Najdi forum

ne moreva sexsat

Živjo vsi !
Sem Aleksander in živim v Žagi pri Bovcu. S punco secva se spoznala, ko sem imel 11. let v oš ko smo se iz Laškega preselili sem. Zdaj imam 22. let in še nisem poskusil sexsat. Prebral sem, da je najbolj pametno začeti po 17. letu in tako sva s punco tudi zmenila. Prej sva samo drkala. Zdaj pa se nama zdi, da je prišel čas ko sva že toliko časa skupaj. Veliko skrivnosti si izdava pa vsako nedeljo greva na kavo v Bovec in zdaj je čas, da se še bolj združiva. No zmenila sva se za datum in rekla, da bo prvi sex še boljši da se dobiva v bljižnjem zapuščenem mlinu pri soči. Odšel sem k frizerju se obril pod pazduho na prsih, okrog popka, in po jajčkih. Nad penisom pa sem pustil, ker je rekla da sem tako bolj sexy. In sva se dobila ob 23.00 šla najprej na pijačo in nato k mlinu z lučkami. Napravila sva načrt, da bom jaz najprej drkal in vse pošprical z tičem in pol začneva z fafanje, ljubčkanjem, fafanje, in pol zares. Vendar ni šlo vse tako glatko. Očitno sem ko sva združila uda postal napet in mi je pritekel urin ven lih ko sva dala noter in je punco zelo zapeklo in penis se je tako napel, da se je skorj malo zataknil. od takrat naprej sva se odločila da se posvetujeva s strokovnjaki poslala sva mail a odgovora še ni. Od takrat vadiva s prijateljem na šolskem wc. Ima tudi gdo takšne izkušnje, da je med sexsom postal napet in mu je kaj ušlo ali pa samo pač nervoza. Jaz in punca bova vesela odgovora.

Ja nevem kaj sta pocela . Ne more k peci . Urin se ne izloci pri seksu

Kako je pa to mozno da ti je uslo
Pa kaksn nacrt sta nardila…

1. sexa nemorš planirat, tut č je prvi, tu se more pač zgodit <3
2. njo je vrjetn zabolelu č ji je blu prvič (čist logičnu), tut č ni blu čist njenu prvič je možnu da jo je malu zabolelu (zapaklo) ko ej s tabo rpvič (upam d je razumljivu)
3. kot je bilo že zgoraj rečeno: urin se ne izloča ko je enkrat vzburjen :/ ČE se ti pa je, potem pa takoj strokovnjakom na preged in ne na meil pisat :/

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close