Najdi forum

Punca me vara, in jaz ne ukrenem nič, še vzburja me to

Spoštovani Bralec/bralka!

S punco sva že skupaj od 4 letnika srednje šole, to bo sedaj že 14 let. Živiva pri meni, ustavrila sva si v hiši mojih staršev zgornjie nadstropje. Imava čudovitega otroka že 5 let. Se pogovarjava, se ne kregava, počneva vse skupaj. Sva dokaj miren podelželjski par, vsaj tako sem mislil….

Nekega dne se mi je zdelo čudno da punca vsak teden zvečer že ob kasnejših urah vozi našo nemško ovčarko na sprehod. Žena je zagreta športnica tako kot jaz. Rada teče kolesari inp.Poznam vse poti kjer se ponavadi zvečer sprehajava. No nekega dne sem ji pa pač sledil. In potem presenečenje…

nekje v gozdu cca 200 m od glavne vaške poti, je bil privezna oučarka. Se mi je full čudno zdelo, in sem malce raziskal. Cca 50 m naprej je bil parkiran avto in potem šok! In avta se je šlišalo dretje moje punce kako jo nabija nekdo med sexom na polno. Šok, stal sem tam in gledal tako da me nista opazila. Čez čas me je zadeva začela nenormalno vzburjati tako da sem se kar tam mogel samozadovoljiti. Ko sta nehala, sem slišal neko pogovarjanje in čez 10 min spet kot dve divje živali. KO sta dokončno končala, sta se oblekla in vsak svojo pot.

Dobivata se nekje 3-4 mesec in vsakič jih hodim opazovat. Žena ne sluti da vem dogaja se to že več kot eno leto.
Tipa poznam. Skupaj z punco hodiva na fitnes. In je tip včasih tam. Tudi ko ga vidi pred menoj ne naredita tudi očesnega kontakta. Je pa tip omara, miščnjak in tudi pod tušem sem ga videl res ni skromen tam dol

Z puncoo seksava redno po večkrat na teden, si izpolnijeva vse želje v psotleji pride ji vedno po večkrat. Tako da je kar malce šok zame.

Najbolj me skrbi da nisem nič odreagiral, da nisem nikomur nič pvoedal, da niti punca ne ve. in to že več kot eno leto. Pomoje bi ji mogle reči naj spoka, ampak mi ni do tega.

Sem normaln?

Potrebujem strokovno pomoč?

Na koga se alhko obrnem glede tekga?

ne glede na to, kaj te vzburja, tudi tebi bo enkrat to dovolj, ali zdej ali pa malo kasnej, samo to je vprašanje.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Jaz pa mislim da si ti CUCKOLD

http://en.wikipedia.org/wiki/Cuckold

Točno definicijo in če je to bolezen bo pa povedala Kecmanova, ona je v šolo hodila za te zadeve 🙂

Jaz mislim, da je to provokacija, ampak vseeno, če slučajno ni, ti povem naslednje.

Poskušaj se znebiti tega nezdravega fetiša, dobi si pomoč. Nikakor ženi ne povej tega in “zasači” jo že za božjo voljo, da se boš prisilil v to, da je konec gledanja, kako žena seksa z drugim.

Vara te. In ti varaš sebe in njo, ker tega njenega početja ne prekineš. In kaj boš storil, če ti jutri reče, da je noseča? Čigav bo otrok. Tvoj? Njegov?

Kakorkoli, če se ne izvlečeš iz tega, ti bo šel zakon po gobe, prav tako pa tudi tvoje zdravo družinsko, partnersko, spolno življenje. Postajaš pervertit. In to ni dobro.

In kje je ta čas vajin petletni sin, ko ti zasleduješ ženo?

