Najdi forum

Težave v puberteti

Pozdravljeni!
Star sem 13.let in in puberteta me zelo muči. Začele so mi poganjati dlake okrog penisa in pod njim, tudi pod pazduho imam nekaj dlak pa okrog prsi ter popka. Zdaj so mi začele dlake tudi med prsti in okrog ušes. Pred kratkim sem začel hujšati in peudobivati na moči. Kljub že kar izklesano mišicam in vitki postavi me je zelo sram pred starši se slači in na plaži se kar z majico kopam. Sošolci se med seboj pogovarjajo o dlakah, o puberteti penisu… In vsi povedo, da se niso močno poraščeni in imajo (kar sem slišal) kar kratke penise okrog 13 – 15 jaz pa 16. Tudi britje mi ne gre od rok ko sem se nazadnje bril sem si poškodoval penisa in prsi. Zdaj so mi še brke začele rasti. Res ne vem kaj naj naredim. Imajo dekleta rada poraščeni fante in z dolgim penisom ali kako.
Hvala za odgovore.

Ja no od 15-18cm je pomoje idealen za punce. Pri britju uporabi pa peno za britje, in uve delaj previdno.

S seboj bi moral biti zadovoljen kakršn si in te ne bi bilo treba biti sram. Drugi bi te morali sprejeti takšnega kakršen si. Ampak ker živimo v državi kjer je večina družbe bolj ali manj retardirana in nesprejemljiva do drugih, razumem tvoj problem.
Morda bi poskusil z depilacijami, obstajajo pa tudi laserski posegi za odstranjevanje dlak, če te to res tako zelo moti. Vendar so ti laserji zelo dragi. Pred nekaj leti je na tržišče tudi prišla neka krema ki zavira rast dlak in te naj bi tudi nehale rasti po nekaj mesecih uporabe (tako vsaj obljubljajo). Mislim da se imenuje Bioxet. Za kaj več pa pogooglaj, preberi kaksne bloge.

lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close