Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost študentsko življenje in spolnost

študentsko življenje in spolnost

Zdravo, sem 22 letni študent informatike v Mariboru. Malo me muči to, da pri teh letih še vedno nisem imel resne punce ali nasploh seksal s katero… Imam nekaj prijateljic, pred kratkih sva nekaj imela z eno iz Maribora ampak ni bilo to to… Sem že imel priložnosti izkoristit katero ampak nekako nisem… Trenutno pa ne vem, kaj naj naredim… Nekako bi se rad rešil tega problema, še posebej pri teh letih, čeprav vem da je še vedno kar nekaj tipov pri teh letih nedolžnih, imam kar nekaj takih kolegov… Torej kak nasvet? 😀
P.S. na zabave ne hodim veliko, saj ne smem piti alkohola.

Izkoristi te lete.. Meni osebno se je zacelo trgalo po 18letu, hodli smo po teh mariborskih klubih, takrat je še bil plus odprti, štuk, kmš, bilo je dosti seksa in vsega, vendar resne punce tu neboš spoznal..

Oi,
to da še nisi seksal sploh ni panika (pa če kira punca reče, da je gre za en kozo, ki ni vredna tvoje energije). Pa to, da nočeš kr z eno je zelo pozitivno in zate, ker še nisi priporočljivo kajti najverjetneje boš živčen in tudi malo zmeden kaj sploh naredit. Jaz sem bila 22 let stara in nedolžna, ko sm spoznala svojga fanta, ki je bil takrat 24 in nedolžen (zdej sva že 3 lete skup). In sem bila ful vesela, da sva skup delila to izkušnjo. Malo povprašaj kolegice/kolege/ sestro/brata/ sestrično… če poznajo kakšno punco, ki bi se s tabo ujela na osebnostni ravni. Tako sem jaz spoznala svojega fanta. Pojdi na kak koncert od skupine/ DJ, ki ti je všeč, probaj preko tindra (to je zdej ful moderno baje) ali foruma. Pa vsaka VREDU punca bo cenila to, da je prva. Tako se boš nekih plehkih izognu. Tudi s punco, ki se boš štekal ti bo ta izkušnja ful bolj olajšana. Ven lahko greš tudi, če ne piješ v kolikor greš z družbo, ki bo razumela, da ne smeš.

Ljubezen se zgodi nepričakovano. Jaz mislim da se ne rabiš holiko sekirat. Vse se bo emkrat zgodilo

Jaz sem tudi ugotovil, da je v Ljubljani še vedno kar nekaj tipov nedolžnih pri 20+. Med drugim tudi jaz in sem 20. Pa imam social skille kar dobro razvite in sem postaven. Glede spolnih odnosov pa se ne sekiram. Ko bo čas za to in prava punca, bo tudi to prišlo na vrsto.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close