Za “Nemoremnic”:
Bi lahko napisal kontaktni telefon od tvoje, da jo bo še kdo od nas skontaktiral in nekaj časa obdeloval njen vrtiček. Ti bomo pred tem sporočili izbrano lokacijo, da boš pravočasno pripravil prežo. Jaz ti obljubim, če jo dobim, bom na skrivaj spustil kakšen cm okno na avtu, da boš tudi boljše slišal njeno ječanje, pa še šipe se ne bodo zarosile (boš imel boljši pregled na dogajanje), ko bova s tvojo sopla. Pa ne pozabi vzet za psa posode za vodo, da ne bo preveč žejen (prihajajo toplejši dnevi), saj jaz običajno ljubico obdelujem uro do dve in zna pes v tem času poleti dehidrirati…
To, da toleriraš njeno varanje, lahko razumem (čeprav ne v okoliščinah, ki si jih ti opisal, ko je vse tako rekoč idealno v vajini zvezi), da pa si ga še na roke mečeš, dokler ji bilder polni vse njene luknjice in odprtine, pa mi nekako ne gre v glavo, razen če bi ti bilderja rad opalil v njegovo kosmato rit, ki jo gledaš skoz šipo…
Obožujem vaju oba, tvoja je idealna ljubica, ti pa idealen rogonosec, pa vaju ne želim žaliti, enostavno je tvoj post vzbudil v meni neko meni še nepoznano vulgarnost in prostaškost, ki je ne morem kontrolirati. Se vnaprej opravičujem vsem bralcem-kam, ker tokrat nisem uspel ostati na nivoju. LP!

A si pomislil na to, da si latenten homoseksualec? (Resno sprašujem)

meni se zdi, da je to pravljica za velike in poredne otroke.

Pozdravljeni!
Ne nisem homoseksualec, ne privlačijo me moški. Privlači me misel da si nekdo drug jemlje mojo punco, a vrača se vedno k meni.
Mogoče sem res preverzneš, ampak take stvari me vzburjajo. Sam sebi ne morem lagati.
Zanima me ali potrebujem strokovno pomoč, ali pa se bo situacija sama zaključila?
Moti me ne. Razmišljal sem đže da bi ji vse povedal, ampak obstaja možnost da se ta zveza potem konča.

Upamo lahko samo, da sin ne zasleduje očeta :X

Pa ji predlagaj da greš z njo. Boš videl kaj bo rekla.:)

Seveda te bo punca pustila, če bo izvedela kaj se dogaja. Vse skupaj je SICK AND WRONG! Njeno početje, tvoje, kaj vaju sploh drži skupaj razen tega patološkega odnosa? Saj se zavedaš, da je vse skupaj noro, ne? Kot v kakšnem thrillerju, ki se ne bo lepo končal.
Če hočeš sebi dobro in misliš biti psihično zdrav tudi čez 30 let, pojdi do terapevta in se z njim pogovori o tem kar delaš/ta. Tukaj smo male ribe za tvoj velik problem.

Jaz pa mislim da je navaden rogonosec. Oz tako kot je že nekdo zgoraj napisal cuckold (bolj moderen ameriški izzraz)
Spletna stran teh ljudi je: http://www.cuckoldplace.com/
Na njej pišejo kako jih žene varajo, kako hodijo ob vikendih ven v klube, se dajejo dol z različnimi tipi, potem pa pridejo zgodaj zjutraj domov in jim govorijo kako je bilo, kolk jo je boljši dal dol in jim dajejo za vohat tamale…
Mislim da si ti njihov idealen primer coclulda, ki ima ženo hotico in nisi dovolj dober v postelji zanjo, zato si je našla alfa samca Bika (Bull). Ti si obema podrejen ženi psihično in tipu rivalsko fizično, zato te vzburja da alfa samec oplojuje tvojo samico.

Za njih je to velik fetiš. O tem govorijo odprto, vedo žena in mož in bik.

Sam mislim da imaš velike probleme z samozavestjo in mislim da je to zelo bolan fetiš.

Svetjem ti profesiono pomoč pri psihologu. Pojdi do osebnega zdravnika in naj ti da napotnico za psihologa. Mislim da tvojega problema se en bo rešilo tukaj.

cuckold si ja.
če ti paše zakaj pa ne? Ženi predlagaj to fantazijo in preveri reakcijo. mogoče bo pa za to?

OK, kaj si so ti povedali že drugi.

Mene pa zanima, a ne odreagiraš res le zato, ker ti to paše (in se nanaša na definicijo osebe) ali zato, ker je tip nabildan (močnejši) in (sklepam) boljši od tebe ? In ker se bojiš, da boš ženo (punco) izgubil ?

In kaj si sedaj rešil…?

