne bi izpadel copata, če bi skoz mene poleg vleko. drugače pa se tudi jaz več ne zabavam toliko kot sem se prej. sem postala pravi zapečkar:) malo je čudno, ko je večina frendic brez fanta in so ful za žur, meni pa večkrat ni.

to je mal tvoj problem. Ce se ti pocutis da je kej narobe da si s prijateljicami zunej ne krivi potem njega za to. Jest mam svojo predstavo o twem kaj kako se zunaj zabavat moja punca ma pa svojo. Ce se skupej najdeva tam kjer bi znalo bit fletno men ona potrpezljivo caka in ji postaja dolgcas jaz pa zarad tega ne morem bit sproscen, tko da ej najboljs da greva po svoje s cimer ni prav nic narobe. Ne morem od nje zahtevat da ji more bit moja druzba, ko je z moje okolice in mojega otrostva z mano vsec jest pa pa se ne morem prisilt da bi mi skrajno ugajala njena druzba. Drugo je ce greva skupaj z najinimi skupnimi znanci ven.

Jah bi se z mefistom strinjala……………tudi jaz nisem bila sproščena s tipom. Ponavadi sem šla ven s frendicami on pa s svojimi. Dobila sva šele doma……..oba taka v rožcah si povedala kaj dogajal……….režala……
Tko!
Rina

Kot prvo si ga preveč razvadla s tem ko mu strežeš spredi-zadi…Kot drugo pa si na nek način preveč moralna kar se tiče svobode v vezi. Lepo je da gresta kdaj skupaj ven, mogoče sama, mogoče s skupno družbo…vendar pa morata imet tudi svoj del življenja, ki vključuje pri tebi tvoje frendice/e pri njemu njegove…in vez med vama mora bit v tem primeru zaupanje in spoštovanje.

Tko da ti svetujem da začneš tut ti mal ven hodit s svojo družbo in mu s tem pokažeš da ga ne misliš stalno čakat doma v pripravljenosti…ravno to si ga zdej navadla – da si vedno tu za njega kadarkoli. Le tko se bo tut on začel mal bolj zanimat kam in s kom hodiš ven, sej veš na dan boš privabla tisti kanček ljubosumja ki v vezi vedno pride prav :))

Stvar je precej jasna. Tvoj fant hodi ven fukat druge punce. namrec, izdaja ga to, da s tabo noce it ven.

To, da noce, da gres z njim ven, je sumljivo! Ti povem iz lasnih izkusenj! Nekaj najbrz stoji za tem! Ugotovi kaj to je, vsekakor pa to ni normalno za en par, ki ze lep cas zivi skupaj. Vsekakor mora vsak clovek, vsake toliko iti sam s kolegi ven, ampak, da je to iz zura v zur, s tem se pa ne sprijazniti in nikar ne odobravaj!

Ali ti gres kdaj s svojimi prijateljicami ven? Pojdi!!!!!

lp

Ooo spider si pa kar direktno udaril, picil kot pajek.

Jaz imam enak problem sicer ne živiva skupaj, a sva oddaljena 10km. – torej zelo blizu.
Nikoli me ne vzame s seboj,ko gre ven pa sva skupaj 4leta. Jaz nimam svoje družbe,ker so moje kolegice v lj tako da se zgolj slišimo po telefonu. V domačem kraju pa nimam kolegic. Večkrat sem mu že omenil,da si želim z njim ven,da bi šla skupaj, a samo obljublja in mi daje neke čudne nesmiselne odgovore. Lahko,da sem mu zunaj odveč – vsaj takšen občutek mi daje. Saj ne zahtevam,da bi me vzel vedno s seboj lahko gre sam ampak,da ne greva nikoli skupaj to je čudaško.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close