No job-no money, no money-no women, no women-no problem!

Odreagiram popolnoma nič, kar me moram reči zelo čudi. Ponavadi so odzivi v takih primerih pri vseh moških isti, in bi se z nastalo situacijo takoj soočili.
Moja izkušnja je bila drugačna. Ko sem videl punco kako ječe v tistem avtu, sem popolnima obstal. Čez telo so mi šli mravlinci in adrenalin mi je začel špricati na polno. Začel sem se tresti in globoko dihati. Po kakšnih 3 minutah mi je adrenalin popustil in gledanje moje žene kako se predaja nekomu me je začela popolnima vzburjati. Po nekaj časa sem se začel samozadovoljevati in sem doživel nor orgazem. Te slike v glavi te občutke ki sem jih doživel, je kot bi poizkusil opisati slepcu mavrico. Tako zelo me je zadvoljilo to gledanje in šok da ne znam opisati.

Na njenem službenem laptopu sem šel na njen privatni gmail (nič nisem našel) šel sem na njen služben mail (outlook) tudi nisem našel nič potem sem se odjavil na njenem priovatnem računu na gmailu in je bilo shranjeno še eno drugo uporabniško ime. geslo je pa pustila isto kot na privatnem. In spet šok, dopisovanje ki traja že več kot eno leto, večinoma kdaj se bosta dobila, kakšna najgajiva ali gola slika (tip je res obdarjen kot konj), napisala mu je tudi da naj mu bo jasno da ljubi svojega otroka in moža in da se to nikoli ne bo spremenilo, da pač ji sede sprememba in popestritev z dobrim sexom in to je to.

Vedno se dogovorita za isti kraj. Vedno ista zgodba. Prejšnjo nedeljo sem pred hišo opral oba avtomobila, ko je rekla da gre z kuškon na daljši sprehod, da naj obesim ta čas cunje. Glede na to da sem to VEDEL da se bo dobila, sem po drugi poti odšel tja, se skril na tako pozicijo (tam so zložena neka drva in se zadeva vidi na 5 m zelo dobro). Opazoval sem ves čas, od začetka do konca. Vzburja me še posebaj kako je vulgarna pri njem pri meni pa sploh ni, kako je ukazovalna, naj si natakne kondom in naj jo fuka močneje in hitreje, naj špricne po joškah idt… Doma je tako mirna tam se pa tako zelo divja. To me tako šokira, kot da ni ista oseba. (beseda fuk ni uporabila odkar jo poznam). Vsakič ko to gledam me tako šokira in vzburi da ne morem nič. Od tega občutka sem postal že tako odvisen, da mi sede to gledati in se samozadovoljevati tam.
Ko se je vrnila domov, se je šla stuširati (bila je dolgo pod tuem) in šla sva v posteljo kjer je sledil odličen sex. Ko razmišljam o tem me popolnoma vzburi. Res je da je drug tip bolj vzdržjiv, ampak opazil sem da ji z menoj še vedno večkrat pride in zelo močneje.

Razmišljam da bi si moral poiskati profesionalno pomoč. Ampak me zadeva tako zelo zadovolji, to so takšni občutki, in ne bi rad da se konča to. Rad bi samo en strokovn odgovor, ali je pomoč potrebna, oziroma ali je to smotrno nadaljevati.

Punco svojo imam zelo rad, ne bi jo rad izgubil, niti ne želim vprivati na zadravo okolje otroka, niti ne želim da se neha dobivati s tem tipom.

Vem da je zgodba zelo čudna in me bo marsikdo obsojal. Ta situacija mi sede, e pa res da imam dvome in zato sem se tudi odločil pisati tukaj.

Nic se ne sikiraj ! Uzivaj ! Kaj te briga kaj drugi menijo ! Nic ni narobe s tabo !!

Nemoremnic pozdravljen.

Poskusil bom poenostavit, pišem ti iz lastnih izkušenj.

Sam sem mnenja da fiziološki odziv telesa, ki si ga doživel v trenutku ko si videl svojo ženo z drugim moškim nakazuje, da se je v tebi sprostila ogromna količina nakopičene čustvene energije. Vsaj pri meni je bilo tako, do dela z spolnim vzburjenjem sem na doživeto travmo v istem trenutku reagiral zelo podobno kot ti. Mravljinci po telesu, predvsem po rokah in dlaneh, ogromne količine adrenalina, moč, da bi lahko stene podiral ali avte premikal.
Neprijetna, globoko skrita, potlačena čustva z zametki v zgodnjem otroštvu in čustva nepredelanih neprijetnih izkušenj skozi življenje ostanejo v nas čeprav se jih ne zavedamo. Ob travmatičnih dogodkih kot je bil tvoj, se pogosto zgodi, da vsa ta nakopičena energija z vso silo plane na dan. Za našo zavest in telo je to prevelik zalogaj naenkrat, zato reagira obrambno.
To, da si začutil spolno vzburjenost, je po mojem mnenju obrambna reakcija, beg pred vso enormno količino neprijetnih čustev s katerimi bi se moral soočiti, preusmeritev čustvene energije v spolno. Niti ne tako zelo redek pojav. Ljudje reagiramo na travme zelo različno. Nekateri zajočejo, tulijo od bolečine, drugi kričijo, so jezni, nekateri pobesnijo, mnogi tudi ubijajo v takšnih stanjih. Spet tretji popolnoma zablokirajo, se zaprejo in “ugasnejo”, popolnoma otopijo. Ti si se močno vzburil se začel samozadovoljevati in v tem našel užitek ter prijetne OBČUTKE. Poudaril sem občutke, ker to ni isto kot prijetna čustva.

Glej izbira je tvoja.
Ker dvomiš ali je prav kar počneš in sprašuješ po pomoči, imam občutek, da si nekje globoko v sebi ne želiš ravno življenja na tak način, ter da dobro slutiš, da na dolgi rok takšno vedenje ne bo vzdržno zate. V najslabšem primeru se lahko sčasoma ta odrivana čustva manifestirajo kot telesna bolezen ali katera izmed duševnih motenj. Navsezadnje se v vsej tej tvoji mineštri kuhajo ene izmed najpomembnejših sestavin naših življenj. Odnos z ljubljeno osebo in v velikem finalu: odnos do samega sebe.

Priporočal bi ti, da se naročiš na razgovor pri katerem izmed psihoterapevtov, ki je specializiran in licenciran v enem izmed oddobrenih psihoterapevtskih pristopov (prilagam povezavo za več info.: http://www.psihoterapija-institut.si). Zberi pogum, poskusi z terapevtom raziskat kaj tiči v vsem tem. Šlo bo počasi, z veliko odpora in napora v tebi in ne bom ti lagal, tudi poceni ne bo. Ampak če boš zaradi tega živel bolje in lažje s seboj je vredno denarja.

Ne priporočam ti raznoraznih duhovnih, meditativnih,voditeljev ali raznoraznih alternativnih zdravljenj. Verjamem, da marsikomu pomagajo ampak za tvoje težave bi bila primernejša poglobljena strokovna obravnava. Zato tudi psihologi brez dodatnega zgoraj omenjenega izobraževanja niso najprimernejša izbira.
Prav tako ti kot prvo izbiro ne priporočam ambulantnih psihiatrov. Ti ti znajo še kakšno izmed diagnoz postavit in predpisat tablete ki samo blažijo simptome, vzrokov pa se ne dotikajo.

Lep pozdrav Nemoremnic in upam, da boš nekoč spremenil svoj nick v Naredilsemnekaj 🙂

Kaj je zdaj?
Enkrat punca, drugič žena?

No, če ti je všeč, da njen vrtiček drugi okopava, ti pa svoj pikec sam piliš… si pač malo mazovoajerja, ki si ga pač rad drka, ko gleda drago!!!

Za mene malo čudno, ampak … to so pač spolne fantazije, želje, fetiši!
in ja, prav lahko se zgodi, da te bo pustila, ker je očitno potrebna, ti pa … namesto, da bi jo tam po poti nekje počakal in ji dal svojega korenjaka…to delo in zabavo in užitek prepuščaš drugemu!!! … ali pa tudi njo rajca to ljubakanje na brzaka, vznemirjenje prepovedanega, mogoče pa celo ve, da jo gledaš! kdo ve?

New Report

Close